Środki finansowe na rozwój biznesu… w Twoich rękach

Raty dla biznesu

Kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Trafność tej sentencji z pewnością potwierdzą przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą lub rolniczą. Żyjemy w czasach, w których sukces osiągają ci, którzy nieustannie się doskonalą, poszerzają swoje kompetencje i inwestują w rozwój. Jednak bardzo często bez odpowiednich środków finansowych nie jest to łatwe. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się kredyt na zakup towarów i usług.

Kupujesz i masz

Popularne raty Santander Consumer Banku są dostępne także dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub rolniczą. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju kredytu jest to, że od razu po podpisaniu umowy kredytowej, stajesz się właścicielem kredytowanego towaru, bądź odbiorcą usługi. Takie rozwiązanie daje Ci szerokie możliwości inwestowania w rozwój Twojego biznesu bez jednorazowego ponoszenia wysokich kosztów! Środki uzyskane dzięki podjętym inwestycjom możesz przecież przeznaczyć na dalszy rozwój oraz na… spłatę kredytu.

Santander Consumer Bank umożliwia zawarcie umowy kredytu w wysokości do 50 000 złotych, ale Twoja inwestycja oczywiście może być wyższa. Kupując towar za 70 000 złotych, możesz wpłacić 20 000 zł, a pozostałą cenę towaru wraz z kosztami kredytu rozłożymy dla Ciebie na dogodne i stałe raty.

Spłacasz, jak Ci wygodnie

Santander Consumer Bank stawia na raty dopasowane do Klientów. Kredyt na zakup towarów i usług z przeznaczeniem na finansowanie potrzeb w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej lub rolniczej możesz z powodzeniem rozłożyć nawet na 60 rat. Jeżeli zdecydujesz się na wcześniejszą spłatę, to nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Wygodnie i bezpiecznie, czyli w Twoim stylu.

Warto wspomnieć również o stałym oprocentowaniu i równych miesięcznych ratach. Z Santander Consumer Bankiem możesz perfekcyjnie dopasować spłaty kredytu do Twojego biznesowego budżetu i odpowiednio zadbać o płynność finansową. Zawsze i wszędzie – także dzięki opcji skorzystania z karencji, czyli możliwości przesunięcia w czasie terminu spłaty pierwszej raty.

Amortyzacja się przydaje

Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą lub rolniczą z pewnością doskonale wiedzą, jak wygodnym elementem prowadzenia biznesu jest amortyzacja środków trwałych. Amortyzacja się opłaca. Dlaczego? Ponieważ korzystając z popularnych rat możliwa jest pełna amortyzacja kredytowanych zakupów bez dodatkowych zabezpieczeń związanych z przewłaszczeniem.

Dodatkową zaletą kredytu na zakup towarów i usług z przeznaczeniem na finansowanie potrzeb w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej lub rolniczej jest otrzymywana faktura VAT i możliwość amortyzacji tuż po finalizacji zakupów. Warto wiedzieć, że chociaż wydatki na nabycie środków trwałych nie zaliczają się do kosztów uzyskania przychodu, to odpisy amortyzacyjne od tych środków jak najbardziej tak.

Bez zbędnych formalności? Taka historia!

Dla Twojej wygody wszystkie formalności ograniczyliśmy do niezbędnego minimum – wszystko załatwisz bezpośrednio przy zakupie. Bez odwiedzania oddziału banku. Działamy sprawnie, ponieważ wiemy, jak bardzo w Twoim biznesie liczy się czas. A czas to przecież pieniądz. Twój pieniądz. Z Santander Consumer Bankiem, po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, sprawnie nie tylko weźmiesz kredyt, ale również zbudujesz wiarygodność w sektorze bankowym. Wystarczy jedynie, że będziesz terminowo spłacać raty. W związku z tym w przyszłości, wraz z rozwojem swojej firmy, w razie potrzeby wzmocnisz swoją historię kredytową, pomagającą w podejmowaniu kolejnych zobowiązań.

Jak wziąć kredyt w 4 krokach?

  1. Wybierz towar, który chcesz kupić.
  2. Zapytaj sprzedawcę o kredyt na zakup towarów i usług Santander Consumer Banku w ramach prowadzonej firmy.
  3. Wypełnij wniosek kredytowy ze sprzedawcą.
  4. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisz umowę i ciesz się udanymi zakupami, które pomogą w rozwoju Twojego biznesu
Polecane artykuły
Zmieniamy logo - nie zasady

Zmieniamy logo - nie zasady

08 września 2018 Blisko Ciebie
Od września zmienia się logo Santander Consumer Banku. Od tego dnia profile społecznościowe, strona...
Czytaj więcej
Nieprzewidziane wydatki: mamy na to rozwiązanie!

Nieprzewidziane wydatki: mamy na to rozwiązanie!

31 lipca 2018 Bank Możliwości
Nieprzewidziane wydatki mają jedną wspólną cechę – nie można ich zaplanować. Wypadki - i przypadki...
Czytaj więcej
Podpis cyfrowy

Wygodnie, wygodniej… podpis cyfrowy

29 maja 2018 Bank Możliwości
Nikt z nas nie lubi formalności. Szczególnie na zakupach. W Santander Consumer Banku doskonale to...
Czytaj więcej