Blog Santander Consumer Banku

BLOG
BLOG
Kredyt na jesienno-zimowe wydatki
Bank Możliwości 23 października 2018

Przygotuj się na jesienno-zimowe wydatki

Późna jesień to czas, w którym my, Polacy wsłuchujemy się w utwory serwowane przez rozgłośnie radiowe z nadzieją, że już niedługo usłyszymy pierwsze nuty piosenki „Last Christmas”, jako zwiastunu zbliżającego się okresu przedświątecznego, związanego nie tylko z radosnymi przygotowaniami, ale także wydatkami…

Ile kosztują nas przygotowania do świąt?

Pod koniec grudnia, zapewne w wielu polskich domach usłyszymy tradycyjne już stwierdzenie „Święta, święta i po świętach”. Zanim jednak będziemy „po”, warto przygotować się na to, co będzie „przed”. Według szacunków firmy Deloitte średni planowany całkowity rodzinny budżet świąteczny w 2017 roku wynosił 882 zł. Ponad połowę tej kwoty, 415 zł, ankietowali planowali wydać na prezenty, nieco mniej na artykuły spożywcze - 342 zł i spotkania towarzyskie - 89 zł[1].

Warto już teraz uwzględnić te wydatki w domowym budżecie i postarać się o to, aby jedyną świąteczną niespodzianką okazały się… wyjątkowe prezenty.

W razie potrzeby – gotówka do ręki!

Wszyscy uwielbiamy prezenty. Nie tylko dostawać, ale też dawać. Nasza klientka, pani Jolanta, samotnie wychowująca 18-letniego Patryka, wie że święta dla jej rodziny to wyjątkowy czas. W ubiegłym roku postanowiła spełnić największe marzenie swojego syna i opłaciła mu kurs na prawo jazdy. Wystarczyła jedna wizyta w oddziale Santander Consumer Banku, aby pani Jolanta mogła, po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, cieszyć się z gotówki otrzymanej w oddziałowej kasie. Dzięki wygodnym i dopasowanym do możliwości finansowych ratom, nasza klientka spłaciła kredyt gotówkowy w dogodnym dla siebie terminie, a jej syn na egzaminie poradził sobie… mistrzowsko.

Kredyt gotówkowy procentujący na przyszłość!

Mistrzowski kredyt gotówkowy po mistrzowsku wykorzystał również pan Michał. Tuż przed ubiegłymi świętami na świat przyszła bowiem jego córeczka. Pan Michał postanowił przygotować się na ten moment w najlepszy możliwy sposób i pełen werwy przystąpił do remontu mieszkania. Oczywiście, świadomy kosztów przedsięwzięcia, zdecydował się na mistrzowski kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem i dopasowaną wysokością rat. Wszystko szybko i wygodnie, czyli z pomocą konsultanta telefonicznego, który podczas rozmowy wyjaśnił wszelkie szczegóły związane z kredytem gotówkowym, zweryfikował jego zdolność kredytową a następnie sprawnie przeprowadził przez cały proces, aby następnego dnia pieniądze trafiły przekazem pocztowym bezpośrednio do pana Michała, który mieszka w małej wiosce na południu Polski.

Wygodnie jak w domu – kredyt gotówkowy przez Internet!

Grudniowe prezenty to oczywiście nie wszystko… Ważne są przede wszystkim chwile spędzone z rodziną. Pani Karolina i pan Andrzej kilka dni przed ubiegłorocznymi świętami dowiedzieli się, że na świątecznej kolacji pojawią się dodatkowi goście – kuzyn pana Andrzeja z rodziną, na stałe mieszkający w Australii. Nasi klienci nie byli przygotowani na dodatkowe wydatki, więc postanowili skorzystać z kredytu gotówkowego. Po sprawnej weryfikacji zdolności kredytowej przez konsultanta Santander Consumer Banku okazało się, że nasi bohaterowie mogą otrzymać potrzebne 5 000 złotych, które przeznaczyli przy okazji również na zakup nowego stołu z krzesłami. Najważniejszym kryterium przy wyborze była możliwość złożenia wniosku przez internet i otrzymania gotówki w formie przelewu, ponieważ pani Karolina i pan Andrzej w przedświątecznym okresie, zamiast biegania po sklepach stacjonarnych, preferują zakupy w sklepach internetowych. W tym roku nasi klienci grudniowe przygotowania organizują też z pomocą Santander Consumer Banku. Otrzymali pozytywną decyzję kredytową i skorzystali już z mistrzowskiego kredytu gotówkowego. Tym razem jednak, żeby odwiedzić swoich bliskich w… Australii.

Dlaczego mistrzowski kredyt w Santander Consumer Banku?

Mistrzowski kredyt gotówkowy Santander Consumer Banku to skuteczna pomoc w jesiennych i zimowych wydatkach. Zarówno tych mniejszych, jak i nieco większych.

Mistrzowski kredyt gotówkowy to:

Atrakcyjne warunki

Obecni klienci Santander Consumer Banku, odwiedzając oddział, mogą ubiegać się o kredyt w wysokości do 50 000 zł, a nowi klienci do 35 000 zł. Oczywiście do mistrzowskiego kredytu gotówkowego zachęca nie tylko wysokość kredytowanej kwoty, ale również niskie oprocentowanie:  od 3,99 i 4,99% - odpowiednio dla nowych i obecnych klientów.

Gwarancja bezpieczeństwa

Santander Consumer Bank gwarantuje niezmienną wysokość oprocentowania mistrzowskiego kredytu gotówkowego. Wiedząc, ile dokładnie będzie wynosiła rata kredytu, możesz dokładnie rozplanować domowy budżet oraz zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo finansowe.

Dostępność

Jak Ci wygodnie(j) - przez Internet, telefonicznie czy w oddziale Santander Consumer Banku.

Zaufanie klientów

Zaufanie zobowiązuje – Santander Consumer Bankowi zaufało już 10 000 000 klientów. To mniej więcej tyle, ilu mieszkańców liczy Pekin czy Seul.

Więcej o Mistrzowskim kredycie gotówkowym Santander Consumer Banku przeczytasz tutaj.  

wróć do bloga
Przeczytaj również: