Latem wybieraj korzystnie

Lato korzyści z TurboKARTĄ Santander Consumer Banku - banku od kredytów

W tym roku letni wypoczynek odbędzie się raczej w wersji lokalnej, ale to nie znaczy, że nie trzeba się do niego przygotować. Oto garść sprytnych porad dla tych, którzy właśnie planują podróże małe i duże

Umiejętność korzystania z rabatów i promocji przydaje się na co dzień, jednak w okolicy czerwca jest szczególnie istotna. W czym czasie już myślimy o urlopach i możemy stracić czujność. A przecież mamy tak dużo do kupienia! A dodatkowo w sklepach pojawiają się niezliczone gadżety i urządzenia na każdą okazję. Producenci akcesoriów sportowych chcieliby nas wyposażyć w produkty, których funkcjonalność jest wątpliwa. Biura podróży chcą odrobić straty z minionych miesięcy. W takich niecodziennych okolicznościach warto korzystać ze sprawdzonych sposobów na oszczędzanie.

Zakupy ze zwrotem pieniędzy

Zdecydowanie najłatwiejsze jest oszczędzanie na kupowaniu. Skoro i tak musimy się jakoś wyposażyć, to dlaczego nie mielibyśmy na tym nie zyskać? Opcja moneyback to zwrot określonej części wydanej kwoty bezpośrednio na konto lub kartę kupującego. Przykładowo - osoby korzystające z dostępnej w Santander Consumer Banku – banku od kredytów TurboKARTY, otrzymują zwrot w wysokości 1% za transakcje na stacjach benzynowych, 3% za płatności w restauracjach, kawiarniach, barach, fast-foodach, jedzenie online oraz 5% w przypadku korzystania z samodzielnych myjni samochodowych (poza stacjami benzynowymi). W ten sposób zyskuje się nawet 30 zł co miesiąc! Za taką kwotę możesz „za darmo” zjeść obiad albo wybrać się na dobry deser, za który dostaniesz zwrot;)

Innym sposobem na zwrot części wydawanych pieniędzy jest program Visa Oferty. Aby korzystać z dostępnych w nim promocji, wystarczy zarejestrować swoją kartę Visa na stronie www lub poprzez aplikację mobilną i robić zakupy w sklepach partnerów programu. Nie trzeba żadnych bonów ani kodów – zwroty naliczają się automatycznie i błyskawicznie pojawiają na karcie. Dzięki temu z dodatkowej gotówki będzie można skorzystać jeszcze w te wakacje.

Kupujmy sprytnie i ostrożnie

Już wiemy, że nadchodzące miesiące będą wyjątkowe. Jeśli przygotowujesz się do wyjazdu zajrzyj do naszego tekstu o tanim i wygodnym podróżowaniu. Będziemy podróżować do nieodległych miejsc, może nawet część urlopu spędzimy w domach, na działkach czy u znajomych. Ważne, aby w tym czasie nie stracić kontroli nad wydatkami. Gdzie możemy, tam korzystajmy z promocji – jak zrobić to z głową – podpowiadamy TUTAJ. Pamiętajmy, że nasze wakacje mogą być udane pod warunkiem, że do zakupów podejdziemy z chłodną głową i wyciągniemy z nich tak dużo korzyści, jak to tylko możliwe.

Polecane artykuły
Misja lato z Mistrzowskim kredytem gotówkowym Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Misja: udane lato

09 lipca 2020 Bank Możliwości
Każdego roku o tej porze większość z nas była już jako tako przygotowana na najcieplejsze miesiące....
Czytaj więcej
Polaków portfel własny: wyjątkowe lato - raport Santander Consumer Banku - banku od kredytów promujący TurboKARTĘ

Ile wydamy na wakacje 2020?

09 lipca 2020 Blisko Ciebie
Zdecydowanie w Polsce i nie za drogo – taki obraz  tegorocznych wakacji wyłania się z...
Czytaj więcej
Masz kartę kredytową? Skorzystaj z karty kredytowej Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Zarządzaj swoją kartą kredytową w aplikacji

13 lutego 2020 Bank Możliwości
Karta kredytowa to bardzo praktyczna i przydatna towarzyszka zakupów. Nieoceniona jako wsparcie...
Czytaj więcej