Jak pracować, to u Top Employera!

Jak pracować, to u Top Employera!

Najlepszą inwestycją dla pracodawcy jest inwestycja w pracowników. Odpowiednio wyszkoleni, motywowani i nagradzani pracownicy są gwarancją sukcesu, który z kolei jest miarą satysfakcji klientów.  Właśnie dlatego jesteśmy szczególnie dumni ze zdobycia certyfikatu Top Employer Polska 20181 i dołączenia do prestiżowego grona najlepszych pracodawców w Polsce

Certyfikat Top Employer Polska przyznawany jest przez założony w 1991 roku, zrzeszający 1200 firm ze 116 krajów, Top Employers Institute. W tym roku w Polsce certyfikat otrzymało 48 organizacji – to niezwykle istotne wyróżnienie dla Santander Consumer Banku, tym bardziej, że kryteria, które pracodawca  musi spełnić, aby uzyskać certyfikat, są bardzo wymagające…

Dlaczego certyfikat Top Employers ma takie znaczenie?

W procesie certyfikacji szczegółowemu przeglądowi poddawanych jest aż 600 praktyk dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi. Certyfikat otrzymują wyłącznie przedsiębiorstwa zapewniające najlepsze warunki pracy, dbające o możliwość rozwoju i spełniające wszystkie wymagania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. W 2018 roku w tym zaszczytnym gronie znalazł się także Santander Consumer Bank.

–​ Certyfikat Top Employer 2018 to dla nas ogromne wyróżnienie i docenienie wielu naszych aktywności skierowanych do pracowników. Jest niezależną oceną wysiłku, jaki podjęliśmy, aby stać się jeszcze bardziej atrakcyjnym pracodawcą dla obecnych i przyszłych pracowników.  – wyjaśnia Piotr Żabski, wiceprezes zarządu odpowiedzialny za obszar zasobów ludzkich.

Dlaczego właśnie Santander Consumer Bank?

Prosty, osobisty i uczciwy - taki, zgodnie z ideą „Simple, Personal and Fair”, jest Santander Consumer Bank: zarówno dla swoich klientów, jak i pracowników. Te trzy krótkie słowa, a jednocześnie proste zasady, odzwierciedlają nasz sposób myślenia i działania.

Jesteśmy:

- Simple – stawiamy na dogodną obsługę i przejrzyste produkty – używamy zrozumiałego języka i nieustannie doskonalimy procesy w ramach naszej działalności.

- Personal – do każdego klienta i pracownika podchodzimy indywidualnie – wsłuchujemy się w potrzeby, tworzymy produkty, procedury i narzędzia dopasowane do potrzeb, dbamy o indywidualny rozwój.

- Fair –  traktujemy wszystkich sprawiedliwie – wiemy, że to co dobre dla naszych klientów i pracowników jest także dobre dla nas.

Teraz czas na Ciebie!

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu jednego z najlepszych pracodawców w Polsce, wejdź na stronę Kariera, sprawdź dostępne oferty pracy i zgłoś się do nas.

Czekamy!

Informacje na temat otrzymania Certyfikatu Top Employer dla Santander Consumer Banku można znaleźć TUTAJ.


1 Zob. Santander Consumer Bank Top Employer 2018, https://www.top-employers.com/pl-PL/companyprofiles/pl/santander-consumer-bank-s.a/, stan na dzień 12.03.2018 r.

 

 

 
Polecane artykuły
8 kroków do pracy w Santander Consumer Banku

8 kroków do pracy w Santander Consumer Banku

15 maja 2019 Poznaj nas
Przyjaźni ludzie, wyjątkowa atmosfera, wyzwania, a także szansa na poszerzenie horyzontów  w...
Czytaj więcej
Stawiamy na ludzi, którzy się uśmiechają

Stawiamy na ludzi, którzy się uśmiechają

19 marca 2018 Poznaj nas
Jaka  jest dobra praca? Stabilna? Pełna wyzwań? Z godziwą płacą? To na pewno. Ale jest coś...
Czytaj więcej
Kibicuj uczestnikom Biegu po Nowe Życie

Kibicuj uczestnikom Biegu po Nowe Życie

19 marca 2018 Blisko Ciebie
Sport to zdrowie. Doskonale o tym wiemy i  w ramach wielu inicjatyw  staramy się wspierać...
Czytaj więcej