Aplikacja do rozkładania produktów na raty

Aplikacja mobilna Santander Consumer Banku - banku od kredytów: rozłóż produkty na raty

Tempo rozwoju aplikacji mobilnych jest tak duże, że nasze smartfony z miesiąca na miesiąc zyskują nowe funkcje. Potrafią już postarzać osoby na zdjęciach, rozpoznawać piosenki i wykonywać polecenia głosowe. Niektóre telefony potrafią coś jeszcze – z łatwością rozbijają zakupy kartą kredytową na raty. 

Do niedawna zakupy na raty kojarzyły się raczej z długim i skomplikowanym procesem. Należało przedstawić zaświadczenie o dochodach, wypełnić kilka formularzy i czekać bez końca. W takiej sytuacji każdy mógł się poczuć niekomfortowo. Na szczęście w ostatnich latach, dzięki rozwojowi technologii oraz modyfikacji procesów i kanałów obsługi, wiele się zmieniło. Najpierw możliwość otrzymania kredytu na zakup towarów i usług, czyli popularnych rat, wkroczyła do internetu, zaś procesy oceny zdolności kredytowej zostały częściowo zautomatyzowane. Dzisiaj w aplikacji Santander Consumer Banku – banku od kredytów – miłośnicy zakupów mogą to zrobić jeszcze wygodniej. Posiadając kartę kredytową w aplikacji mobilnej mogą skorzystać z funkcjonalności stworzenia spłat ratalnych.

Szybkie warsztaty z kupowania na raty

Klienci Santander Consumer Banku mogą teraz skorzystać z rat w nowy sposób. Jeśli mają aplikację mobilną banku oraz jedną z kart kredytowych, otrzymują możliwość rozkładania zakupów dokonanych kartą na wygodne raty. Jak to działa w praktyce? Najpierw powinno dojść do transakcji kartą – w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Następnie w aplikacji wystarczy uruchomić nowy plan spłat ratalnych. Po wyborze kwoty - minimum 200 złotych - oraz liczby rat - od 3 do 24 - wniosek jest gotowy do złożenia. Potwierdzamy to PIN-em do aplikacji, a informacja o starcie planu przychodzi SMS-em, więc wszystko odbywa się szybko i wygodnie.

Pierwsi użytkownicy już skorzystali z tej nowej funkcji aplikacji, która w jeszcze większym stopniu podnosi jej użyteczność. Jest tam już dostępna opcja szybkiej spłaty, podglądu dostępnych środków, historii transakcji i zestawień, a także zmiany limitów lub PIN-u do karty. Łatwo zauważyć, że korzystanie z karty kredytowej, dzięki aplikacji mobilnej, jest jeszcze łatwiejsze i dostosowane do naszych potrzeb. Teraz nawet rozwiązania, które do tej pory znaliśmy bardzo dobrze, takie jak zakupy z kartą kredytową, w połączeniu z możliwościami oferowanymi przez aplikację mobilną, stają się jeszcze bardziej użyteczne.

Z aplikacją – także na raty

Wystarczy być klientem Santander Consumer Banku, podpisać Umowę o Świadczenie Usług Bankowości Elektronicznej i Usług Bankowości Telefonicznej, a rozkładanie zakupów na raty przybliży się na wyciągniecie ręki. Warto pobrać i aktywować aplikację, a potem przetestować tę nową funkcjonalność. Dzięki niej zakupy na raty wchodzą na nowy poziom wygody!    

Nie czekaj. Już teraz ściągnij aplikację mobilną Santander Consumer Banku. Możesz to zrobić odwiedzając Google Play bądź App Store. Więcej na temat funkcjonowania aplikacji dowiesz się na stronie bankowości mobilnej Santander Consumer Banku.

Polecane artykuły
Sklepy autonomiczne to przyszłość handlu

Sklepy autonomiczne to przyszłość handlu

13 lutego 2020 Blisko Ciebie
Jak wynika z badania przeprowadzonego na potrzeby raportu ,,Kochamy okazje” Santander Consumer...
Czytaj więcej
Znajdź dogodną lokatę w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Pora na e-oszczędzanie? Zdecydowanie!

12 lutego 2020 Bank Możliwości
Internet kojarzy się głównie z oszczędzaniem czasu oraz niższymi cenami, dzięki którym w naszych...
Czytaj więcej
Smart zakupy dzięki TurboKARCIE Santander Consumer Banku

Bądź smart na zakupach

08 czerwca 2019 Bank Możliwości
Jak kupować wygodniej i taniej? Z pomocą przychodzi smart shopping, czyli sprytne zakupy,...
Czytaj więcej