Blog Santander Consumer Banku

BLOG
BLOG
Bank pod ręką. Pieniądze nie tylko w kieszeni
Blisko Ciebie 19 marca 2018

Bank pod ręką. Pieniądze nie tylko w kieszeni

Pieniądze zawsze warto mieć pod ręką - my, konsumenci przekonujemy się o tym każdego dnia. Zakupy na raty w sklepach tradycyjnych i internetowych, swobodny dostęp do placówek bankowych, kredyty gotówkowe i samochodowe oparte na prostych i jasnych zasadach oraz wygodna bankowość internetowa to domena nowoczesnych i przyjaznych swoim klientom banków. Banków, takich jak Santander Consumer Bank

Kupuj teraz, płać później

Zakupy na raty to doskonały sposób na spełnienie swoich planów, zarówno tych małych, jak i nieco większych. Większe wydatki rozłożone na wygodne do spłacenia raty, z niskim, a czasem nawet zerowym oprocentowaniem stają się zdecydowanie przystępniejsze dla konsumentów i dla ich portfeli – nie powinno więc dziwić, że z roku na rok rośnie liczba osób zainteresowanych zakupami w systemie ratalnym. Tym bardziej, że coraz więcej sklepów stacjonarnych i internetowych oferuje właśnie taką metodę płatności. Z ofertą Santander Consumer Banku możesz spotkać się w wielu polskich miejscowościach. Współpracuje z nami kilkanaście tysięcy partnerów.  

Jak szybko i przy ograniczeniu formalności do minimum skorzystać z zakupów ratalnych dowiesz się na stronie Santander Consumer Bank w zakładkach raty w sklepie tradycyjnym i raty w sklepie internetowym.  

Gdy trzeba pójść do banku – warto mieć placówkę pod ręką

Większość formalności związanych z bankowością można załatwiać elektronicznie, jednak czasem trzeba pofatygować się do banku osobiście – w takich przypadkach dobrze korzystać z usług banku posiadającego rozwiniętą sieć placówek. Santander Consumer Bank to ponad 300 oddziałów. Tym, którym nie jest po drodze spotkanie „oko w oko” z doradcą, proponujemy kontakt z konsultantami infolinii pod numerem infolinii 19 500 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora). Stale powiększaną lista placówek Santander Consumer Bank znajdziesz tutaj.

Większe wydatki? Pomyśl o kredycie

W przypadku większych wydatków warto rozważyć kredyt – gotówkowy lub samochodowy. Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku, można wziąć nie wychodząc nawet z domu – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a konsultant oddzwoni w celu ustalenia szczegółów i przedstawi szczegóły propozycji. W wypadku otrzymania kredytu gotówkowego, proponowane raty będą dopasowane do możliwości finansowych danej osoby- a stałe oprocentowanie sprawi, że kredyt gotówkowy warto rozważyć jako źródło finansowania np. małych i dużych domowych inwestycji, np. z planowanym remontem czy wyposażeniem mieszkania włącznie. Kredyt samochodowy to z kolei ciekawa alternatywa dla osób, które planują zakup auta, zarówno osobowego, jak i dostawczego.

Przez Internet jak w banku!

Polacy uwielbiają bankowość elektroniczną – od lat plasują się w czołówce narodów korzystających z bankowości online lub mobilnej. Badania przeprowadzone przez firmę Mastercard w 2017 roku pokazują, że aż 91% ankietowanych dokonuje płatności przez Internet bądź aplikacje mobilne przynajmniej raz w miesiącu[1]. Według Polaków, bankowość elektroniczna jest prosta i łatwa w obsłudze, pozwala oszczędzać czas, jest bezpieczna i kosztuje mniej niż tradycyjne usługi – wszystkie jej zalety wpisują się więc w filozofię działania Santander Consumer Banku – bankowość musi być prosta, osobista i uczciwa.

Być blisko

Santander Consumer Bank realizuje bankowość elektroniczną na dwóch płaszczyznach – bankowości internetowej poprzez serwis internetowy, umożliwiający korzystanie z wybranych usług bankowych, w tym składanie dyspozycji za pośrednictwem strony internetowej oraz bankowości internetowej. Dzięki temu, online czy offline, w oddziale czy pod telefonem, jesteśmy blisko Polaków, którzy powierzają nam swoje oszczędności, bezpieczeństwo lub, którym możemy pomóc w realizacji ich planów.


[1] Badanie Mastercard: Polacy doceniają bankowość cyfrową za wygodę i szybkość, https://newsroom.mastercard.com/eu/pl/press-releases/badanie-mastercard-polacy-doceniaja-bankowosc-cyfrowa-za-wygode-i-szybkosc/, stan na 12.03.2018 r.

 

wróć do bloga
Przeczytaj również: