8 kroków do pracy w Santander Consumer Banku

8 kroków do pracy w Santander Consumer Banku

Przyjaźni ludzie, wyjątkowa atmosfera, wyzwania, a także szansa na poszerzenie horyzontów  w jednej z najbardziej liczących się grup finansowych na świecie. W Santander Consumer Banku możesz rozwijać się w różnych obszarach związanych ze współczesną bankowością. Sprawdź, jak wygląda u nas proces rekrutacji

 

Obsługa klienta, marketing, sprzedaż, zarządzanie produktem, IT, controlling, kwestie prawne, zarządzanie projektami – to tylko niektóre z obszarów, w których można u nas pracować. Dla nasz liczysz się Ty! Praca w Santander Consumer Banku to wiele okazji do codziennego uśmiechu! Sprawdź, jak w 8 krokach od kandydata staniesz się naszym pracownikiem…

Krok 1: Wybierz stanowisko

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszym profilu i  stronie internetowej w zakładce Kariera.

Krok 2: Prześlij aplikację

Zgłoszenia przesyłane na nasze skrzynki są analizowane przez specjalistów odpowiedzialnych za rekrutację pod kątem wymaganych kompetencji na dane stanowisko.

Krok 3: Porozmawiajmy

Przekonaj nas, że to właśnie Ciebie szukamy! Podczas rozmowy telefonicznej chcemy dowiedzieć się więcej o twojej dostępności, oczekiwaniach finansowych i co najważniejsze o tym, co zmotywowało Ciebie do zaaplikowania na naszą ofertę.

Krok 4: Przyjdź na rozmowę

Kolejny etap to czas na spotkanie twarzą w twarz – często z udziałem Twoich przyszłych kolegów i koleżanek oraz szefów. Tutaj dowiesz się więcej o wyzwaniach, jakie na Ciebie czekają. Padną także pytania o Twoje doświadczenie i kompetencje, które będą pomoce w naszej potencjalnej współpracy. Podczas tego etapu opowiemy Ci znaczne więcej o naszej codzienności, wartościach, jakimi się kierujemy i pokażemy, co ciekawego przygotowujemy dla naszych pracowników.

Krok 5: Pokaż, że warto

Rozmowa to dla Ciebie pestka? Wiadomo! Osoba, która spełni nasze oczekiwania i uzyska pozytywny wynik rekrutacji - ma szansę na rozpoczęcie współpracy.

Krok 6: Witamy w drużynie

Być może to Ty dostaniesz od nas propozycję współpracy. Wtedy, w zależności od formy zatrudnienia, czekają na Ciebie nieskomplikowane formalności, dzięki którym w ustalonym terminie pojawisz się w swojej nowej pracy.

Krok 7: Twój pierwszy dzień

Szef i nowi koledzy oraz koleżanki pomogą Ci w tym, abyś z uśmiechem poznał swoje obowiązki oraz zasady, którymi codziennie kierujemy się w Santander Consumer Banku.

Krok 8: Zawsze pomożemy!

Pierwsze tygodnie to wiele wyzwań i niespodzianek. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc i wsparcie. Razem możemy zrobić niezwykłe rzeczy a codzienne wyzwania w Santander Consumer Banku to także okazja do rozwoju, nawiązywania znajomości czy realizacji pasji. Nasi pracownicy mogą m.in. aplikować o specjalne granty, dzięki którym pomagamy im realizować różnorodne projekty społeczne, wspieramy ich także w podejmowaniu wielu wyzwań i dzięki postępowaniu zgodnie z hasłem Simple-Personal-Fair rozwijamy nowe kompetencje, czy to w ramach szkoleń zewnętrznych czy wewnętrznych projektów trenerskich takich jak Strefa Wymiany Wiedzy.

To co... Aplikujesz?

Pamiętaj, że możesz także poszerzać swoje zawodowe horyzonty w Grupie Santander.

Polecane artykuły
Stawiamy na ludzi, którzy się uśmiechają

Stawiamy na ludzi, którzy się uśmiechają

19 marca 2018 Poznaj nas
Jaka  jest dobra praca? Stabilna? Pełna wyzwań? Z godziwą płacą? To na pewno. Ale jest coś...
Czytaj więcej
Jak pracować, to u Top Employera!

Jak pracować, to u Top Employera!

19 marca 2018 Poznaj nas
Najlepszą inwestycją dla pracodawcy jest inwestycja w pracowników. Odpowiednio wyszkoleni,...
Czytaj więcej
Kibicuj uczestnikom Biegu po Nowe Życie

Kibicuj uczestnikom Biegu po Nowe Życie

19 marca 2018 Blisko Ciebie
Sport to zdrowie. Doskonale o tym wiemy i  w ramach wielu inicjatyw  staramy się wspierać...
Czytaj więcej