Misja: udane lato

Misja lato z Mistrzowskim kredytem gotówkowym Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Każdego roku o tej porze większość z nas była już jako tako przygotowana na najcieplejsze miesiące. Wykupione wakacje czekały tylko na nasze urlopy, a resztą jakoś się nie przejmowaliśmy. Wiedzieliśmy, że będzie radośnie, gwarno i intensywnie. Teraz wszystko będzie wyglądać inaczej, bo w czasach nowej normalności letnie aktywności muszą się zmienić.

To będzie naprawdę niezwykłe lato

Nie mamy doświadczenia w planowaniu lata po pandemii - to oczywiste. Musimy się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości, kiedy konieczne będzie zachowanie dystansu społecznego i wzajemna troska o bezpieczeństwo innych także podczas podróży czy zwiedzania popularnych atrakcji. Część z nas opowiada się za najbezpieczniejszym rozwiązaniem, którym będzie spędzanie czasu w domu czy ogrodzie, czy podróżowanie po Polsce i odkrywanie piękna naszego niezwykłego kraju. To czas na zdobycie konkretnych umiejętności – urządzania balkonu, korzystania z kampera, opracowywania domowych treningów, zwiedzania najbliższej okolicy lub rozwijania pasji, które nie wymagają podróży ani kontaktu z dużą liczbą ludzi. Majsterkowanie będzie idealne!

Planowanie letnich atrakcji

Lato już za pasem, ale wciąż mamy trochę czasu, by zaplanować najcieplejsze miesiące i nauczyć się czegoś nowego. Niezależnie od tego, którą aktywność wybierzemy, powinniśmy przekonać do niej pozostałych domowników, a nawet – jeśli to możliwe – zachęcić ich do udziału. Przykładowo lokalne podróżowanie może być misją dla całej rodziny – wystarczy auto, sprzęt turystyczny i zaangażowani w planowanie poszczególnych dni uczestnicy.

Kolejną kwestią są wydatki. W czasach pandemii warto podchodzić do nich ostrożnie. Dlatego dobrym pomysłem jest przygotowanie listy rzeczy do kupienia, bez których nie wyobrażamy sobie danej aktywności. Trudno mówić o urządzaniu balkonu bez doniczek i roślin. Dla innych niezbędnym elementem wyposażenia tarasu będzie fotel do czytania. Na tym etapie każdy musi sam stwierdzić, czego potrzebuje, by stać się mistrzem w danej dziedzinie.

Mistrzowski sposób na wakacyjne wydatki

Jedno jest pewne – aby sfinansować letnie plany, warto skorzystać z oferty finansowej od doświadczonego partnera. Propozycja Mistrzowskiego kredytu gotówkowego w Santander Consumer Banku – banku od kredytów to tylko jedno z rozwiązań, które może pomóc w realizacji naszych zbliżających się planów. Niezależnie od tego, czy chcemy wybrać się na dłuższy rodzinny wyjazd, odmienić naszą działkę, czy zaczarować przydomowe podwórko w krainę pełną kwiatów i królestwo naszych maluchów. Po prostu #BądźMistrzem

Pamiętaj, że skorzystanie z propozycji kredytu jest związane z koniecznością otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej.

Polecane artykuły
Jak bezpiecznie kupić auto - Santander Consumer Bank - bank od kredytów

Jak bezpiecznie kupić auto?

16 czerwca 2020 Bank Możliwości
Do tej pory, przy zakupie auta myśląc o bezpieczeństwie, chodziło nam o parametry auta oraz systemy...
Czytaj więcej
Raty na lato - odmień swoje otoczenie z Santander Consumer Bankiem - bankiem od kredytów

Stwórz miejsce do idealnego relaksu

10 czerwca 2020 Bank Możliwości
Ograniczenia w poruszaniu się przypomniały nam, że przecież mamy ogródki i działki. Teraz bardziej...
Czytaj więcej
Zniżki z TurboKARTĄ Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Zakupy pełne zniżek i promocji z kartą kredytową

01 czerwca 2020 Bank Możliwości
W niepewnych czasach należy wykorzystywać każdą szansę na zniżkę, bonus czy nagrodę. Skoro i tak...
Czytaj więcej