Przezorny zawsze… spokojny

Przezorny zawsze spokojny

Parafrazując znane polskie powiedzenie, można powiedzieć, że przezorny nie tylko zawsze ubezpieczony, ale i spokojny. O siebie, o swoich bliskich i… o swoje finanse. Życie potrafi nas bowiem zaskoczyć nie tylko pozytywnie, a konsekwencje mogą być wyjątkowo kosztowne. Właśnie dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu i zapoznać się z nowościami w ofercie ubezpieczeniowej dostępnej w Santander Consumer Banku. Dzisiaj przyglądamy się Pakietom: Bezpieczny i Senior oraz ubezpieczeniu MediPakiet Plus.

Wybierając ubezpieczenie należy przede wszystkim kierować się swoimi potrzebami i wymaganiami oraz sytuacją rodzinną i finansową. To ubezpieczenie powinno odpowiadać naszym potrzebom. Oferta ubezpieczeniowa Santander Consumer Banku cechuje się elastycznością – atrakcyjne cenowo pakiety standardowe o zróżnicowanym zakresie oraz opcje dodatkowe sprawiają, że w bogatej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Pakiet Bezpieczny na zmieniające się czasy

Pakiet Bezpieczny skierowany jest do osób w wieku od 18 do nawet 75 lat. Zakres tego pakietu jest zróżnicowany i co najważniejsze można je skomponować samodzielnie - w zależności od potrzeb i oczekiwań. W standardzie Pakiet Bezpieczny zapewnia wsparcie w wielu trudnych sytuacjach losowych, takich jak trwała i całkowita niezdolność do pracy w wyniku nieszczęśliwych wypadków, śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz utrata pracy (dla aktywnych zawodowo). Opcjonalnie można poszerzyć zakres ochrony o 3 różne pakiety dodatkowe, obejmujące m.in. złamania i/lub oparzenia w wyniku nieszczęśliwych wypadków, poważne zachorowania z możliwością powtórnej krajowej opinii medycznej oraz opcję hospitalizacji i sanatorium będących następstwem nieszczęśliwego wypadku.

To co wyróżnia ofertę Santander Consumer Banku to możliwość objęcia ochroną partnera czy małżonka w standardowym zakresie w ramach Pakietu Bezpiecznego.

Osoby aktywne zawodowo powinny zwrócić szczególną uwagę na ubezpieczenie od utraty pracy. Wykupienie tego wariantu ubezpieczenia… rzeczywiście może się opłacać. Ta opcja umożliwia bowiem otrzymanie dodatkowych 500 zł miesięcznie aż przez 6 miesięcy pod warunkiem uzyskania statusu bezrobotnego z prawem do zasiłku.

Jednorazowa roczna składka ubezpieczenia w ramach Pakietu Bezpiecznego zaczyna się już od 99 zł (to tylko 27 groszy dziennie), a w przypadku ubezpieczenia obejmującego także świadczenia związane z utratą pracy od 139 zł (38 groszy dziennie).

Zatroszcz się o zdrowie z Pakietem Senior

Osoby starsze wymagają szczególnej ochrony. Każdy, nawet z pozoru niegroźny, nieszczęśliwy wypadek może przysporzyć osobie poszkodowanej niepotrzebnych kłopotów. Pomoc rodziny może przecież okazać się, pomimo najszczerszych chęci, niewystarczająca, a odłożone na czarną godzinę oszczędności, o ile poszkodowana osoba w ogóle takie posiada, z reguły kończą się szybciej, niż się wydaje. 

Pakiet Senior chroni osoby w wieku od 50 aż do 85 lat! Do zakresu ubezpieczenia zaliczamy przede wszystkim hospitalizację i/lub złamania w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz tzw. assistance pogrzebowy w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, który pomaga rodzinom w tych trudnych i bolesnych chwilach. Ubezpieczenie, w ramach wspomnianego pakietu, umożliwia zwrot kosztów pogrzebu w kraju (aż do 6 000 złotych), zwrot kosztów przejazdu członków rodziny na pogrzeb (na terenie Polski), organizację i pokrycie kosztów konsultacji psychologa oraz zorganizowanie pomocy w domu, polegającej na zapewnieniu między innymi opieki nad niepełnoletnimi dziećmi ubezpieczonego i/lub zwierzętami domowymi.  

 

Dla kogo i dlaczego MediPakiet Plus?

Ubezpieczenie MediPakiet Plus z pewnością przypadnie do gustu osobom, które zwracają szczególną uwagę na wygodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Dla siebie i rodziny.

W zależności od wariantu i zakresu ochrony ubezpieczeniowej klienci mają możliwość skorzystania z pomocy medycznej, w tym wizyty lekarza rodzinnego, internisty i pediatry, konsultacji lekarzy specjalistów, zabiegów ambulatoryjnych, rehabilitacji, szeregu nowoczesnych metod badań takich jak ultrasonografia, tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny oraz… pomocy dodatkowej w ramach drugiej opinii medycznej, która bywa przydatna przy trudnościach z postawieniem prawidłowej diagnozy między innymi w przypadku poważnego zachorowania.

Dodatkowo, ubezpieczeni w ramach MediPakietu Plus mają możliwość skorzystania między innymi z pomocy opiekuńczej. To nie tylko opieka pielęgniarska, ale także nad dziećmi, osobami niepełnosprawnymi i zwierzętami domowymi. W zakresie świadczeń MediPakietu Plus znajdują się również transport medyczny czy pomoc w wypożyczeniu lub zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Warto dodać, że ubezpieczenie MediPakiet Plus obejmuje ochroną m.in. nagłe zachorowanie, poważne zachorowanie oraz nieszczęśliwy wypadek.

Więcej informacji na temat oferty ubezpieczeniowej można znaleźć na stronie Santander Consumer Banku – w sekcji Ubezpieczenia bądź pod numerem telefonu 195 00 (cena połączenia zgodna z taryfą operatora).

Polecane artykuły
Zabierz w drogę TurboKARTĘ - kartę kredytową Visa Santander Consumer Banku

Zabierz w drogę TurboKARTĘ

21 czerwca 2018 Bank Możliwości
Wakacje to czas odpoczynku, relaksu, na które czekamy przez cały rok. Te dni po prostu muszą być...
Czytaj więcej
Akademia Zdrowia Santandera

Akademia Zdrowia Santandera – ruszamy (w) Polskę!

29 maja 2018 Blisko Ciebie
Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich miłośników Nordic Walking: III edycja Akademii Zdrowia...
Czytaj więcej
Ubezpiecz się

Ubezpiecz się i śpij spokojnie

29 maja 2018 Bank Możliwości
Nieprzewidziane sytuacje są częścią naszej codzienności. Choroba, wypadek, utrata pracy mogą...
Czytaj więcej