Poleć kredyt jak Kolega-Koledze

Program poleceń Kolega-Koledze dla kredytu gotówkowego w Santander Consumer Banku

Gdy spotykamy się w gronie rodzinnym czy ze znajomymi, to rozmawiamy o różnych sprawach: dzieciach, urządzaniu domu, ostatnich zakupach. Nasze opinie i doświadczenia mogą zachęcić do zakupu danego produktu czy usługi lub go odradzić. Świadomie czy nie,  tak właśnie polecamy! Te rozmowy są często najpewniejszym źródłem opinii, a wszystko ze względu na ich prawdziwość i dostępność „z pierwszej ręki”. Na zaufanych doradcach można polegać, bo naturalnym jest, że dla nas też chcą jak najlepiej. Z tą myślą w Santander Consumer Banku powstał program poleceń Kolega-Koledze, który pozwala na dzielenie się dobrymi doświadczeniami dot. zaciągania i korzystania z kredytów, a ponad to umożliwia otrzymanie nawet do 700 zł za skuteczne polecenie kredytu gotówkowego.

 

Użyteczny produkt = dobra opinia na szeroką skalę

Banki przekazują nam informacje o swoich produktach i usługach w różnego rodzaju reklamach, na stronach internetowych, czy za pośrednictwem doradców i konsultantów w oddziałach bankowych lub na infolinii. Informacji o propozycjach kredytu gotówkowego warto szukać w różnych miejscach. Pamiętajmy jednak, aby o doświadczenia z tym produktem zapytać również rodzinę i znajomych. Będą oni stanowili źródło informacji „z pierwszej ręki”, zwłaszcza jeżeli mogą wypowiedzieć się o własnych doświadczeniach. Opinia typu „polecam ten kredyt gotówkowy, skorzystałem kilka miesięcy temu i jestem naprawdę bardzo zadowolony” na pewno korzystnie wpłynie na naszą decyzję, o wiele bardziej niż chłodna analiza doradcy finansowego.

 

Jak kolega koledze

Naturalnym jest, że możemy mieć obawy przed zasięgnięciem opinii o kredytach gotówkowych w gronie znajomych. Pomyślmy jednak, że bliscy chcą dla nas jak najlepiej. Radzimy się ich w innych życiowych sprawach, więc w temacie kredytów będzie podobnie. Informacje od nich mogą pomóc nam w podjęciu trafnej decyzji i znalezieniu najlepszego kredytu dla naszych potrzeb – z prostymi i przejrzystymi warunkami, z informacją czy i jakie dokumenty są potrzebne do wnioskowania o kredyt, czy informacją jak długo czeka się na otrzymanie pieniędzy z kredytu.

Jeśli posiadasz pozytywne doświadczenia w korzystaniu z kredytów gotówkowych i ktoś zapytał Ciebie o opinię, to polecając dany produkt staraj się przedstawić jak najwięcej szczegółów – opowiedz, gdzie udałeś się lub zadzwoniłeś, aby wziąć kredyt gotówkowy, z kim rozmawiałeś, co musiałeś zrobić, aby dopełnić formalności, ile czasu czekałeś i najważniejsze – jak wpłynęło to na Twoje finanse. Być może spełniłeś swoją potrzebę, korzystając z okazji zakupowej, a pożyczone pieniądze już dawno spłaciłeś bez żadnych problemów. Osoba, której polecasz usługę, powinna znać możliwie najwięcej szczegółów, dotyczących całego procesu.

 

 

Program poleceń – korzyści dla obu stron

Również Klienci Santander Consumer Banku mają możliwość polecania kredytów gotówkowych, dzięki Programowi Kolega-Koledze. Program ten działa już od kilku lat i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

W tym roku wystartowała 6. edycja Programu Kolega-Koledze, w której mogą wziąć udział klienci, posiadający w Santander Consumer Banku umowę kredytu gotówkowego. Dzięki niej mogą oni otrzymać  kupony do poleceń, a za skuteczne polecenia usługi znajomym i bliskim otrzymują bonusy pieniężne, co przy czterech poleceniach daje łączną kwotę 700 zł. Korzyść wynikająca z programu jest obopólna, ponieważ obdarowana kuponem osoba może skorzystać z kredytu gotówkowego na atrakcyjnych warunkach. 

Co więcej, unikalność programu Kolega-Koledze w Santander Consumer Banku polega na tym, iż dotyczy on jedynie kredytów gotówkowych i nie ma żadnych warunków związanych np. z aktywnością klienta na koncie osobistym do otrzymania bonusu dla polecającego i lepszej propozycji dla polecanego. Więcej informacji o programie poleceń Kolega-Koledze znajdziesz na stronie internetowej Santander Consumer Banku.

Polecane artykuły
Raty w Santander Consumer Banku

Przygotuj się do lata… na raty

22 maja 2019 Bank Możliwości
Czujesz, że nadszedł moment, aby zmienić coś w swoim otoczeniu? Chcesz wnieść do swojego życia...
Czytaj więcej
Raport Polaków portfel własny - wiosenne wyzwania związany z kredytem gotówkowym

Polacy wiosną są finansowymi optymistami

23 kwietnia 2019 Bank Możliwości
Polacy wchodzą w nową porę roku w świetnych  nastrojach.  Jak pokazuje badanie wykonane...
Czytaj więcej
Poradnik: Jak bezpiecznie korzystać z Internetu

Poradnik: Jak bezpiecznie korzystać z Internetu

19 marca 2018 Blisko Ciebie
Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, w 2017 roku w Polsce aż 94,8% przedsiębiorstw i 81,9%...
Czytaj więcej

Najnowsze w Social Media

YouTube