Blog Santander Consumer Banku

BLOG
BLOG
Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Banku
Bank Możliwości 24 sierpnia 2018

Spełniaj plany bez wychodzenia z domu

Zakup niezbędnego w domu laptopa, zasłużony odpoczynek czy może długo wyczekiwany remont? Nawet jeżeli nie dysponujesz odpowiednimi środkami finansowymi. W spełnieniu planów może Ci pomóc kredyt gotówkowy Santander Consumer Banku. Także bez wychodzenia z domu.

W domu wygodniej

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale nie uśmiecha Ci się „wycieczka” do oddziału banku albo trudno znaleźć Ci na nią czas w swoim napiętym harmonogramie? Teraz nie musisz tracić cennego czasu na stanie w korkach lub czekanie na komunikację miejską. Wystarczy Ci telefon bądź komputer z dostępem do Internetu. Możliwość zapoznania się z propozycją kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu oferowanego przez Santander Consumer Banku jest dostępna zawsze na miejscu. Wygodnie, czyli tak jak lubisz.

Proste zasady i wszystko jasne

Jeżeli określenie „kredyt gotówkowy” kojarzy Ci się ze skomplikowanymi finansowymi procedurami, to… możesz odetchnąć z ulgą. Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu Santander Consumer Banku to przede wszystkim proste i jasne zasady. W trosce o naszych klientów nieustannie doskonalimy bowiem przejrzystość naszych procedur i dbamy o to, aby były one zrozumiałe. Od A do Z, czyli od pierwszej do ostatniej litery umowy.

Gdy liczy się czas…

Czas to pieniądz i nie ma w tym przysłowiu nawet cienia przesady. Czas oczekiwania na decyzję kredytową doceniamy szczególnie wtedy, gdy dodatkowe środki finansowe są nam pilnie potrzebne. Doskonale to rozumiemy! Z Santander Consumer Bankiem, po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze na Twoim koncie mogą pojawić się nawet 24 godziny.

Dokumentacja na wyciągnięcie ręki

Dokumentów kredytowych nie musisz drukować – możesz je przecież mieć zawsze pod ręką w formie elektronicznej w panelu klienta bankowości internetowej lub bezpłatnie dostarczy je do Ciebie kurier. Możesz je przeczytać bez drukowania, gdziekolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz – w trosce o Twoją wygodę i… dobro naszej planety.

Jak wziąć kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu?

Santander Consumer Bank stawia na proste zasady i przyjazne procedury. Wystarczy, że wypełnisz formularz bądź zadzwonisz na naszą infolinię pod numer 19 500 (opłata zgodnie z taryfą operatora). Zajmie Ci to kilka minut. Nasz konsultant, po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktuje się z Tobą i sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces.

Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Bank krok po kroku:

  • Krok 1: Wypełnij formularz lub zadzwoń na infolinię dostępną pod numerem 195 00 (koszt zgodny z taryfą operatora)
  • Krok 2: Skontaktuje się z Tobą konsultant i po zweryfikowaniu zdolności kredytowej przedstawi Ci propozycję kredytową
  • Krok 3: Wybierz dogodny dla siebie sposób dostarczenia dokumentów (kurierem lub poprzez aplikację z przelewem zwrotnym potwierdzającym tożsamość) i podpisz je
  • Krok 4: Ciesz się z dodatkowych pieniędzy, które otrzymasz przelewem bądź przekazem pocztowym

Więcej szczegółów na temat kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu znajdziesz na stronie internetowej Santander Consumer Banku.

wróć do bloga
Przeczytaj również: