Spełniaj plany bez wychodzenia z domu

Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Banku

Zakup niezbędnego w domu laptopa, zasłużony odpoczynek czy może długo wyczekiwany remont? Nawet jeżeli nie dysponujesz odpowiednimi środkami finansowymi. W spełnieniu planów może Ci pomóc kredyt gotówkowy Santander Consumer Banku. Także bez wychodzenia z domu.

W domu wygodniej

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale nie uśmiecha Ci się „wycieczka” do oddziału banku albo trudno znaleźć Ci na nią czas w swoim napiętym harmonogramie? Teraz nie musisz tracić cennego czasu na stanie w korkach lub czekanie na komunikację miejską. Wystarczy Ci telefon bądź komputer z dostępem do Internetu. Możliwość zapoznania się z propozycją kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu oferowanego przez Santander Consumer Banku jest dostępna zawsze na miejscu. Wygodnie, czyli tak jak lubisz.

Proste zasady i wszystko jasne

Jeżeli określenie „kredyt gotówkowy” kojarzy Ci się ze skomplikowanymi finansowymi procedurami, to… możesz odetchnąć z ulgą. Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu Santander Consumer Banku to przede wszystkim proste i jasne zasady. W trosce o naszych klientów nieustannie doskonalimy bowiem przejrzystość naszych procedur i dbamy o to, aby były one zrozumiałe. Od A do Z, czyli od pierwszej do ostatniej litery umowy.

Gdy liczy się czas…

Czas to pieniądz i nie ma w tym przysłowiu nawet cienia przesady. Czas oczekiwania na decyzję kredytową doceniamy szczególnie wtedy, gdy dodatkowe środki finansowe są nam pilnie potrzebne. Doskonale to rozumiemy! Z Santander Consumer Bankiem, po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze na Twoim koncie mogą pojawić się nawet 24 godziny.

Dokumentacja na wyciągnięcie ręki

Dokumentów kredytowych nie musisz drukować – możesz je przecież mieć zawsze pod ręką w formie elektronicznej w panelu klienta bankowości internetowej lub bezpłatnie dostarczy je do Ciebie kurier. Możesz je przeczytać bez drukowania, gdziekolwiek chcesz i kiedykolwiek chcesz – w trosce o Twoją wygodę i… dobro naszej planety.

Jak wziąć kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu?

Santander Consumer Bank stawia na proste zasady i przyjazne procedury. Wystarczy, że wypełnisz formularz bądź zadzwonisz na naszą infolinię pod numer 19 500 (opłata zgodnie z taryfą operatora). Zajmie Ci to kilka minut. Nasz konsultant, po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktuje się z Tobą i sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces.

Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Bank krok po kroku:

  • Krok 1: Wypełnij formularz lub zadzwoń na infolinię dostępną pod numerem 195 00 (koszt zgodny z taryfą operatora)
  • Krok 2: Skontaktuje się z Tobą konsultant i po zweryfikowaniu zdolności kredytowej przedstawi Ci propozycję kredytową
  • Krok 3: Wybierz dogodny dla siebie sposób dostarczenia dokumentów (kurierem lub poprzez aplikację z przelewem zwrotnym potwierdzającym tożsamość) i podpisz je
  • Krok 4: Ciesz się z dodatkowych pieniędzy, które otrzymasz przelewem bądź przekazem pocztowym

Więcej szczegółów na temat kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu znajdziesz na stronie internetowej Santander Consumer Banku.

Pamiętaj także, że teraz bez wychodzenia z domu możesz skorzystać także z kredytu gotówkowego online bez konieczności rozmowy z konsultantem infolinii.

Polecane artykuły
Finał Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku

Pomaszerujmy razem na Finał Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku

20 sierpnia 2018 Blisko Ciebie
Finał Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku zbliża się wielkimi krokami. Już 15 września, w...
Czytaj więcej
Przezorny zawsze spokojny

Przezorny zawsze… spokojny

25 czerwca 2018 Bank Możliwości
Parafrazując znane polskie powiedzenie, można powiedzieć, że przezorny nie tylko zawsze...
Czytaj więcej
Zabierz w drogę TurboKARTĘ - kartę kredytową Visa Santander Consumer Banku

Zabierz w drogę TurboKARTĘ

21 czerwca 2018 Bank Możliwości
Wakacje to czas odpoczynku, relaksu, na które czekamy przez cały rok. Te dni po prostu muszą być...
Czytaj więcej