Karta pełna możliwości

TurboKARTA - karta kredytowa Visa w Santander Consumer Banku

Polacy wciąż nieufnie podchodzą do kart kredytowych. A przecież to niezwykle wygodna i – pod warunkiem stosowania się do zasad określonych przez dany bank – może być darmowa opcja kredytowania. Co więcej, niekiedy daje możliwość zwrotu części wydatków. Warto więc poważnie rozważyć wyrobienie takiej karty

Kredyt zawsze pod ręką

Karta kredytowa to karta płatnicza wydawana przez bank, a wydanie jej oznacza przyznanie limitu kredytowego, z którego można swobodnie korzystać. Nikomu więc nie musimy się tłumaczyć, na co chcemy wydać dodatkowe pieniądze.

Przy pomocy karty kredytowej możemy dokonywać transakcji bezgotówkowych, czyli płacić za zakupy na stacji benzynowej, w supermarkecie czy podczas codziennej wizyty w piekarni.  To też bezpieczna, wygodna i przede wszystkim szybka forma płatności za zakupy dokonywane w sieci. Przy pomocy karty można także wypłacać pieniądze z bankomatu, choć najczęściej wiąże się to z poniesieniem dodatkowych opłat.

Kupujesz teraz, płacisz nawet za 54 dni!

Na karcie kredytowej w Santander Consumer Banku możesz skorzystać z nieoprocentowanego kredytu do 54 dni. Nie zapłacisz odsetek od zakupów opłaconych kartą, jeśli w terminie spłacisz całą kwotę zadłużenia.

Pamiętaj też, że nie tylko to jak korzystasz ze swojej karty zależy od Ciebie, ale również to jak ją spłacasz. Kwotę spłaty możesz zawsze dopasować do Twoich możliwości, ważne tylko, aby uregulować tą minimalną wskazaną w comiesięcznym zestawieniu.

Ile to kosztuje?

Karta kredytowa często wiąże się z poniesieniem określonych kosztów, tj. opłaty za posiadanie karty czy dobrowolnie wybranego ubezpieczenia. Jednak przy umiejętnym korzystaniu z karty można ograniczyć jej koszty do minimum. Takie możliwości daje np. redukcja opłaty za TurboKARTĘ w Santander Consumer Banku. Bez problemu osiągniesz ją płacąc za codzienne wydatki, które już w 2015 roku, według GUS, wynosiły miesięcznie średnio prawie 1 100 zł1.  Zatem robiąc zakupy z TurboKARTĄ za minimum 1 000 złotych miesięcznie, będziesz mógł z niej korzystać  bez miesięcznych opłat.

Zyskaj więcej

Czy dzięki karcie kredytowej możesz zyskać coś więcej niż stały dostęp do dodatkowych pieniędzy? Wyrabiając TurboKARTĘ, otrzymasz bezpłatne ubezpieczenie car assistance oraz MONEY-BACK, czyli możliwość zwrotu części wydatków za zakupy opłacone kartą. Santander Consumer Bank zwróci Ci od września 2020 r. 5% za korzystanie z samodzielnych myjni (poza stacjami benzynowymi), 3% za płatności w restauracjach, barach, kawiarniach i zamawianie jedzenia online oraz 1% za zakupy na stacjach paliw, w sumie nawet do 360 zł w skali roku. Taka dodatkowa kwota zawsze się przyda…


1 Raport GUS „Sytuacja gospodarstw domowych w 2015 r. w świetle wyników badania budżetów gospodarstw domowych", stan na 12.03.2018 r.

 

 
 
Polecane artykuły
Mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku

Bankier.pl wyróżnia mistrzowski kredyt gotówkowy

02 stycznia 2019 Bank Możliwości
Mistrzowski kredyt gotówkowy Santander Consumer Banku okazał się prawdziwym mistrzem. Według...
Czytaj więcej
Bankowość internetowa w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Przez Internet… masz to jak w banku!

19 marca 2018 Bank Możliwości
Bankowość internetowa to prosty, szybki i wygodny sposób zarządzania finansami. Nic więc dziwnego,...
Czytaj więcej