Wyrusz w drogę po samochód

Wyrusz w drogę po samochód z Santander Consumer Bankiem

Czujesz potrzebę zmiany – nie tylko opon z letnich na zimowe, ale także swoich „czterech kółek”? Myślisz o samochodzie, który nie tylko będzie spełniał Twoje wymagania i zaspokajał potrzeby, ale również odpowiadał możliwościom finansowym. Warto w tym kontekście zastanowić się nad... autem z rynku wtórnego.

Pojawienie się nowego członka rodziny, zmiana sytuacji materialnej, rosnące koszty utrzymania  starego samochodu czy choćby ciągłe naprawy, które obciążają budżet w okresie jesienno-zimowym. Powodów zmiany auta może być wiele - odpowiedź na motoryzacyjne potrzeby może być jedna: auto z rynku wtórnego.   

Rodzinny, wygodny minivan? Ekonomiczny i tani w utrzymaniu sedan? A może elegancki i pełen klasy SUV? Wszystkie interesujące Cię modele, a nawet więcej, znajdziesz na rynku wtórnym. Auto z komisu, z ogłoszenia, od znajomego, rodziny... Nie ważne od kogo - ważne są przecież bezpieczeństwo, komfort jazdy a także… komfort finansowy.

Santander Consumer Bank, dbając o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów, wszystkim osobom planującym zmianę auta, proponuje m.in. kredyt na samochód używany.

Jak w 4 krokach otrzymać kredyt na samochód używany?

To proste. Niezależnie od tego, jakie auto wybierzesz, do zdobycia niezbędnych do jego zakupu środków finansowych, wystarczą cztery kroki.

Krok 1.

Skontaktuj się z nami, jak Ci wygodnie.

Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię pod numerem telefonu 71 773 29 06** lub wypełnisz formularz znajdujący się na stronie TUTAJ.

Krok 2.

Jeżeli zadzwonisz na naszą infolinię, to połączysz się z naszym doradcą zajmującym się finansowaniem zakupu samochodów. Możesz również zdecydować się na wypełnienie formularza kontaktowego, a po jego wysłaniu, oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły.
Po zbadaniu Twoich potrzeb dopasujemy do nich odpowiedni produkt i przedstawimy najlepszą propozycję dla Ciebie. Jeśli ją wybierzesz, wtedy będziesz mógł złożyć wniosek o udzielenie kredytu, a my zbadamy Twoją zdolność kredytową i dowiesz się czy udzielimy Ci kredytu na samochód używany. Zwykle robimy to w ciągu godziny.

Warto dodać, że akceptujemy również pojazdy sprowadzane z zagranicy. Z Santander Consumer Bankiem możesz sfinansować pojazd z komisu, od prywatnego sprzedawcy, znajomego lub rodziny. Znaleziony w prasie, na internetowym portalu ogłoszeniowym czy wypatrzony osobiście.

Krok 3.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pozostaje Ci tylko podpisanie umowy (w dowolnym oddziale Santander Consumer Banku, po uprzednim umówieniu terminu) i przejście do kolejnego, ostatniego już, kroku…

Krok 4.

Wszystko jest gotowe, a Ty możesz cieszyć się swoim autem! Co ważne, w Santander Consumer Banku uruchamiamy umowę, płacimy sprzedawcy za samochód lub, jeśli masz takie życzenie, otrzymujesz przelew, żeby zapłacić za niego  bezpośrednio u sprzedawcy.

Zawsze możesz liczyć na pomoc w uruchomieniu… kredytu!

Proces przyznawania i uruchamiania kredytu na samochód używany w Santander Consumer Banku, zgodnie z naszą filozofią, jest nieskomplikowany. Zgodnie z zasadami Simple – Personal – Fair staramy się, aby cały proces był jak najbardziej przyjazny i dopasowany do Twoich potrzeb, zaś niezbędne formalności ograniczone do minimum. Dla Twojej wygody nad całym procesem czuwa dedykowany doradca.  Pomoże Ci zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Nie musisz być ekspertem w dziedzinie finansów, masz od tego Santander Consumer Bank.

Ty wybierasz auto - my zajmujemy się resztą

Rodzaj nadwozia, pojemność i moc silnika, rodzaj skrzyni biegów, rok produkcji czy cena – rynek aut używanych posiada tak bogatą ofertę, iż z pewnością znajdziesz samochód idealnie dopasowany. Do Ciebie i Twoich potrzeb.

Pamiętaj jednak, że zanim zdecydujesz się na konkretny model od danego sprzedawcy,  powinieneś zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Każdemu klientowi, którzy skorzysta z naszego kredytu na samochód używany, przekazujemy poradnik dla kupującego i sprzedającego pojazd. Zamieściliśmy w nim najważniejsze informacje, które przydadzą się podczas całego procesu związanego z wyborem wymarzonego pojazdu.

Oferta dopasowana do Ciebie

Santander Consumer Bank stawia na dopasowanie produktów do wymagań klientów – każdy ma zróżnicowane potrzeby, a my jesteśmy od tego… aby pomóc Ci je zrealizować . Właśnie w tym celu przygotowaliśmy bogatą ofertę produktową i przez cały czas dbamy, aby była ona dopasowana do Twoich potrzeb.

Polecane artykuły
Raport "Rodzina w szkole"

Ile polskie rodziny kosztuje rok szkolny?

27 sierpnia 2018 Blisko Ciebie
Miesięczny koszt, jaki ponoszą rodzice w związku z uczęszczaniem jednego dziecka do szkoły to...
Czytaj więcej
wymarzony motocykl

Prosta droga do wymarzonego motocykla

29 maja 2018 Bank Możliwości
Kto z nas nie marzy czasem o tym, aby po prostu wsiąść na motocykl i ruszyć wprost przed siebie ku...
Czytaj więcej
Kredyt samochodowy: Twoja droga do nowego auta

Wolna droga do wymarzonego auta

10 kwietnia 2018 Bank Możliwości
Droga do zakupu auta może wydawać się długa, ale na szczęście jest Santander Consumer Bank, który...
Czytaj więcej