Przedłużamy współpracę z Mazda Finance

Santander Consumer Bank z Mazdą

Klienci kupujący Mazdę będą korzystać przez kolejne 5 lat z promocyjnych finansowań przygotowanych przez Santander Consumer Bank, Santander Consumer Multirent i Mazda Polska - w ramach programu Mazda Finance

Od 10 lat program Mazda Finance tworzą Santander Consumer Bank, Santander Consumer Multirent i Mazda Motor Poland. W projekcie uczestniczą wszyscy 23. dealerzy tej marki. W zakończonym niedawno przetargu podjęto decyzję o kontynuacji współpracy na kolejne 5 lat. Mazda Finance to program finansowania stworzony dla importera, dealerów i klientów Mazdy. W ramach specjalnej oferty, obok zapewnienia finansowania dla nabywców samochodów, oba podmioty prowadzą wiele programów wspierających rozwój sieci dealerskiej.

Z myślą o konsumentach kupujących samochody marki Mazda w sieci Mazda Motor Poland rozwijamy nowoczesne produkty finansowe: zarówno kredytowe, jak i leasingowe. Przykładem takiego “szytego na miarę” rozwiązania jest np. usługa Full Serwis Leasing, oferowana pod marką Mazda SkyPremiumLease. W ramach miesięcznej raty użytwkonik Mazdy obok spłaty finansowania na samochód opłaca również serwis, ubezpieczenie czy serwis opon w ramach kompleksowej obsługi – mówi Mariusz Klepacz, członek zarządu Santander Consumer Banku odpowiedzialny za pion finansowania samochodów.

Marki Santander Consumer Bank i Santander Consumer Multirent wspierają finansowanie samochodów Mazda od początku obecności tej marki na polskim rynku. Mazda Motor Poland oficjalnie rozpoczęła sprzedaż swoich samochodów w Polsce latem 2008 roku, poprzez sieć 11 punktów dealerskich w całym kraju. Sprzedaż była tak dobra, że już po pierwszym roku zwiększono liczbę dealerów do 20. Dziś sieć sprzedaży Mazda Motor Poland to 32 salony. Średnia sprzedaż na punkt dealerski to ponad 380 samochodów rocznie. To najwyższy wynik wśród wszystkich rynków Mazdy w Unii Europejskiej.

Polecane artykuły
Wyprzedaż rocznika i auto z kredytem samochodowym

Nowe auto i raty, jakie chcesz

04 grudnia 2018 Bank Możliwości
Wyprzedaże rocznika  w salonach samochodowych zbliżają się wielkimi krokami! Dla dealerów to...
Czytaj więcej
wymarzony motocykl

Prosta droga do wymarzonego motocykla

29 maja 2018 Bank Możliwości
Kto z nas nie marzy czasem o tym, aby po prostu wsiąść na motocykl i ruszyć wprost przed siebie ku...
Czytaj więcej
Kredyt samochodowy: Twoja droga do nowego auta

Wolna droga do wymarzonego auta

10 kwietnia 2018 Bank Możliwości
Droga do zakupu auta może wydawać się długa, ale na szczęście jest Santander Consumer Bank, który...
Czytaj więcej