Blog Santander Consumer Banku

BLOG
BLOG
MediPakiet Plus
Bank Możliwości 14 stycznia 2019

Zawsze w potrzebie

Okres zimowy sprzyja mniejszym i większym zachorowaniom. W takich sytuacjach lepiej być przygotowanym i odpowiednio wcześniej wykupić MediPakiet Plus, który jest indywidualnym ubezpieczeniem assistance, zapewniającym organizację i pokrycie kosztów usług objętych zakresem ubezpieczenia. Dzięki różnym opcjom zarówno Ty, jak i Twoja rodzina będziecie objęci ochroną.

Nie daj się zaskoczyć

Poważnych chorób oraz nieszczęśliwych wypadków nie mamy raczej w osobistych, życiowych planach. Niestety, i takie czasem się przytrafiają, ale z pomocą przychodzi ubezpieczenie MediPakiet Plus, zapewniające pomoc w szybszym powrocie do zdrowia, organizację niezbędnego leczenia, a także pokrycie wydatków, które się z tym wiążą.  Działając zgodnie z powiedzeniem „przezorny zawsze ubezpieczony”, masz w nagłych sytuacjach gwarancję ochrony w postaci pomocy medycznej, opiekuńczej oraz dodatkowych świadczeń.

Ubezpieczenie MediPakiet Plus jest dostępne w dwóch wariantach (MediStandard Plus i MediMax Plus) oraz dwóch opcjach: jako ubezpieczenie indywidualne lub rodzinne, w którym ochroną objęte są również dzieci, które nie ukończyły 18 roku życia.

 

Pomoc medyczna…

Dzięki ubezpieczeniu MediPakiet Plus, gdy nagle zachorujesz lub ktoś z Twojej rodziny możesz skorzystać z wizyty lekarza rodzinnego i internisty, a także wizyty pediatry oraz konsultacji lekarzy specjalistów – m.in. chirurg, ortopeda, neurolog, kariolog, okulista.

Gdy ulegniesz wypadowi dodatkowo przysługują Ci również zabiegi ambulatoryjne, rehabilitacja, badania radiologiczne oraz inne, takie jak: ultrasonografia, tomografia komputerowa oraz rezonans magnetyczny. Co ważne, w przypadku wystąpienia poważnego zachorowania oprócz badań specjalistycznych możesz otrzymać drugą zagraniczną opinię medyczną.

…i opiekuńcza

Skorzystanie z pomocy opiekuńczej gwarantuje Ci nie tylko opiekę pielęgniarki, ale również opiekę nad dziećmi, osobami niesamodzielnymi oraz zwierzętami. Masz również prawo do pomocy domowej po hospitalizacji, zakupu lub wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego, dostarczenia lekarstw czy transportu medycznego. Niezależnie od zaistnienia zdarzenia ubezpieczeniowego możesz także skorzystać z Telefonicznej Informacji Medycznej oraz Stomatologicznego Programu Rabatowego.​

Pełny zestaw świadczeń wraz z opisem znajdziesz TUTAJ.

W przypadku chęci zgłoszenia zdarzenia i uzyskania świadczenia, zadzwoń pod numer +48 22 575 95 85. Pamiętaj, że zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową oraz usługi assistance zapewnia Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, wchodzący w skład grupy AXA Assistance.

wróć do bloga
Przeczytaj również:
Zabierz w drogę TurboKARTĘ
Bank Możliwości

Zabierz w drogę TurboKARTĘ

21 czerwca 2018
Czytaj więcej
Ubezpiecz się
Bank Możliwości

Ubezpiecz się i śpij spokojnie

29 maja 2018
Czytaj więcej
Jak pracować, to u Top Employera!