Pomagamy także bez wychodzenia z domu

W Santander Consumer Banku pomożemy bez wychodzenia z domu

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kredytu gotówkowego, samochodowego, ratalnego, czy karty kredytowej? Masz pytanie dotyczące swojej umowy kredytowej? Odpowiedzi na nie możesz bez problemu zyskać bez wychodzenia z domu kontaktując się z Santander Consumer Bankiem

Odpowiedzi na podstawowe pytania związane z naszymi produktami możesz uzyskać codziennie od godz. 7:00 do godz. 22:00 na oficjalnym profilu Santander Consumer Banku na Facebooku. Tam w razie potrzeby umówimy także Twoją rozmowę z konsultantem infolinii dostępnej pod numerem 19500 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

Potrzebujesz finansowania – pomożemy zdalnie

Bez konieczności wychodzenia z domu możesz zawnioskować o:

Pamiętaj, że wygodnie, bez wychodzenia z domu możesz zawnioskować o kredyt gotówkowy przez internet.

Masz kredyt? Odpowiemy na pytania

Większość spraw związanych z już posiadanymi produktami możesz załatwić korzystając z obsługi bez wychodzenia z domu:

•             telefoniczne - nr infolinii 195 00 - opłata za połączenie zgodna z taryfa operatora

•             elektronicznie - formularze kontaktowe znajdziesz tu

•             korespondencyjne – na adres Santander Consumer Bank SA, ul. Legnicka 48 B, 54-202 Wrocław.

Prosimy o wyrozumiałość, dynamicznie rozwijająca się sytuacja związana z epidemią może powodować wydłużenie terminów realizacji złożonych wniosków.

Odwiedzając oddział pamiętaj…

Gdy zdecydujesz się odwiedzić jeden z naszych oddziałów, sprawdź wcześniej jego aktualne godziny otwarcia oraz informacje na temat ewentualnych ograniczeń w obsłudze - są one dostępne TUTAJ, ale możesz także zapytać nas o to na naszym profilu na Facebooku.

Już teraz stosujemy kilka zasad, które mają pomóc nam zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo:

  • w naszych oddziałach jednocześnie może przebywać maksymalnie 2 klientów. Aktualne wytyczne na temat przebiegu obsługi zawsze wywieszamy na drzwiach lub witrynie naszych oddziałów;
  • na bieżąco wprowadzamy wszystkie wytyczne przekazywane przez Ministerstwo Zdrowia np. odkażanie stanowisk po każdej wizycie, dlatego przerwy w obsłudze między kolejnymi Klientami mogą obecnie być nieco dłuższe;
  • jeśli wybierasz się do naszego oddziału, zabierz ze sobą rękawiczki jednorazowe. Jeśli nie będziesz ich posiadał, nasz doradca poprosi o odkażenie dłoni specjalnym preparatem.
  • w godz. 10-12 zapewniamy pierwszeństwo w obsłudze klientom powyżej 60. roku życia. W tym czasie w miarę możliwości będziemy starali się również zapewnić obsługę pozostałym Klientom.

Bankowość internetowa i aplikacja mobilna pomogą

Zachęcamy także do spłacania rat za pomocą przelewów elektronicznych. Taką możliwość daje również skorzystanie z Bankowości Internetowej oraz Aplikacji Mobilnej Santander Consumer Banku. Więcej informacji o możliwościach, jakie daje bankowość elektroniczna znajdziesz w tym miejscu.

Wniosek o wakacje kredytowe? Zrób to online

Bez wychodzenia z domu możesz również złożyć wniosek w sprawie wakacji kredytowych (dla kredytu gotówkowego, ratalnego, samochodowego lub hipotecznego). Skorzystaj w tym celu z formularza na naszej stronie internetowej. Obiecujemy, że rozpatrzymy Twoje zapytanie najszybciej, jak to możliwe. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na naszym blogu - poznaj też odpowiedzi na najczęstsze pytania dot. wakacji kredytowych w Santander Consumer Banku.

Płać kartą kredytową

W stacjonarnych sklepach to zdecydowanie bardziej higieniczna forma płatności niż gotówka. Teraz płacąc za zakupy do 100 zł nie musisz wpisywać PIN-u. To także najbezpieczniejszy sposób płacenia za zakupy w Internecie. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia mechanizm 3D Secure, a dodatkowo nasi klienci są chronieni na wypadek utraty karty oraz zabezpieczamy Cię przed nieuczciwymi sprzedawcami (tzw. „chargeback”).

Polecane artykuły
Aplikacja mobilna Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Aplikacja zawsze pod ręką

10 marca 2020 Bank Możliwości
Kredyty to pomocne narzędzia w finansowaniu naszych planów, ale także ważne zobowiązania. Dlatego...
Czytaj więcej
Aplikacja mobilna Santander Consumer Banku - banku od kredytów: rozłóż produkty na raty

Aplikacja do rozkładania produktów na raty

13 lutego 2020 Bank Możliwości
Tempo rozwoju aplikacji mobilnych jest tak duże, że nasze smartfony z miesiąca na miesiąc zyskują...
Czytaj więcej
Bez wychodzenia z domu możesz oszczędzać

Bez wychodzenia z domu możesz oszczędzać

09 kwietnia 2018 Bank Możliwości
Pieniądze, które nie pracują, mogą tracić na wartości, przede wszystkim za sprawą inflacji, czyli...
Czytaj więcej