Zabierz w drogę TurboKARTĘ

Zabierz w drogę TurboKARTĘ - kartę kredytową Visa Santander Consumer Banku

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu, na które czekamy przez cały rok. Te dni po prostu muszą być niezwykłe. Co zrobić, aby podróż wiązała się tylko z przyjemnymi wspomnieniami? Jednym ze sposobów może być zabranie w drogę dobrego towarzysza podróży. Może być nim TurboKARTA Santander Consumer Banku. Przekonaj się, dlaczego dzięki niej będzie wygodniej, bezpieczniej i… taniej?

Osoby wybierające samochód, jako wakacyjny środek transportu doskonale wiedzą, że wszystkie drogi prowadzą… przez stację paliw. Samochodowy bak, podobnie jak zapas napojów i przekąsek, uzupełniać trzeba, ale czy musi nas to wiele kosztować? Niekoniecznie! Z TurboKARTĄ otrzymasz 5% zwrotu za korzystanie z samodzielnych myjni samochodowym (poza stacją benzynową). 3% zwrotu za płatności w restauracjach, barach, fast-foodach, kawiarniach, jedzenie onlie, zaś 1% za płatności za paliwo i pozostałe zakupy na stacjach paliw na całym świecie. W Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji i wszędzie tam, gdzie koła Cię poniosą.

Przed wakacjami też się opłaca!

TurboKARTA doskonale sprawdza się w podróży, ale warto skorzystać z niej znacznie wcześniej – już na etapie planowania wakacji. Rezerwacja hotelu? Z TurboKARTĄ. Zakup biletów na lokalne atrakcje taniej, przez Internet? Z TurboKARTĄ. Wypożyczenie auta? Z TurboKARTĄ. Wszystko dla Twojej wygody i po raz kolejny… oszczędności. Bo bezgotówkowe transakcje internetowe opłacone TurboKARTĄ są nie tylko szybkie i bezpieczne, ale gwarantują również zwrot 1% ich wartości. 

Wydajesz na wakacjach, czyli… oszczędzasz!

Podróżowanie z TurboKARTĄ opłaca się nie tylko wtedy, gdy korzystasz z niej na stacji paliw czy podczas zakupów w sieci. Wszystkie  pozostałe płatności dokonane za pomocą TurboKARTY objęte są także 1 % zwrotem. To tak zwany moneyback i może on wynieść w sumie aż 30 zł miesięcznie. Niezależnie od tego co i gdzie kupujesz w dniu generowania zestawienia, na rachunek Twojej TurboKARTY wpłynie miłe wspomnienie w postaci dodatkowych środków finansowych.

Jedź - nie stój na bramkach!

Korzystanie z karty to również oszczędność czasu, którego, nie tylko na wakacjach, nigdy nie ma zbyt wiele. Nie trać ani chwili! Na bramkach autostradowych korzystaj z możliwości dokonania płatności TurboKARTĄ  i zamiast stać w korkach i stresować się za każdym razem szukaniem gotówki… odpocznij na plaży. Podróżuj szybko i wygodnie – czyli tak, jak podróżnicy lubią najbardziej.

Są przyjemniejsze kursy niż kursy walut!

Przed zagranicznym wyjazdem bardzo często odwiedzamy kantory, aby wymienić złotówki na walutę, z której korzystamy w docelowym miejscu naszej podróży. Czasem wizytę w kantorze powtarzamy dwukrotnie. Najpierw wymieniamy złotówki na euro lub dolary, a te na miejscu na lokalną walutę. Wymiana dużej ilości gotówki to nie tylko strata czasu, ale też potencjalnie brak możliwości zaoszczędzenia na kantorowych przewalutowaniach. Do tego dochodzi pilnowanie pełnego portfela, które może być  kłopotliwe. Szczególnie w zatłoczonych, tłumnie odwiedzanych przez turystów miejscach. Z TurboKARTĄ oszczędzisz sobie wszystkich niedogodności związanych z wymianą waluty. Bo przecież kartą wygodnie można płacić dziś niemal wszędzie. Z Twojego rachunku zostanie pobrana kwota w złotówkach (przeliczona po kursie NBP – dla euro, lub po kursie Visa – dla innych walut) i powiększona jedynie o opłatę za przewalutowanie. W przypadku transakcji w euro to koszt tylko 1,26% wartości transakcji, a innych walut – 2,52%.  

Niespodzianki w podróży? Tylko pozytywne!

W podróżowaniu samochodem, oprócz wygody i pełnej wolności, najważniejsze jest bezpieczeństwo. Twoje i Twoich najbliższych. Doskonałym sposobem na zapewnienie sobie niezawodnej drogowej „ochrony” 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu może być… TurboKARTA, a dokładniej mówiąc dołączane do niej bezpłatne ubezpieczenie Car Assistance. Warto zawsze mieć je pod ręką nawet jeśli prywatnie mamy wykupione podobne ubezpieczenie.  Nigdy nie wiadomo, kiedy i gdzie będzie potrzebna dodatkowa kompleksowa pomoc.

Więcej szczegółów na temat TurboKARTY znajdziesz na stronie Santander Consumer Banku.

ie Santander Consumer Banku.

Polecane artykuły
Ubezpiecz się

Ubezpiecz się i śpij spokojnie

29 maja 2018 Bank Możliwości
Nieprzewidziane sytuacje są częścią naszej codzienności. Choroba, wypadek, utrata pracy mogą...
Czytaj więcej
Karta kredytowa w Santander Consumer Banku - Visa TurboKARTA

Na wyjeździe z kartą kredytową

29 maja 2018 Bank Możliwości
Wiosenny czy letni wyjazd to czas pełen odpoczynku. Bez pośpiechu, bez stresu i bez… gotówki w...
Czytaj więcej
Podpis cyfrowy

Wygodnie, wygodniej… podpis cyfrowy

29 maja 2018 Bank Możliwości
Nikt z nas nie lubi formalności. Szczególnie na zakupach. W Santander Consumer Banku doskonale to...
Czytaj więcej