eRaty: maksimum korzyści - minimum formalności

eRaty Santander Consumer Banku

Wiosna to okres, w którym wielu ludzi zaczyna myśleć o nowym rowerze, samochodzie, sprzęcie AGD czy RTV, zwłaszcza, że zbliża się okres wielu ważnych rodzinnych uroczystości. Okazje czają się na każdym kroku, ale co zrobić, jeżeli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy na niezbędne wydatki? Jedną z możliwości może być skorzystanie z rat dostępnych w Santander Consumer Banku – także podczas zakupów w internecie w ramach eRat

Zakupy bez wychodzenia z domu

Marek nie mógł doczekać się na nadejście wiosny i cieplejszych dni, podczas których będzie mógł podjąć aktywność fizyczną na dworze. Niedawno upatrzył sobie wymarzony model roweru, który planował kupić. Niestety, bieżące wydatki nie pozwalały mu jednorazowo wyłożyć takiej ilości gotówki, która umożliwiłaby mu zrealizować ten cel. Na szczęście w rowerowym sklepie internetowym mógł skorzystać, po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, z wygodnego kredytowania zakupów online. Podczas realizacji zamówienia wybrał formę płatności eRaty Santander Consumer Bank, wypełnił i przesłał do banku wniosek kredytowy. Po krótkiej rozmowie z pracownikiem banku , podczas której otrzymał pozytywną decyzję kredytową, odebrał umowę w formie elektronicznej i po otrzymaniu akceptacji ze strony Banku czekał już tylko na dostawę wybranego roweru.

Na kłopoty – eRaty

Ania w tym roku będzie szła do czwartej klasy podstawówki. Agata, jako jej bliska ciocia, postanowiła wraz z mężem Markiem złożyć się na nieco droższy prezent. Wiedzieli, że Ania bardzo chciała dostać laptopa, dlatego od razu zakomunikowali jej mamie, że sami zajmą się sprawieniem takiego prezentu. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach odpowiedniego modelu, poprzedzonych rozmową ze znajomym specjalistą, w końcu postawili na konkretny sprzęt w sklepie internetowym. Jego wartość przewyższała jednak budżet, który Agata i Marek chcieli przeznaczyć na zakup. Nie chcieli jednak rezygnować z jakości laptopa, dlatego postanowili sfinansować go w ramach eRat w Santander Consumer Banku, gdzie wcześniej sfinansowali swój niedawno kupiony telewizor. Wystarczyło wypełnić  i przesłać e-wniosek do banku, a następnie uzupełnić dodatkowe dane w trakcie rozmowy z konsultantem. Umowa została doręczona za pośrednictwem firmy kurierskiej i przekazana z powrotem do Santander Consumer Banku, który po jej akceptacji powiadomił sklep internetowy o możliwości realizacji zamówienia. Dzięki temu procesowi Ania mogła cieszyć się z nowego laptopa.

Spłacasz, ile chcesz i kiedy chcesz

Sprzedaż ratalna to bardzo popularna forma finansowania zakupów towarów i usług, niezależnie od źródeł dochodów. Nie musisz nawet wychodzić z domu – na zakupy możesz wybrać się w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, a ponadto w prosty sposób zestawić ze sobą parametry wybranych produktów. Z tego względu jest to interesująca forma płatności dla klientów sklepów internetowych, którzy cenią oszczędność czasu i pieniędzy oraz wysoką jakość wybieranych produktów. Zaletą sprzedaży ratalnej jest również fakt, że umożliwiają one realizację zakupu towaru lub usługi bez konieczności odkładania zakupów w czasie lub wydawania oszczędności. Płatności możesz dokonywać w dogodnych, rozłożonych w czasie ratach. Czasami można skorzystać także z opcji karencji, wtedy możesz przełożyć spłatę pierwszej raty o 2, 3 lub 4 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy o kredyt. Pamiętaj, że zakupy dzięki systemowi eRaty możesz dokonać już w ponad 3 000 sklepów internetowych.

Polecane artykuły
Bieg po Nowe Życie już w Wiśle 2019

Każdy z nas ma w sobie niezwykły dar

26 marca 2019 Blisko Ciebie
„Zwykła karta – Niezwykły dar” to akcja, która promuje i przekazuje świadectwa woli, wyrażające...
Czytaj więcej
eRaty Santander Consumer Banku

eRaty: kupuj wygodnie - tam gdzie chcesz

03 stycznia 2019 Bank Możliwości
Dzięki szybkiemu rozwojowi nowych technologii zakupy stały się bardzo przyjemne. Dostęp do...
Czytaj więcej
Mężczyźni częściej wybierają raty?

Mężczyźni częściej wybierają raty?

19 marca 2018 Bank Możliwości
Jest wiele dróg, które pozwalają nam na spełnianie naszych planów. Jedną z nich mogą być zakupy na...
Czytaj więcej

Najnowsze w Social Media

YouTube