Blog Santander Consumer Banku

BLOG
BLOG
Mikołaju: odkryj zakupy na raty - zapłać po świętach
Bank Możliwości 31 października 2018

Mikołaju: odkryj zakupy na raty - zapłać po świętach

Według raportu „Zakupy świąteczne” firmy doradczej Deloitte, w 2017 roku przeciętna polska rodzina wydała w grudniu prawie 900 zł, z czego niemal połowę przeznaczyła na prezenty. W roku 2018 wydatki będą prawdopodobnie jeszcze wyższe. Nie każdy rodzinny budżet jest w stanie znieść takie obciążenie. Jest sposób na zorganizowanie niezapomnianych wydarzeń w gronie rodziny i przyjaciół i zapłacenie za nie dopiero po Nowym Roku! Mikołaju, odkryj zakupy z wykorzystaniem kredytu na zakup towarów i usług, czyli popularnych rat.

Okres świąteczny to czas, w którym zdecydowanie opłaca się robić zakupy. Cenowe szaleństwo rozpoczyna się już pod koniec listopada. Sklepy są wtedy czynne dłużej, a do tego organizują największe wyprzedaże i oferują największe promocje w całym roku! Rabaty sięgające od kilku do nawet kilkudziesięciu procent obejmują między innymi urządzenia elektroniczne, takie jak komputery stacjonarne i laptopy, smartfony i tablety, telewizory i projektory, konsole do gier i sprzęt AGD, różnego rodzaju gadżety czy sprzęt sportowy.

Nic dziwnego, że chętnie korzystamy z tych okazji, a wielu z nas decyduje się na sfinansowanie zakupów w systemie ratalnym. Zwłaszcza, że formalności przebiegają sprawnie i można je zamknąć w 4 prostych krokach:

  1. Wybierz towar
  2. Zapytaj sprzedawcę o kredyt na zakup towarów i usług w Santander Consumer Banku
  3. Wypełnij wniosek kredytowy
  4. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisz umowę lub zaakceptuj ją w formie podpisu cyfrowego, bo przecież możesz dzięki temu zadbać o środowisko

Kupujesz tak, jak chcesz

Możesz kupować sprzęt lub upominki na raty tam, gdzie Ci wygodnie – zarówno w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. W Santander Consumer Banku wniosek możesz bowiem złożyć  elektronicznie, bez poręczycieli, zbędnych formalności i uiszczania wpłaty własnej. Istnieje także możliwość łączenia różnych źródeł dochodu, zaś popularne raty możesz otrzymać nawet na okres 50 miesięcy i na towary o wartości do 50.000 złotych.

Płacisz w przyszłym roku

Jeśli nie chcesz obciążać tegorocznego budżetu spłatą rat, możesz skorzystać z karencji – odroczenia płatności, np. o 3 miesiące. W ten sposób możesz kupić telewizor w listopadzie, a pierwszą ratę zapłacić za niego dopiero kilka miesięcy później. O możliwość karencji w ratach warto zapytać sprzedawcę podczas wizyty w sklepie.

Nie tylko dla Polaków

Jesteś obcokrajowcem mieszkającym i pracującym w Polsce? Propozycja kredytu na zakup towaru i usług, czyli popularne raty w Santander Consumer Banku są także dla Ciebie!  Żeby z niej skorzystać wystarczy być rezydentem z kartą stałego pobytu i zarabiać w polskich złotych.

Zainteresował Cię kredyt na zakup towarów i usług w Santander Consumer Banku? Więcej dowiesz się TUTAJ

wróć do bloga
Przeczytaj również: