Blog Santander Consumer Banku

BLOG
BLOG
eRaty Santander Consumer Banku
Bank Możliwości 03 stycznia 2019

eRaty: kupuj wygodnie - tam gdzie chcesz

Dzięki szybkiemu rozwojowi nowych technologii zakupy stały się bardzo przyjemne. Dostęp do Internetu pozwala na szybki i prosty zakup nie tylko artykułów pierwszej potrzeby, ale również tych droższych, których sfinansowanie wymaga rozłożenia płatności na raty. W przypadku, gdy nie możesz sobie pozwolić w danej chwili na konkretny produkt, z pomocą przychodzi Santander Consumer Bank

eRaty: krok po kroku

Zbliża się okres zimowych wyprzedaży, podczas którego większość ludzi skupia się na znalezieniu atrakcyjnych okazji na przykład z obszaru RTV-AGD czy nowych technologii, którymi odmienimy nasze mieszkanie czy dom. Gdyby jednak było to takie proste… Niestety, obecność wielu sklepów z różnorodnym asortymentem nie ułatwia sytuacji. O wiele wygodniejszą formą zakupów są zakupy online, na które możesz się wybrać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, a przy okazji w prosty sposób zestawiając ze sobą parametry kilku wybranych produktów. W przypadku większych zakupów, na które potrzebny jest kredyt, również wszystko przebiega sprawnie i skutecznie. Komfortowe rozwiązania sprzedażowe, mające na celu ułatwić Klientom zakupy, wprowadził Santander Consumer Bank. Proces zakupowy jest niezwykle intuicyjny. Podczas wizyty w e-sklepie:

 1. Wybierz towar i złóż zamówienie.
 2. Wybierz formę płatności „eRaty”, wypełnij i prześlij do banku e-wniosek o kredyt i czekaj na kontakt konsultanta banku.
 3. Wybierz sposób dostarczenia Ci dokumentacji kredytowej:
 1. elektronicznie – w postaci plików PDF,
 2. za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 1. Odbierz zamówiony towar i ciesz się zakupem – po pozytywnej weryfikacji dokumentów kredytowych bank powiadomi e-sklep o możliwości realizacji zamówienia.

Dlaczego warto skorzystać z zakupów na eRaty?

Sprzedaż ratalna jest bardzo popularną formą finansowania zakupów towarów i usług w internecie. Sprawdza się szczególnie w przypadku, gdy jesteś Klientem, ceniącym sobie oszczędność czasu, dowolną porę dnia na zrobienie zakupów oraz wysoką jakość wybieranych produktów. Ponadto, sprzedaż ratalna pozwala Ci na realizację zakupu wymarzonego produktu bez konieczności odkładania zakupów w czasie do momentu uzbierania potrzebnej sumy lub wydawania zgromadzonych oszczędności.

Dzięki zakupom na eRaty w Santander Consumer Banku zyskujesz:

 • atrakcyjny towar, za który można płacić w dogodnych, rozłożonych w czasie, ratach,
 • prosty i bezpieczny proces zakupowy, bez wychodzenia z domu,
 • kredyt bez wpłaty własnej i poręczycieli,
 • możliwość uzyskania ubezpieczenia chroniącego życie i zdrowie oraz interes majątkowy ubezpieczonego,
 • możliwość skorzystania z pakietu usług bankowych w ramach abonamentu.

Zakupy na eRaty w Santander Consumer Banku to maksimum korzyści i minimum formalności. Nie trać czasu i łap okazję w ponad 3000 sklepach internetowych, z różnych branż. Dodatkowo, korzystając z karencji, czyli przesunięcia terminu rozpoczęcia spłaty kredytu, możesz przełożyć spłatę pierwszej raty o 2, 3 lub nawet 4 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy o kredyt. Więcej informacji na temat całego procesu zakupów na eRaty znajdziesz TUTAJ.

wróć do bloga
Przeczytaj również:
Jak być bezpiecznym w Internecie?
Blisko Ciebie

Jak być bezpiecznym w Internecie?

02 października 2018
Czytaj więcej
Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Banku
Bank Możliwości

Spełniaj plany bez wychodzenia z domu

24 sierpnia 2018
Czytaj więcej
Mężczyźni częściej wybierają raty?