Nieprzewidziane wydatki: mamy na to rozwiązanie!

Nieprzewidziane wydatki: mamy na to rozwiązanie!

Nieprzewidziane wydatki mają jedną wspólną cechę – nie można ich zaplanować. Wypadki - i przypadki - chodzą przecież nie tylko po ludziach, ale także po rzeczach. Jedni nazywają to złośliwością rzeczy martwych, inni po prostu naturalną koleją… rzeczy. Na szczęście jest na to sposób.

Każdy z nas z pewnością był w sytuacji, w której nagle musiał zrewidować swoje finansowe plany. Zasłużona pralka mogła przecież nieco przewrotnie odmówić posłuszeństwa na kilka dni przed wizytą rodziny. A opony samochodu tuż przed wakacyjnym wyjazdem mogły nagle zasugerować, że bez ich wymiany nigdzie się nie ruszą. W przypadku nieprzewidzianych wydatków warto wziąć pod uwagę kredyt na zakup towarów i usług, czyli raty Santander Consumer Banku. Dostępne „na miejscu” w ponad 35 000 sklepów stacjonarnych, a nawet bez wychodzenia z domu, w ponad 3 000 sklepów internetowych. Zawsze pod ręką.

Dlaczego warto kupować na raty?

Kredyty na zakup towarów i usług to jasne zasady, minimum niezbędnych formalności oraz sprawna informacja zwrotna w sprawie decyzji o przyznaniu kredytu – dokonywana na podstawie oceny zdolności kredytowej. Wygodnie i przyjemnie. Nie trzeba mieć pieniędzy w portfelu – wystarczy dopasować raty do swoich potrzeb. Warto wspomnieć o atrakcyjnych warunkach propozycji finansowej Santander Consumer Banku. 5, 10, 15, a nawet 50… ilość rat jest dopasowana do możliwości i potrzeb osoby zainteresowanej.

Jak kupić na raty w sklepie stacjonarnym?

Wystarczy wybrać towar, zgłosić się do sprzedawcy w celu podpisania umowy o kredyt na zakup towarów i usług (przygotowanej przez pełnomocnika Santander Consumer Banku, który w trakcie procesu skontaktuje się z bankiem w celu oceny zdolności kredytowej) i… cieszyć się zakupami. Więcej informacji o szczegółach tego procesu można poznać na stronie Santander Consumer Banku.

Jak kupić na raty w sklepie internetowym?

Po wybraniu towaru należy złożyć zamówienie, wybierając system eRaty jako formę płatności oraz wypełnić e-wniosek o kredyt na zakup towarów i usług. Następnie należy przesłać go do Santander Consumer Banku. Po otrzymaniu wniosku przez bank, konsultant skontaktuje się telefonicznie z kredytobiorcą i wspólnie z nim ustali sposób przesłania dokumentów. Następnie odbędzie się weryfikacja przesłanych dokumentów, a po uzyskaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej i podpisaniu umowy o kredyt, e-sklep wyśle zamówiony produkt. Sprawdź szczegóły dot. płatności ratalnych podczas e-zakupów w serwisie Santander Consumer Banku.

Jakie dokumenty są niezbędne przy zakupach ratalnych?

Tylko i wyłącznie dwa – dokument potwierdzający tożsamość (dla obywateli Rzeczpospolitej Polskiej jest to dowód osobisty) oraz zaświadczenie o źródle i wysokości dochodów. Jako źródła dochodów akceptowana jest nie tylko umowa o pracę, ale także renty, emerytury, wpływy z działalności gospodarczej i gospodarstw rolnych oraz dodatki, zasiłki, premie i wiele innych. Więcej informacji o wymaganych dokumentach niezbędnych przy przyznawaniu kredytu na zakup towarów i usług można odszukać w serwisie Santander Consumer Banku.

Pamiętaj, że decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji klienta, jest podejmowana każdorazowo przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. 

Polecane artykuły
Lato tysiące pomysłów od zmiany

Lato - tysiące pomysłów na zmiany

19 lipca 2018 Bank Możliwości
Lato to doskonały czas. Nie tylko na odpoczynek, ale również na zmiany. Latem mamy więcej wolnego...
Czytaj więcej
Podpis cyfrowy

Wygodnie, wygodniej… podpis cyfrowy

29 maja 2018 Bank Możliwości
Nikt z nas nie lubi formalności. Szczególnie na zakupach. W Santander Consumer Banku doskonale to...
Czytaj więcej
Santander Consumer Bank online

Bank pod ręką. Pieniądze nie tylko w kieszeni

19 marca 2018 Blisko Ciebie
Pieniądze zawsze warto mieć pod ręką - my, konsumenci przekonujemy się o tym każdego dnia. Zakupy...
Czytaj więcej