Przygotuj się do lata… na raty

Raty w Santander Consumer Banku

Czujesz, że nadszedł moment, aby zmienić coś w swoim otoczeniu? Chcesz wnieść do swojego życia więcej komfortu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z rat w Santander Consumer Banku, dzięki którym dobrze przygotujesz się do nadchodzącego lata. Dodatkowo, cały proces zakupów na raty możesz przejść także bez wychodzenia z domu.

Zadbaj o swój ogród

Zbliża się lato – okres większej aktywności, nowych pomysłów oraz dążenia do ich realizacji. Pomocne w tych działaniach będą raty w Santander Consumer Banku, z których warto skorzystać do odnowienia otoczenia, a tym samym do poprawy własnego komfortu. Jeżeli masz ogródek lub przymierzasz się do jego założenia, będą one bardzo przydatne do inwestycji w odpowiedni sprzęt do jego pielęgnacji oraz wymarzonego wyposażenia. Wyobraź sobie piękną, zieloną, zroszoną trawę oraz gęsty i dokładnie przystrzyżony żywopłot. Aby stworzyć wymarzoną aurę w ogrodzie, niezbędne będą: kosiarka, pilarka, wertykulator czy nożyce ogrodowe. Możliwość spędzania w nim komfortowo czasu wraz z rodziną lub znajomymi zapewnią z kolei odpowiednie meble ogrodowe, oświetlenie, a także pergole z usługą ich montażu.

Remanent w domu… i poza nim

Dzięki ratom w Santander Consumer Banku możesz odmienić również domowe wnętrze. W przypadku planowanego remontu zainwestuj w farby, okładziny ścienne i ogrodowe, a także meble oraz nowoczesny sprzęt AGD lub RTV. Letni okres kojarzy się z wysokimi temperaturami, a jak komfortowo wytrzymać w takich upałach? Lepiej zawczasu zaopatrzyć się w klimatyzator lub chociaż wentylator, a w ogrodzie zamontować przydomowy basen.

Ciepłe dni sprzyjają przebywaniu poza domem. Nie zapominaj zatem o swoich pasjach. Raty w Santander Consumer Banku pomogą Ci w zakupie sprzętu do wędkowania lub nurkowania, wymarzonego roweru czy butów do biegania, a nawet paralotni lub motolotni. Możesz również zabrać swoją rodzinę w wakacyjną podróż, którą zawsze odkładałeś w czasie. Tutaj z pomocą również przychodzą raty, dzięki którym możliwe jest opłacenie bonów podróżnych, wymienialnych na wymarzoną wycieczkę.

Raty w sklepie stacjonarnym lub online

Zakupu na raty możesz dokonać zarówno w sklepie tradycyjnym, jak i kupując online. W tym pierwszym przypadku do wyboru masz około 30 000 sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju, w których możesz podpisać umowę z dogodnym okresem kredytowania – nawet do 50 miesięcy. Jeżeli zdecydujesz się na eRaty, towary i usługi możesz wybierać spośród ponad 3 000 sklepów internetowych, a umowę podpisujesz bez wychodzenia z domu, minimalizując wszelkie formalności. Raty w Santander Consumer Banku to możliwość zakupu towarów i usług przed czasem niezbędnym do zgromadzenia potrzebnych środków finansowych, co oznacza, że możesz kupić produkt droższy lub lepszej jakości, a oszczędności przeznaczyć na inny cel. To ponadto atrakcyjne warunki finansowania i sposobność ustalenia wysokości rat poprzez wybór dogodnego czasu kredytowania, dlatego nie zwlekaj i przygotuj się do lata… na raty!

Polecane artykuły
Kup pierwszy samochód ze wsparciem Santander Consumer Banku

Kupno pierwszego auta: krok po kroku

08 kwietnia 2019 Bank Możliwości
Jeżeli masz za sobą pozytywnie zdany egzamin na prawo jazdy, możesz w końcu rozejrzeć się za...
Czytaj więcej
Jak budować dobrą historię kredytową?

Jak zbudować dobrą historię kredytową?

25 marca 2019 Bank Możliwości
O czym pamiętać budując swoją historię kredytową? Jak zacząć i na co zwracać uwagę korzystając ze...
Czytaj więcej
TurboKARTA - karta kredytowa Visa w Santander Consumer Banku

Karta pełna możliwości

19 marca 2018 Bank Możliwości
Polacy wciąż nieufnie podchodzą do kart kredytowych. A przecież to niezwykle wygodna i – pod...
Czytaj więcej