Prosta droga do wymarzonego motocykla

wymarzony motocykl

Kto z nas nie marzy czasem o tym, aby po prostu wsiąść na motocykl i ruszyć wprost przed siebie ku zachodzącemu słońcu, zostawiając za sobą trudy codzienności? Z Santander Consumer Bankiem i Santander Consumer Multirent nie musi kończyć się na planach. Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak sprawnie możesz uzyskać dopasowane do Twoich potrzeb oraz możliwości źródła finansowania… wyjątkowego jednośladu. Najwygodniej dla Ciebie!

Finansowanie  dopasowane do potrzeb

Wieczorna przejażdżka zwinnym skuterem po ruchliwych ulicach Warszawy, czy może wyprawa majestatycznym chopperem przepiękną trasą biegnącą pomiędzy jeziorami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego? Miłośnicy „dwóch kółek” mają zróżnicowane potrzeby i doskonale to rozumiemy. Z chęcią przygotujemy specjalnie dla Ciebie propozycję finansowania - zarówno skutera za 5 000 złotych, jak i motocykla za 100 000 złotych.

Źródło dochodu nie jest ograniczeniem

Motocykliści nie lubią ograniczeń. My również. Szanujemy Twój sposób na życie i akceptujemy różne źródła dochodu, również te uzyskane zagranicą. Dodatkowo umożliwiamy łączenie dochodów wielu osób, także niespokrewnionych. Przecież motocykle to pasja, która łączy ludzi!

Nowy czy używany? Wszystko zależy od Ciebie

Niektórzy fani jednośladów uwielbiają pachnące nowością egzemplarze, które niemalże przed chwilą zjechały z linii produkcyjnej, inni zakochują się bez pamięci w modelach z historią. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na nowy czy używany, nawet 6-letni, motocykl, zaproponujemy odpowiedni sposób finansowania.  Jeśli tylko poczujesz, że właśnie ten konkretny model stworzony jest dla Ciebie - nie czekaj dłużej, po prostu realizuj swoje plany.

Formalności zostaw nam

Wolny czas najlepiej spędzić na przygotowywaniu się do rozpoczęcia przygody z nowym motocyklem, a nie przesiadywaniu w placówce banku. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i ograniczyć do minimum angażowanie klienta w proces finansowania. Większość obsługi odbywa się zdalnie, a Twoja obecność wymagana jest jedynie w momencie podpisywania umowy.

Nasi doradcy są również w stałym kontakcie z pracownikami salonów motocyklowych, przygotowują propozycje finansowania i kontaktują się z klientem. Dzięki temu sprzedawcy nie muszą ingerować w proces finansowania i mogą skupić się w pełni na sprawnej obsłudze oraz zaproponowaniu Ci najlepszego modelu motocykla na najlepszych warunkach.

Prosta droga do wymarzonego motocykla

Rozpatrując propozycje finansowania warto wziąć pod uwagę czas potrzebny do uzyskania decyzji, tym bardziej, że sezon motocyklowy rozpoczął się na dobre i właśnie teraz jest najlepszy moment na wyruszenie w „trasę”. Mamy tego świadomość i  decyzję kredytową wydajemy nawet w 30 minut  od złożenia wniosku . Otrzymanie finansowania jest zależne od uzyskania pozytywnej oceny kredytowej przez klienta.

Spłacasz po swojemu

Finanse, podobnie jak motocykl, warto mieć pod kontrolą.  U nas możesz skorzystać z możliwości spłaty w formie rat stałych, malejących lub balonowych (na przykład w dwóch ratach po 50% lub trzech ratach po 33,3%). Możesz wcześniej spłacić cały kredyt lub dokonać częściowej spłaty. Płacisz, kiedy Ci wygodnie i cieszysz się w pełni wolnością, jaką daje Ci Twój motocykl.

Zanim ostatecznie zdecydujesz się na któreś z rozwiązań, rozważ każdą z tych możliwości. Na wszelkie pytania odpowiedzą doświadczeni doradcy  dostępni pod numerami telefonu 71 376 25 48 lub 71 376 25 49.

Ty też możesz spełnić swoje moto plany!

Amerykański pisarz Ambrose Bierce napisał, że „cel to zadanie, jakie wyznaczamy naszym marzeniom”. Jest w tym stwierdzeniu wiele życiowej prawdy. Jeśli chcesz, żeby Twoje plany o motocyklu się spełniły, zacznij działać już teraz. My postaramy się Ci pomóc.

Więcej informacji na temat sposobów finansowania motocykla znajdziesz na stronie Santander Consumer Banku i Santander Consumer Multirent. Pamiętaj, że decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji klienta, jest podejmowana każdorazowo przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Z kolei decyzja o warunkach i przyznaniu leasingu z uwzględnieniem aktualnej sytuacji klienta jest podejmowana każdorazowo Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

Polecane artykuły
Akademia Zdrowia Santandera

Akademia Zdrowia Santandera – ruszamy (w) Polskę!

29 maja 2018 Blisko Ciebie
Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich miłośników Nordic Walking: III edycja Akademii Zdrowia...
Czytaj więcej
Karta kredytowa w Santander Consumer Banku - Visa TurboKARTA

Na wyjeździe z kartą kredytową

29 maja 2018 Bank Możliwości
Wiosenny czy letni wyjazd to czas pełen odpoczynku. Bez pośpiechu, bez stresu i bez… gotówki w...
Czytaj więcej
Kredyt samochodowy: Twoja droga do nowego auta

Wolna droga do wymarzonego auta

10 kwietnia 2018 Bank Możliwości
Droga do zakupu auta może wydawać się długa, ale na szczęście jest Santander Consumer Bank, który...
Czytaj więcej