Kariera? Na bank podczas Absolvent Talent Days 2018

Kariera? Na bak podczas Absolvent Talent Days 2018

Już 16 października spotkaj się z ekspertami Santander Consumer Banku podczas wrocławskiej edycji Absolvent Talent Days. Czekamy także na Ciebie w Hali Stulecia w sektorze E2 z możliwością skonsultowania CV, IT-quizem z niespodziankami oraz ekspertami, którzy podpowiedzą, jak zadbać o rozwój swoich kompetencji także podczas pracy i staży nie tylko w sektorze bankowym

Kolejny raz zapraszamy studentów i absolwentów do odwiedzenia naszego stoiska, na którym przez cały dzień ja wraz z moimi kolegami będziemy służyć pomocą dotyczącą rozwoju kariery – mówi Monika Dubniewicz, ekspert ds. rekrutacji i rozwoju pracowników w Santander Consumer Banku. – To dobra okazja do tego, aby porozmawiać z praktykami o wyzwaniach, jakie niesie prace w rozwijającym się i stawiającym na innowacje sektorze bankowym, ale także skorzystać z naszego wsparcia i praktycznych porad związanych na przykład z przygotowaniem dokumentów aplikacyjnych.

W tym roku motywem przewodnim stoiska Santander Consumer Banku będą technologie IT. Dlatego przez cały dzień na stoisku będzie można dowiedzieć się więcej także o szczegółach pracy w Departamencie Rozwoju Systemów. Nasi koledzy, w godz. 13:10-14:10, poprowadzą także dedykowany warsztat. Chcesz poznać jego szczegóły i zapisać się na niego już teraz? Kliknij tutaj. Na naszym stoisku przygotowaliśmy także specjalny quiz, w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę z SQL czy .NET – co ważne, dla każdego, kto zmierzy się z wyzwaniem czeka niespodzianka.

Zapraszamy na stoisko Santander Consumer Banku podczas Absolvent Talent Days we Wrocławiu już we wtorek 16 października, od godz. 10:00 do godz. 16:00 – w sektorze E2. Już teraz szukasz możliwości rozwoju zawodowego? Sprawdź, kogo aktualnie rekrutujemy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak się u nas pracuje? Zajrzyj do sekcji Poznaj nas na blogu Santander Consumer Banku i odwiedź nasze profile na Facebooku, GoldenLine, YouTube i LinkedIn.

Absolvent Talent Days to największe targi pracy w Polsce adresowane do studentów i absolwentów. Podczas wydarzenia można się spotkać z przedstawicielami najważniejszych firm na rynku szukających pracowników. Na miejscu można skorzystać z konsultacji ze specjalistami HR, czy wykonać sobie profesjonalne zdjęcie do CV. Do Hali Ludowej, gdzie spotkasz się 16 października także z ekspertami Santander Consumer Banku, można dojechać komunikacją miejską - tramwajami numer: 1, 2, 4 i 10 oraz autobusami: 145, 146, 253, 255.

Polecane artykuły
8 kroków do pracy w Santander Consumer Banku

8 kroków do pracy w Santander Consumer Banku

15 maja 2019 Poznaj nas
Przyjaźni ludzie, wyjątkowa atmosfera, wyzwania, a także szansa na poszerzenie horyzontów  w...
Czytaj więcej
Marsz po długie życie: raport Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku

Jeśli chodzi o zdrowie - Polacy są minimalistami

03 października 2018 Blisko Ciebie
Niemal co trzeci polski mężczyzna uważa sport za antidotum na choroby XXI wieku. 85 proc. Polaków...
Czytaj więcej
Jak pracować, to u Top Employera!

Jak pracować, to u Top Employera!

19 marca 2018 Poznaj nas
Najlepszą inwestycją dla pracodawcy jest inwestycja w pracowników. Odpowiednio wyszkoleni,...
Czytaj więcej