Przygotuj się na jesienno-zimowe wydatki

Kredyt na jesienno-zimowe wydatki

Późna jesień to czas, w którym my, Polacy wsłuchujemy się w utwory serwowane przez rozgłośnie radiowe z nadzieją, że już niedługo usłyszymy pierwsze nuty piosenki „Last Christmas”, jako zwiastunu zbliżającego się okresu przedświątecznego, związanego nie tylko z radosnymi przygotowaniami, ale także wydatkami…

Ile kosztują nas przygotowania do świąt?

Pod koniec grudnia, zapewne w wielu polskich domach usłyszymy tradycyjne już stwierdzenie „Święta, święta i po świętach”. Zanim jednak będziemy „po”, warto przygotować się na to, co będzie „przed”. Według szacunków firmy Deloitte średni planowany całkowity rodzinny budżet świąteczny w 2017 roku wynosił 882 zł. Ponad połowę tej kwoty, 415 zł, ankietowali planowali wydać na prezenty, nieco mniej na artykuły spożywcze - 342 zł i spotkania towarzyskie - 89 zł[1].

Warto już teraz uwzględnić te wydatki w domowym budżecie i postarać się o to, aby jedyną świąteczną niespodzianką okazały się… wyjątkowe prezenty.

W razie potrzeby – gotówka do ręki!

Wszyscy uwielbiamy prezenty. Nie tylko dostawać, ale też dawać. Nasza klientka, pani Jolanta, samotnie wychowująca 18-letniego Patryka, wie że święta dla jej rodziny to wyjątkowy czas. W ubiegłym roku postanowiła spełnić największe marzenie swojego syna i opłaciła mu kurs na prawo jazdy. Wystarczyła jedna wizyta w oddziale Santander Consumer Banku, aby pani Jolanta mogła, po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, cieszyć się z gotówki otrzymanej w oddziałowej kasie. Dzięki wygodnym i dopasowanym do możliwości finansowych ratom, nasza klientka spłaciła kredyt gotówkowy w dogodnym dla siebie terminie, a jej syn na egzaminie poradził sobie… mistrzowsko.

Kredyt gotówkowy procentujący na przyszłość!

Mistrzowski kredyt gotówkowy po mistrzowsku wykorzystał również pan Michał. Tuż przed ubiegłymi świętami na świat przyszła bowiem jego córeczka. Pan Michał postanowił przygotować się na ten moment w najlepszy możliwy sposób i pełen werwy przystąpił do remontu mieszkania. Oczywiście, świadomy kosztów przedsięwzięcia, zdecydował się na mistrzowski kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem i dopasowaną wysokością rat. Wszystko szybko i wygodnie, czyli z pomocą konsultanta telefonicznego, który podczas rozmowy wyjaśnił wszelkie szczegóły związane z kredytem gotówkowym, zweryfikował jego zdolność kredytową a następnie sprawnie przeprowadził przez cały proces, aby następnego dnia pieniądze trafiły przekazem pocztowym bezpośrednio do pana Michała, który mieszka w małej wiosce na południu Polski.

Wygodnie jak w domu – kredyt gotówkowy przez Internet!

Grudniowe prezenty to oczywiście nie wszystko… Ważne są przede wszystkim chwile spędzone z rodziną. Pani Karolina i pan Andrzej kilka dni przed ubiegłorocznymi świętami dowiedzieli się, że na świątecznej kolacji pojawią się dodatkowi goście – kuzyn pana Andrzeja z rodziną, na stałe mieszkający w Australii. Nasi klienci nie byli przygotowani na dodatkowe wydatki, więc postanowili skorzystać z kredytu gotówkowego. Po sprawnej weryfikacji zdolności kredytowej przez konsultanta Santander Consumer Banku okazało się, że nasi bohaterowie mogą otrzymać potrzebne 5 000 złotych, które przeznaczyli przy okazji również na zakup nowego stołu z krzesłami. Najważniejszym kryterium przy wyborze była możliwość złożenia wniosku przez internet i otrzymania gotówki w formie przelewu, ponieważ pani Karolina i pan Andrzej w przedświątecznym okresie, zamiast biegania po sklepach stacjonarnych, preferują zakupy w sklepach internetowych. W tym roku nasi klienci grudniowe przygotowania organizują też z pomocą Santander Consumer Banku. Otrzymali pozytywną decyzję kredytową i skorzystali już z mistrzowskiego kredytu gotówkowego. Tym razem jednak, żeby odwiedzić swoich bliskich w… Australii.

Dlaczego mistrzowski kredyt w Santander Consumer Banku?

Mistrzowski kredyt gotówkowy Santander Consumer Banku to skuteczna pomoc w jesiennych i zimowych wydatkach. Zarówno tych mniejszych, jak i nieco większych.

Więcej o Mistrzowskim kredycie gotówkowym Santander Consumer Banku przeczytasz tutaj. Pamiętaj, że bez wychodzenia z domu możesz także skorzystać z kredytu gotówkowego przez internet.

Polecane artykuły
Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Banku

Spełniaj plany bez wychodzenia z domu

24 sierpnia 2018 Bank Możliwości
Zakup niezbędnego w domu laptopa, zasłużony odpoczynek czy może długo wyczekiwany remont? Nawet...
Czytaj więcej
Nieprzewidziane wydatki: mamy na to rozwiązanie!

Nieprzewidziane wydatki: mamy na to rozwiązanie!

31 lipca 2018 Bank Możliwości
Nieprzewidziane wydatki mają jedną wspólną cechę – nie można ich zaplanować. Wypadki - i przypadki...
Czytaj więcej
Santander Consumer Bank online

Bank pod ręką. Pieniądze nie tylko w kieszeni

19 marca 2018 Blisko Ciebie
Pieniądze zawsze warto mieć pod ręką - my, konsumenci przekonujemy się o tym każdego dnia. Zakupy...
Czytaj więcej