Blog Santander Consumer Banku

BLOG
BLOG
Kariera? Na bak podczas Absolvent Talent Days 2018
Poznaj nas 08 października 2018

Kariera? Na bank podczas Absolvent Talent Days 2018

Już 16 października spotkaj się z ekspertami Santander Consumer Banku podczas wrocławskiej edycji Absolvent Talent Days. Czekamy także na Ciebie w Hali Stulecia w sektorze E2 z możliwością skonsultowania CV, IT-quizem z niespodziankami oraz ekspertami, którzy podpowiedzą, jak zadbać o rozwój swoich kompetencji także podczas pracy i staży nie tylko w sektorze bankowym

Kolejny raz zapraszamy studentów i absolwentów do odwiedzenia naszego stoiska, na którym przez cały dzień ja wraz z moimi kolegami będziemy służyć pomocą dotyczącą rozwoju kariery – mówi Monika Dubniewicz, ekspert ds. rekrutacji i rozwoju pracowników w Santander Consumer Banku. – To dobra okazja do tego, aby porozmawiać z praktykami o wyzwaniach, jakie niesie prace w rozwijającym się i stawiającym na innowacje sektorze bankowym, ale także skorzystać z naszego wsparcia i praktycznych porad związanych na przykład z przygotowaniem dokumentów aplikacyjnych.

W tym roku motywem przewodnim stoiska Santander Consumer Banku będą technologie IT. Dlatego przez cały dzień na stoisku będzie można dowiedzieć się więcej także o szczegółach pracy w Departamencie Rozwoju Systemów. Nasi koledzy, w godz. 13:10-14:10, poprowadzą także dedykowany warsztat. Chcesz poznać jego szczegóły i zapisać się na niego już teraz? Kliknij tutaj. Na naszym stoisku przygotowaliśmy także specjalny quiz, w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę z SQL czy .NET – co ważne, dla każdego, kto zmierzy się z wyzwaniem czeka niespodzianka.

Zapraszamy na stoisko Santander Consumer Banku podczas Absolvent Talent Days we Wrocławiu już we wtorek 16 października, od godz. 10:00 do godz. 16:00 – w sektorze E2. Już teraz szukasz możliwości rozwoju zawodowego? Sprawdź, kogo aktualnie rekrutujemy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak się u nas pracuje? Zajrzyj do sekcji Poznaj nas na blogu Santander Consumer Banku i odwiedź nasze profile na Facebooku, GoldenLine, YouTube i LinkedIn.

Absolvent Talent Days to największe targi pracy w Polsce adresowane do studentów i absolwentów. Podczas wydarzenia można się spotkać z przedstawicielami najważniejszych firm na rynku szukających pracowników. Na miejscu można skorzystać z konsultacji ze specjalistami HR, czy wykonać sobie profesjonalne zdjęcie do CV. Do Hali Ludowej, gdzie spotkasz się 16 października także z ekspertami Santander Consumer Banku, można dojechać komunikacją miejską - tramwajami numer: 1, 2, 4 i 10 oraz autobusami: 145, 146, 253, 255.

wróć do bloga
Przeczytaj również: