Blog Santander Consumer Banku

BLOG
BLOG
Jak pracować, to u Top Employera!
Poznaj nas 19 marca 2018

Jak pracować, to u Top Employera!

Najlepszą inwestycją dla pracodawcy jest inwestycja w pracowników. Odpowiednio wyszkoleni, motywowani i nagradzani pracownicy są gwarancją sukcesu, który z kolei jest miarą satysfakcji klientów.  Właśnie dlatego jesteśmy szczególnie dumni ze zdobycia certyfikatu Top Employer Polska 20181 i dołączenia do prestiżowego grona najlepszych pracodawców w Polsce

Certyfikat Top Employer Polska przyznawany jest przez założony w 1991 roku, zrzeszający 1200 firm ze 116 krajów, Top Employers Institute. W tym roku w Polsce certyfikat otrzymało 48 organizacji – to niezwykle istotne wyróżnienie dla Santander Consumer Banku, tym bardziej, że kryteria, które pracodawca  musi spełnić, aby uzyskać certyfikat, są bardzo wymagające…

Dlaczego certyfikat Top Employers ma takie znaczenie?

W procesie certyfikacji szczegółowemu przeglądowi poddawanych jest aż 600 praktyk dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi. Certyfikat otrzymują wyłącznie przedsiębiorstwa zapewniające najlepsze warunki pracy, dbające o możliwość rozwoju i spełniające wszystkie wymagania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. W 2018 roku w tym zaszczytnym gronie znalazł się także Santander Consumer Bank.

–​ Certyfikat Top Employer 2018 to dla nas ogromne wyróżnienie i docenienie wielu naszych aktywności skierowanych do pracowników. Jest niezależną oceną wysiłku, jaki podjęliśmy, aby stać się jeszcze bardziej atrakcyjnym pracodawcą dla obecnych i przyszłych pracowników.  – wyjaśnia Piotr Żabski, wiceprezes zarządu odpowiedzialny za obszar zasobów ludzkich.

Dlaczego właśnie Santander Consumer Bank?

Prosty, osobisty i uczciwy - taki, zgodnie z ideą „Simple, Personal and Fair”, jest Santander Consumer Bank: zarówno dla swoich klientów, jak i pracowników. Te trzy krótkie słowa, a jednocześnie proste zasady, odzwierciedlają nasz sposób myślenia i działania.

Jesteśmy:

- Simple – stawiamy na dogodną obsługę i przejrzyste produkty – używamy zrozumiałego języka i nieustannie doskonalimy procesy w ramach naszej działalności.

- Personal – do każdego klienta i pracownika podchodzimy indywidualnie – wsłuchujemy się w potrzeby, tworzymy produkty, procedury i narzędzia dopasowane do potrzeb, dbamy o indywidualny rozwój.

- Fair –  traktujemy wszystkich sprawiedliwie – wiemy, że to co dobre dla naszych klientów i pracowników jest także dobre dla nas.

Teraz czas na Ciebie!

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu jednego z najlepszych pracodawców w Polsce, wejdź na stronę Kariera, sprawdź dostępne oferty pracy i zgłoś się do nas.

Czekamy!

Informacje na temat otrzymania Certyfikatu Top Employer dla Santander Consumer Banku można znaleźć TUTAJ.


1 Zob. Santander Consumer Bank Top Employer 2018, https://www.top-employers.com/pl-PL/companyprofiles/pl/santander-consumer-bank-s.a/, stan na dzień 12.03.2018 r.

 

 

 
wróć do bloga
Przeczytaj również: