Lato - tysiące pomysłów na zmiany

Lato tysiące pomysłów od zmiany

Lato to doskonały czas. Nie tylko na odpoczynek, ale również na zmiany. Latem mamy więcej wolnego czasu, więcej energii i… więcej środków finansowych, także dzięki możliwości skorzystania z propozycji kredytu gotówkowego Santander Consumer Banku. Jak dać szansę możliwościom, jakie oferuje nam życie? Niech inspiracją będą historie naszych klientów.

Inwestycja w rozwój umiejętności i poszerzanie wiedzy jest zawsze opłacalna, także, a może przede wszystkim na wakacjach, kiedy z reguły mamy nieco więcej czasu. Nauka języków obcych, kurs zawodowy czy nawet realizowane już po wakacjach studia podyplomowe procentują niczym najlepsza lokata i przynoszą nam wymierne korzyści, chociaż czasem musimy na nie trochę poczekać. Większe umiejętności i większa wiedza, to większe możliwości na rynku pracy. Przyszli i… obecni pracodawcy z pewnością to docenią.

Oczywiście nie musimy inwestować tylko i wyłącznie w nasze umiejętności. Możemy zrobić prezent naszym bliskim, tak jak pani Kasia, nasza stała klientka, która sfinansowała z kredytu gotówkowego kurs prawa jazdy swojemu narzeczonemu, więc można powiedzieć, że zadbała o ważny element przydatny na nowej drodze życia.  

Podróże to odpoczynek, który procentuje!

Kredyt gotówkowy może nam również pomóc od pracy… odpocząć. Wypoczęci, naładowani energią słoneczną, wzbogaceni o fantastyczne wspomnienia jesteśmy w stanie skuteczniej i szybciej osiągać cele w życiu prywatnym i zawodowym. Niezależnie od tego, czy wybierzemy krótki urlop w górskim schronisku w Bieszczadach, czy dwutygodniowe wczasy w czterogwiazdkowym hotelu na słonecznej Krecie.

Nasza stała klientka, pani Ania z Dąbrowy Górniczej, samotnie wychowująca dwójkę dzieci, jest urodzoną optymistką. Tam gdzie inni widzą trudności, ona widzi możliwości. Dzięki naszym kredytom gotówkowym z pasją podróżuje po całym świecie i wykorzystuje każdą wolną chwilę na zdobywanie nowych doświadczeń i czerpanie radości z życia.

Warto dbać o swoje wnętrze!

Pozostańmy jeszcze na chwilę w temacie urlopów i przytoczmy, nieco przekornie, znane przysłowie „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!”. Polacy uwielbiają podróżować, ale chyba jeszcze bardziej uwielbiają dbać o swoje domy i mieszkania, ponieważ często urlopy spędzają nie podróżując, a remontując. Warto dbać o swoje wnętrze, nawet za cenę kilku urlopowych dni, ponieważ to właśnie w naszych domach i mieszkaniach spędzamy znaczną część naszego życia i powinniśmy czuć się w nich jak najlepiej.

Pan Ernest trafił do naszego oddziału wraz z rodziną. Planował wziąć kredyt gotówkowy w wysokości 10 000 złotych na remont kuchni, ale zmienił swoje plany, gdy usłyszał propozycję naszego doradcy. – Taka propozycja mogła się szybko nie powtórzyć, więc pan Ernest postanowił działać. Za uzyskaną gotówkę wyremontował nie tylko kuchnię, ale także pokój synka i pokój rodzinny, do którego doskonale pasował nowy telewizor.

Kredyt gotówkowy świetnie się prezentuje!

Kredyt gotówkowy może być również… spełnieniem obietnicy. Kiedy córka pana Adama z Zabrza, zwierzyła się swojemu tacie, że marzy o nowym telefonie, nie spodziewała się, że jej marzenia spełnią się tak szybko. Uzdolniona i bardzo pracowita dziewczynka świetnie radziła sobie w szkole i pan Adam postanowił nagrodzić jej starania i obiecał nowego iPhona. Dzięki atrakcyjnej ofercie Santander Consumer Banku mógł spełnić marzenia córki i podarować jej wymarzony telefon.

A Ty, jakie plany spełnisz tego lata?

Polecane artykuły
Zabierz w drogę TurboKARTĘ

Zabierz w drogę TurboKARTĘ

21 czerwca 2018 Bank Możliwości
Wakacje to czas odpoczynku, relaksu, na które czekamy przez cały rok. Te dni po prostu muszą być...
Czytaj więcej
Bezpieczne hasło

Silne hasło to podstawa

21 czerwca 2018 Bank Możliwości
Santander Consumer Bank w celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa stosuje szereg...
Czytaj więcej
Ubezpiecz się

Ubezpiecz się i śpij spokojnie

29 maja 2018 Bank Możliwości
Nieprzewidziane sytuacje są częścią naszej codzienności. Choroba, wypadek, utrata pracy mogą...
Czytaj więcej

Najnowsze w Social Media

YouTube