Zakupy pełne zniżek i promocji

Zniżki z TurboKARTĄ Santander Consumer Banku - banku od kredytów

W niepewnych czasach należy wykorzystywać każdą szansę na zniżkę, bonus czy nagrodę. Skoro i tak kupujemy, róbmy to sprytnie i bezpiecznie. Nie dość, że kupimy potrzebne produkty w dobrych cenach, to jeszcze będziemy się cieszyć z dodatkowych korzyści.

Sytuacja, w jakiej znajduje się obecnie świat, sprawia, że szczególnie przydatne są narzędzia do zadań specjalnych. Niezawodne i uniwersalne. Zaliczają się do nich z pewnością smartfon i karta kredytowa. Telefon służy nam dziś do - jakże potrzebnego - kontaktu, pracy, korzystania z aplikacji czy sprawdzania informacji... Liczba zastosowań jest naprawdę imponująca. Odpowiednia karta kredytowa to z kolei idealne narzędzie finansowe - gwarantuje bezpieczeństwo, pozwala oszczędzać i daje dostęp do wielu okazji.

Karty pełne korzyści

Oczywiście karty różnią się między sobą. Mają odmienne funkcje i parametry. Jednak patrząc na karty kredytowe Visa, z których korzystają klienci Santander Consumer Banku – banku od kredytów, można stwierdzić, że istnieją karty, które oferują właściwie wszystko. Po pierwsze: bezpieczeństwo. 3D Secure to ochrona płatności kartą w internecie, a chargeback to możliwość odzyskiwania środków za wadliwe lub niedostarczone produkty czy usługi. To niezwykle przydatne zabezpieczenia, zwłaszcza gdy coraz częściej korzystamy z zakupów online.

Koleją ważną kwestią są oszczędności. Przykładowo posiadacze kart Visa TurboKARTA otrzymują zwrot 3% kwot wydanych na paliwo oraz 1% wartości innych zakupów. Rocznie można w ten sposób zyskać aż 360 zł. Do tego dochodzą jeszcze różnego rodzaju zniżki, kody rabatowe oraz promocje z programu Visa Oferty. Łącznie można zaoszczędzić naprawdę sporą kwotę…

A przy odrobinie szczęście także coś wygrać. W puli nagród Loterii Visa, która rusza już 27 maja, znajduje się 5 samochodów Toyota Corolla oraz aż 52 000 mniejszych upominków – kodów rabatowych na zakupy i przekąsek. Płatności kartą będą zamieniane na losy w loterii, a żeby wziąć udział w zabawie, wystarczy zarejestrować swoją kartę na visa.pl. Każde zakupy to szansa na nowe auto! Więcej o loterii przeczytasz TUTAJ.

Pewne rozwiązanie na niepewne czasy

Wszelkie nagrody, zniżki i bonusy to niezwykle miłe dodatki, jednak teraz najważniejsze jest bezpieczeństwo. Karta kredytowa pozwala na wygodne zakupy z domu i zamawianie produktów do paczkomatów lub z dostawą bezdotykową, pod drzwi. W taki sposób możemy kupować także środki czystości, artykuły spożywcze lub jedzenie na dowóz. Okazuje się więc, że w obliczu niestandardowych wyzwań karta staje się naprawdę niezawodnym narzędziem do zadań specjalnych.

Polecane artykuły
Karta kredytowa w czasach Covid-19 - Santander Consumer Bank - bank od kredytów

Kartami kredytowymi chętniej płacimy za elektronikę, gry, platformy VOD i e-booki

29 maja 2020 Blisko Ciebie
Jak wynika z danych Santander Consumer Banku - banku od kredytów, liczba transakcji kartami...
Czytaj więcej
TurboKARTA Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Jak pójść na zakupy bez wychodzenia z domu?

17 kwietnia 2020 Bank Możliwości
Sklepy internetowe przeżywają prawdziwe oblężenie, a tradycyjne punkty sprzedaży wprowadzają...
Czytaj więcej
Bądź smart bez wychodzenia z domu - Santander Consumer Bank - bank od kredytów

Jak być smart bez wychodzenia z domu?

23 marca 2020 Blisko Ciebie
Rozwój technologii w ostatnich latach był tak dynamiczny, że obecnie wiele spraw możemy załatwić...
Czytaj więcej

Najnowsze w Social Media

YouTube