Ubezpiecz się i śpij spokojnie

Ubezpiecz się

Nieprzewidziane sytuacje są częścią naszej codzienności. Choroba, wypadek, utrata pracy mogą przydarzyć się każdemu z nas. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, by poczuć się spokojniej, warto rozważyć wybór takiego ubezpieczenia, którego warunki spełnią Twoje oczekiwania.

Ubezpieczenia, które są oferowane przy kredycie gotówkowym, cechuje nie tylko wygoda – bo obowiązują już dzień po podpisaniu umowy, ale także elastyczność. Santander Consumer Bank we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi przygotował także atrakcyjne propozycje ubezpieczeń, jakie otrzymasz przy okazji zawierania umowy o kredyt gotówkowy, kredyt ratalny i karty kredytowe oraz kredyt samochodowy.

Spokojniej przez codzienność

Ubezpieczenia na życie zapewniają ubezpieczonemu i jego rodzinie ochronę w razie nieprzewidzianych, nieprzyjemnych w skutkach zdarzeń, tj. śmierć, choroba, pobyt w szpitalu czy uszczerbek na zdrowiu. Na rynku dostępna jest bogata oferta tego typu ubezpieczeń. Oferta ubezpieczeń dostępnych w Santander Consumer Banku jest szeroka, a poszukując różnorodnych wariantów ochrony, z pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego warto o nie zadbać w pierwszej kolejności. Ciekawym rozwiązaniem jest ubezpieczenie MediPakiet  - kompleksowa pomoc medyczna w razie nagłego zachorowania, poważnego zachorowania oraz nieszczęśliwego wypadku (w zależności od wariantu i zakresu udzielanej ochrony). Ubezpieczenie zapewnia pomoc w szybszym powrocie do zdrowia, wiele badań (w tym  tomograf i rezonans), organizację niezbędnego leczenia oraz pokrycie kosztów, które się z tym wiążą. Jego szczegółowy zakres określają Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Aby uzyskać pomoc należy skontaktować się bezpośrednio z Centrum Pomocy AXA Assistance, które pracuje 24h na dobę, przez cały rok.

Assistance znaczy pomoc

Popularnością cieszy się wszechstronne ubezpieczenie assistance „Pomoc na Zawołanie”, proponowane przy zawieraniu umowy o kredyt gotówkowy, kredyt ratalny i kartę kredytową. Dzięki jego różnym wariantom można wybrać także opcję pomocy medycznej, która przydaje się w przypadku nagłego zachorowania. Ubezpieczenie obejmuje nie tylko wizytę pielęgniarki, lekarza pierwszego kontaktu, ale też organizację wizyty u lekarza specjalisty czy możliwość dostarczenie leków, a nawet organizację procesu rehabilitacyjnego. W Santander Consumer Banku rozumiemy, że wyjątkowe przypadki losowe wymagają szczególnych aktywności. Dlatego, gdy wystąpi trudna sytuacja losowa, opisana w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, możemy pomóc w zapewnieniu opieki nad dziećmi i osobami niepełnosprawnymi,  jak również nad ukochanym psiakiem czy kociakami.  Ciekawym świadczeniem, wchodzącym  w zakres „Pomocy na zawołanie” jest Teleopieka Kardiologiczna. Umożliwia ona samodzielne wykonanie i przesłanie badań EKG na odległość oraz konsultacje z lekarzem kardiologiem.

Istotnym elementem tego ubezpieczenia jest  również pomoc techniczną w domu. Przy zdarzeniu w miejscu zamieszkania zapewniamy m. in. interwencję specjalisty (ślusarz, hydraulik), organizację i pokrycie kosztów naprawy sprzętu (RTV, AGD, PC), transport i dozór mienia czy ekipę sprzątającą po szkodzie.

Dodatkową opcją w nowej odsłonie tego ubezpieczenia są usługi „Bezpieczne rachunki” i „Pomoc Prawna”.  Ta pierwsza usługa gwarantuje  zwrot miesięcznych rachunków za określone usługi i media (np. czynsz, prąd, gaz) w przypadku co najmniej 14-dniowej hospitalizacji na skutek nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Druga, dostępna w wybranych wariantach ubezpieczenia, zapewnia możliwość wsparcia prawnego w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy i windykacji należności. Więcej o propozycji ubezpieczenia Assistance „Pomoc na Zawołanie” przeczytasz TUTAJ.

Car Assistance z TurboKARTĄ

Posiadacze TurboKARTY zyskują darmowe ubezpieczenie „Car Assistance”, dzięki któremu mają zapewnioną pomoc w podróży: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – zarówno w kraju, jak i za granicą - w przypadku awarii czy kradzieży samochodu, a nawet braku paliwa. W razie wypadku Centrum Alarmowe zorganizuje samochód zastępczy, zakwaterowanie w hotelu oraz opiekę na dziećmi. Do dyspozycji jest również serwis informacyjny, który udzieli przydatnych informacji związanymi z podróżami, pogodą oraz doradzi, jak w danym kraju postępować w razie wypadku. Więcej na temat „Car Assistance” przeczytasz TUTAJ .

Przezorny zawsze ubezpieczony, jak głosi polskie przysłowie. Zamiast liczyć na łut szczęścia, warto pomyśleć o bezpiecznej przyszłości swojej i swoich bliskich.

Pamiętaj, że przed zawarciem umowy ubezpieczenia warto zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU), a szczególnie z zakresem ochrony oraz włączeniami i ograniczeniami odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń. W przypadku rozwiązań oferowanych przez Santander Consumer Bank znajdują się one na stronie, gdzie należy wybrać interesujący produkt - a następnie odszukać sekcję Dokumenty.

Polecane artykuły
Akademia Zdrowia Santandera

Akademia Zdrowia Santandera – ruszamy (w) Polskę!

29 maja 2018 Blisko Ciebie
Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich miłośników Nordic Walking: III edycja Akademii Zdrowia...
Czytaj więcej
Wannado

Obudź w dziecku pasję do sportu!

29 maja 2018 Blisko Ciebie
Aktywność fizyczna to jeden z podstawowych elementów zrównoważonego rozwoju dzieci i młodzieży....
Czytaj więcej
TurboKARTA - karta kredytowa Visa w Santander Consumer Banku

Karta pełna możliwości

19 marca 2018 Bank Możliwości
Polacy wciąż nieufnie podchodzą do kart kredytowych. A przecież to niezwykle wygodna i – pod...
Czytaj więcej