Bank pod ręką. Pieniądze nie tylko w kieszeni

Santander Consumer Bank online

Pieniądze zawsze warto mieć pod ręką - my, konsumenci przekonujemy się o tym każdego dnia. Zakupy na raty w sklepach tradycyjnych i internetowych, swobodny dostęp do placówek bankowych, kredyty gotówkowe i samochodowe oparte na prostych i jasnych zasadach oraz wygodna bankowość internetowa to domena nowoczesnych i przyjaznych swoim klientom banków. Banków, takich jak Santander Consumer Bank

Kupuj teraz, płać później

Zakupy na raty to doskonały sposób na spełnienie swoich planów, zarówno tych małych, jak i nieco większych. Większe wydatki rozłożone na wygodne do spłacenia raty, z niskim, a czasem nawet zerowym oprocentowaniem stają się zdecydowanie przystępniejsze dla konsumentów i dla ich portfeli – nie powinno więc dziwić, że z roku na rok rośnie liczba osób zainteresowanych zakupami w systemie ratalnym. Tym bardziej, że coraz więcej sklepów stacjonarnych i internetowych oferuje właśnie taką metodę płatności. Z ofertą Santander Consumer Banku możesz spotkać się w wielu polskich miejscowościach. Współpracuje z nami kilkanaście tysięcy partnerów.  

Jak szybko i przy ograniczeniu formalności do minimum skorzystać z zakupów ratalnych dowiesz się na stronie Santander Consumer Bank w zakładkach raty w sklepie tradycyjnym i raty w sklepie internetowym.  

Gdy trzeba pójść do banku – warto mieć placówkę pod ręką

Większość formalności związanych z bankowością można załatwiać elektronicznie, jednak czasem trzeba pofatygować się do banku osobiście – w takich przypadkach dobrze korzystać z usług banku posiadającego rozwiniętą sieć placówek. Santander Consumer Bank to ponad 300 oddziałów. Tym, którym nie jest po drodze spotkanie „oko w oko” z doradcą, proponujemy kontakt z konsultantami infolinii pod numerem infolinii 19 500 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora). Stale powiększaną lista placówek Santander Consumer Bank znajdziesz tutaj.

Większe wydatki? Pomyśl o kredycie

W przypadku większych wydatków warto rozważyć kredyt – gotówkowy lub samochodowy. Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku, można wziąć nie wychodząc nawet z domu – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a konsultant oddzwoni w celu ustalenia szczegółów i przedstawi szczegóły propozycji. W wypadku otrzymania kredytu gotówkowego, proponowane raty będą dopasowane do możliwości finansowych danej osoby- a stałe oprocentowanie sprawi, że kredyt gotówkowy warto rozważyć jako źródło finansowania np. małych i dużych domowych inwestycji, np. z planowanym remontem czy wyposażeniem mieszkania włącznie. Tym bardziej, że w Santander Consumer Banku można teraz skorzystać z kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu, gdzie wszystko załatwisz przez internet. Kredyt samochodowy to z kolei ciekawa alternatywa dla osób, które planują zakup auta, zarówno osobowego, jak i dostawczego - do 3,5 tony. Jeśli prowadzisz firmę - warto rozważyć propozycję leasingu czy pożyczki leasingowej w Santander Consumer Multirent.

Przez Internet jak w banku!

Polacy uwielbiają bankowość elektroniczną – od lat plasują się w czołówce narodów korzystających z bankowości online lub mobilnej. Badania przeprowadzone przez firmę Mastercard w 2017 roku pokazują, że aż 91% ankietowanych dokonuje płatności przez Internet bądź aplikacje mobilne przynajmniej raz w miesiącu[1]. Według Polaków, bankowość elektroniczna jest prosta i łatwa w obsłudze, pozwala oszczędzać czas, jest bezpieczna i kosztuje mniej niż tradycyjne usługi – wszystkie jej zalety wpisują się więc w filozofię działania Santander Consumer Banku – bankowość musi być prosta, osobista i uczciwa.

Być blisko

Santander Consumer Bank realizuje bankowość elektroniczną na dwóch płaszczyznach – bankowości internetowej poprzez serwis internetowy, umożliwiający korzystanie z wybranych usług bankowych, w tym składanie dyspozycji za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikację mobilną. Dzięki temu, online czy offline, w oddziale czy pod telefonem, jesteśmy blisko Polaków, którzy powierzają nam swoje oszczędności, bezpieczeństwo lub, którym możemy pomóc w realizacji ich planów.


[1] Badanie Mastercard: Polacy doceniają bankowość cyfrową za wygodę i szybkość, https://newsroom.mastercard.com/eu/pl/press-releases/badanie-mastercard-polacy-doceniaja-bankowosc-cyfrowa-za-wygode-i-szybkosc/, stan na 12.03.2018 r.

Polecane artykuły
Mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku

Bankier.pl wyróżnia mistrzowski kredyt gotówkowy

02 stycznia 2019 Bank Możliwości
Mistrzowski kredyt gotówkowy Santander Consumer Banku okazał się prawdziwym mistrzem. Według...
Czytaj więcej
Mężczyźni częściej wybierają raty?

Mężczyźni częściej wybierają raty?

19 marca 2018 Bank Możliwości
Jest wiele dróg, które pozwalają nam na spełnianie naszych planów. Jedną z nich mogą być zakupy na...
Czytaj więcej