Wolna droga do wymarzonego auta

Kredyt samochodowy: Twoja droga do nowego auta

Droga do zakupu auta może wydawać się długa, ale na szczęście jest Santander Consumer Bank, który może, przy odpowiednim wsparciu, szybko poprowadzić Cię do mety. 

Nie masz wybranego auta? Zacznij od finansów!

Setki modeli i tysiące ofert dostępnych na rynku sprawiają, że wybór tego jednego, jedynego auta nie zawsze jest łatwy. Silnik benzynowy czy może diesel? Napęd na tył, na przód, a może na cztery koła? Automatyczna czy manualna skrzynia biegów? Rocznik 2015, 2017 czy może auto z salonu?

W wyborze mogą, a nawet powinny pomóc… finanse. Precyzyjne określenie własnych możliwości finansowych to klucz do skutecznej selekcji ofert, a swoje możliwości finansowe określisz z pomocą Santander Consumer Banku. My ustalimy, jaka kwota kredytu może Ci przysługiwać, a Ty wybierzesz  auto, na jakie możesz sobie pozwolić.

Oczywiście ostateczna decyzja należeć będzie do Ciebie, ale nawet w wypadku kiedy otrzymasz kredyt na samochód możesz liczyć na naszą dalszą pomoc - specjalnie dla naszych klientów we współpracy z portalem motoryzacyjnym moto.pl przygotowaliśmy specjalne poradniki dla sprzedającego i kupującego pojazd.

Gdy wybierzesz już wymarzone auto, upewnij się, że jest ono zgodne z zapewnieniami sprzedawcy. Staramy się pomóc w tym, oferując również bon na bezpłatne sprawdzenie pojazdu we współpracującej z nami firmie. Przewodniki dla sprzedającego i kupującego oraz bon na bezpłatne sprawdzenie pojazdu otrzymują klienci przy zawarciu umowy na kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na zakup auta.

Znajdź sposób na sfinansowanie zakupu auta

Jeżeli udało Ci się znaleźć wymarzone auto, ale Twój budżet nie pozwala na taki wydatek, to… jedną z możliwości, jaką warto rozważyć jest zwrócenie się do nas. Doradca Santander Consumer Banku pomoże Ci wybrać najlepszy i możliwy dla Ciebie sposób sfinansowania zakupu oraz szybko i sprawnie, po sprawdzeniu Twojej zdolności kredytowej, przeprowadzi Cię przez cały proces. Twoim zadaniem będzie udostępnienie nam wybranej oferty na auto, my zajmiemy się resztą.

Twoja droga do kredytu samochodowego

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na stronie Santander Consumer Banku dostępny TUTAJ lub zadzwonisz pod nr 71 773 29 06. Nie musisz wychodzić z domu. Nasi doradcy dopasują sposób finansowania do Twoich możliwości i poprowadzą Cię przez cały proces. W wypadku uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej, będziesz miał możliwość podpisania umowy na kredyt.

Wybór należy do Ciebie!

Niezależnie od tego, czy planujesz kupić auto nowe czy używane, małe czy duże, osobowe czy ciężarowe, od sąsiada, od dealera czy z komisu, sprowadzić je z zagranicy czy od najbliższej rodziny możliwe jest nasze wsparcie. Wejdź w zakładkę KREDYTY SAMOCHODOWE na stronie Santander Consumer Banku  i przekonaj się, że droga do wymarzonego auta wcale nie musi być trudna.

Pamiętaj, że decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji klienta, jest podejmowana każdorazowo przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. 

Polecane artykuły
Santander Consumer Bank online

Bank pod ręką. Pieniądze nie tylko w kieszeni

19 marca 2018 Blisko Ciebie
Pieniądze zawsze warto mieć pod ręką - my, konsumenci przekonujemy się o tym każdego dnia. Zakupy...
Czytaj więcej
Mężczyźni częściej wybierają raty?

Mężczyźni częściej wybierają raty?

19 marca 2018 Bank Możliwości
Jest wiele dróg, które pozwalają nam na spełnianie naszych planów. Jedną z nich mogą być zakupy na...
Czytaj więcej
Poradnik: Jak bezpiecznie korzystać z Internetu

Poradnik: Jak bezpiecznie korzystać z Internetu

19 marca 2018 Blisko Ciebie
Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, w 2017 roku w Polsce aż 94,8% przedsiębiorstw i 81,9%...
Czytaj więcej