Aktywne poranki pełne zdrowia

Treningi w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku 2020

Ruszamy z nową odsłoną zajęć online w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku. Tym razem zachęcamy do codziennych porannych treningów pod okiem Edyty Kędzierskiej, doświadczonej trenerki Polskiej Federacji Nordic Walking – w sam raz nie tylko dla miłośników chodzenia z kijkami

Santander Consumer Bank - bank od kredytów - od wielu lat angażuje się w promocję zdrowego stylu życia wśród Polaków. W tym roku każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania, zapraszamy do udziału w charytatywnym 5. wirtualnym Biegu po Oddech, dzięki któremu pomożemy osobom walczącym każdego dnia z ciężką chorobą, jaką jest mukowiscydoza. Jak dobrze przygotować się do tego startu? A może po prostu zacząć dbać o swoje zdrowie lepiej? Dlatego w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku ruszamy z nową serią zajęć online. – Na prośbę dotychczasowych uczestników naszego projektu w sieci modyfikujemy jego formułę – mówi Joanna Ożóg, koordynatorka Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku. – Tym razem z naszymi ćwiczeniami ruszamy codziennie rano. Tak, aby każdy z nas mógł zacząć swój dzień od solidnej dawki spalonych kalorii i endorfin, które pomogą nam w lepszym rozpoczęciu nie tylko dnia roboczego, ale też weekendów, czy chwil wolnych od pracy.

Poranne treningi online będą zamieszczane na dedykowanym profilu EKG Gym na Facebooku każdego dnia w okolicach godziny 5:00 rano i będzie można wspólnie z Edytą Kędzierską, trenerką i instruktorką nordic walking, zmierzyć się przyjemnie z porannymi ćwiczeniami do okolic południa. Dzięki temu niezależnie od tego, kiedy wstajemy – mamy możliwość aktywnego rozpoczęcia każdego poranka.

Ćwicz z nami: zacznij przygodę z nordic walking

Lato to czas, w którym szczególnie stawiamy na aktywność. To także świetny okres, aby właśnie teraz jeszcze lepiej poznać, czym jest nordic walking. Ta wyjątkowo przyjemna dyscyplina podczas prawidłowego treningu może aktywować nawet do 90% mięśni naszego ciała. Ważne, aby z popularnymi „kijami” dobrze zacząć. Jak to zrobić? Wspólnie z ekspertami Polskiej Federacji Nordic Walking podpowiadamy, jak zrobić to rozsądnie i z korzyścią dla naszego zdrowia. Zapraszamy do obejrzenia specjalny nordic walkingowej playlisty na oficjalnym profilu Santander Consumer Banku na YouTube.

 

Polecane artykuły
Lato korzyści z TurboKARTĄ Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Latem wybieraj korzystnie

10 lipca 2020 Bank Możliwości
W tym roku letni wypoczynek odbędzie się raczej w wersji lokalnej, ale to nie znaczy, że nie trzeba...
Czytaj więcej
Misja lato z Mistrzowskim kredytem gotówkowym Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Misja: udane lato

09 lipca 2020 Bank Możliwości
Każdego roku o tej porze większość z nas była już jako tako przygotowana na najcieplejsze miesiące....
Czytaj więcej
Bezpieczeństwo w sieci - radzą w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Bądźmy bezpieczni w sieci

09 lipca 2020 Blisko Ciebie
Ostatnio wiele naszych aktywności przeniosło się do internetu. Zdalnie kupujemy, uczymy się i...
Czytaj więcej