Latem wybieraj korzystnie

Lato korzyści z TurboKARTĄ Santander Consumer Banku - banku od kredytów

W tym roku letni wypoczynek odbędzie się raczej w wersji lokalnej, ale to nie znaczy, że nie trzeba się do niego przygotować. Oto garść sprytnych porad dla tych, którzy właśnie planują podróże małe i duże

Umiejętność korzystania z rabatów i promocji przydaje się na co dzień, jednak w okolicy czerwca jest szczególnie istotna. W czym czasie już myślimy o urlopach i możemy stracić czujność. A przecież mamy tak dużo do kupienia! A dodatkowo w sklepach pojawiają się niezliczone gadżety i urządzenia na każdą okazję. Producenci akcesoriów sportowych chcieliby nas wyposażyć w produkty, których funkcjonalność jest wątpliwa. Biura podróży chcą odrobić straty z minionych miesięcy. W takich niecodziennych okolicznościach warto korzystać ze sprawdzonych sposobów na oszczędzanie.

Zakupy ze zwrotem pieniędzy

Zdecydowanie najłatwiejsze jest oszczędzanie na kupowaniu. Skoro i tak musimy się jakoś wyposażyć, to dlaczego nie mielibyśmy na tym nie zyskać? Opcja moneyback to zwrot określonej części wydanej kwoty bezpośrednio na konto lub kartę kupującego. Przykładowo - osoby korzystające z dostępnej w Santander Consumer Banku – banku od kredytów TurboKARTY, otrzymują zwrot w wysokości 3% za transakcje na stacjach benzynowych i 1% w przypadku innych zakupów. W ten sposób zyskuje się nawet 30 zł co miesiąc! Za taką kwotę możesz „za darmo” zjeść obiad albo wybrać się na dobry deser

Innym sposobem na zwrot części wydawanych pieniędzy jest program Visa Oferty. Aby korzystać z dostępnych w nim promocji, wystarczy zarejestrować swoją kartę Visa na stronie www lub poprzez aplikację mobilną i robić zakupy w sklepach partnerów programu. Nie trzeba żadnych bonów ani kodów – zwroty naliczają się automatycznie i błyskawicznie pojawiają na karcie. Dzięki temu z dodatkowej gotówki będzie można skorzystać jeszcze w te wakacje.

Kupujmy sprytnie i ostrożnie

Już wiemy, że nadchodzące miesiące będą wyjątkowe. Jeśli przygotowujesz się do wyjazdu zajrzyj do naszego tekstu o tanim i wygodnym podróżowaniu. Będziemy podróżować do nieodległych miejsc, może nawet część urlopu spędzimy w domach, na działkach czy u znajomych. Ważne, aby w tym czasie nie stracić kontroli nad wydatkami. Gdzie możemy, tam korzystajmy z promocji – jak zrobić to z głową – podpowiadamy TUTAJ. Pamiętajmy, że nasze wakacje mogą być udane pod warunkiem, że do zakupów podejdziemy z chłodną głową i wyciągniemy z nich tak dużo korzyści, jak to tylko możliwe.

Polecane artykuły
Misja lato z Mistrzowskim kredytem gotówkowym Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Misja: udane lato

09 lipca 2020 Bank Możliwości
Każdego roku o tej porze większość z nas była już jako tako przygotowana na najcieplejsze miesiące....
Czytaj więcej
Polaków portfel własny: wyjątkowe lato - raport Santander Consumer Banku - banku od kredytów promujący TurboKARTĘ

Ile wydamy na wakacje 2020?

09 lipca 2020 Blisko Ciebie
Zdecydowanie w Polsce i nie za drogo – taki obraz  tegorocznych wakacji wyłania się z...
Czytaj więcej
Masz kartę kredytową? Skorzystaj z karty kredytowej Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Zarządzaj swoją kartą kredytową w aplikacji

13 lutego 2020 Bank Możliwości
Karta kredytowa to bardzo praktyczna i przydatna towarzyszka zakupów. Nieoceniona jako wsparcie...
Czytaj więcej

Najnowsze w Social Media

YouTube