Nowe auto i raty, jakie chcesz

Wyprzedaż rocznika i auto z kredytem samochodowym

Wyprzedaże rocznika  w salonach samochodowych zbliżają się wielkimi krokami! Dla dealerów to doskonała okazja, aby zainteresować swoją propozycją klientów, którzy szukają nowego auta w dobrej cenie.  Wartość samochodu w Polsce szacuje się bowiem w znacznej mierze na podstawie jego roku produkcji, dlatego przełom roku to najlepszy czas, aby wręcz przebierać  w ofertach specjalnych i promocjach. Jeśli zatem marzy Ci się auto prosto z salonu, to teraz jest najlepszy moment na jego zakup.

Szukasz nowego auta i rozwiązania, które pozwoli Ci nabyć wymarzone auto, bez nadwyrężania domowego budżetu?  Poznaj różne możliwości sfinansowania zakupu nowego pojazdu, które mogą zaproponować Ci eksperci z Santander Consumer Banku. Dopasuj odpowiednie rozwiązanie do swoich oczekiwań oraz oczywiście pojazdu, który  wybrałeś.

Cztery kółka na kredyt

Praktyczny kredyt samochodowy, taki jak w Santander Consumer Banku, daje możliwość dostosowania okresu i sposobu spłaty do Twoich potrzeb.  Możesz go zaciągnąć na dogodny okres czasu: od 6 do 96 miesięcy, zarówno na auto osobowe, dostawcze jak i motocykl, a także wybrać dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram rat. Równe raty? A może szukasz innego rozwiązania? Nie wszyscy bowiem wiedzą , że  istnieją alternatywne rozwiązania dla równych i płatnych co miesiąc rat . Sprawdź i przekonaj się, jak można to zrobić inaczej… 

Spłaty szyte na miarę!

Kredyt samochodowy powinien odzwierciedlać strukturę naszych zarobków. Jeśli np. Twój dochód opiera się na sezonowości i wiesz, że w określonych miesiącach osiągasz dużo wyższy przychód niż w innych lub po prostu wolisz płacisz raz na jakiś czas, zamiast regularnie co miesiąc - możesz wybrać jeden z wielu wariantów z ratami balonowymi. 3x33%, 5x20%, 4x25% lub 50% / 50%? Dopasuj rozwiązanie do swoich potrzeb, tak aby to Tobie było najwygodniej z płatnościami.

 

Ciekawą alternatywą dla standardowego harmonogramu spłat jest także kredyt samochodowy z ostatnią ratą balonową. Polega on na tym, że co miesiąc spłacasz niewielką ratę, a pozostałą kwotę kredytu masz do zapłaty w ostatniej, tzw. racie balonowej. Z tej opcji chętnie korzystają osoby, które wymieniają auta regularnie. Wielu klientów sprzedając samochód, przeznacza część uzyskanych środków  na zapłatę ostatniej raty balonowej, a pozostałą kwotę przekazuje  na pierwszą wpłatę na kolejny nowy pojazd , a  brakującą kwotę  uzupełnia wygodnym i bezpiecznym finansowaniem.  

Pieniądze na auto? To nie problem

Nie możesz doczekać się nowego pojazdu? Jednym z rozwiązań, jakie proponujemy jest dedykowany kredyt gotówkowy przeznaczony na zakup wybranego przez Ciebie pojazdu. Po rozmowie z konsultantem i uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, uzyskasz od banku wnioskowaną kwotę. Następnie - nawet w ciągu 24 godzin od podpisania umowy możliwy jest przelew na Twoje konto. Szybkość i brak zabezpieczeń kredytu, to niewątpliwe zalety tego rozwiązania.

Leasing dla firm

Jesteś przedsiębiorcą? Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Wypełniając odpowiedni formularz kontaktowy, możesz otrzymać także dodatkową propozycję leasingu zaproponowaną przez Santander Consumer Multirent. Samochód w leasingu nie staje się Twoją własnością. Udostępnia Ci go Santander Consumer Multirent na określony czas wskazany w umowie. Auto wzięte w leasing, po jego zakończeniu, możesz  wykupić. Kwota ta będzie często dużo niższa niż wartość rynkowa pojazdu.

Szukasz sposobu finansowania nowego samochodu z wyprzedaży sezonowych? Możemy Ci w tym pomóc. Więcej na ten temat znajdziesz w sekcji finansowania zakupu nowego samochodu na stronie Santander Consumer Banku.

Pamiętaj, że decyzja, o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji klienta, jest podejmowana każdorazowo przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Z kolei decyzja o warunkach i przyznaniu leasingu z uwzględnieniem aktualnej sytuacji klienta jest podejmowana każdorazowo Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.
 

Polecane artykuły
Karta kredytowa w Santander Consumer Banku - Visa TurboKARTA

Na wyjeździe z kartą kredytową

29 maja 2018 Bank Możliwości
Wiosenny czy letni wyjazd to czas pełen odpoczynku. Bez pośpiechu, bez stresu i bez… gotówki w...
Czytaj więcej
wymarzony motocykl

Prosta droga do wymarzonego motocykla

29 maja 2018 Bank Możliwości
Kto z nas nie marzy czasem o tym, aby po prostu wsiąść na motocykl i ruszyć wprost przed siebie ku...
Czytaj więcej
Kredyt samochodowy: Twoja droga do nowego auta

Wolna droga do wymarzonego auta

10 kwietnia 2018 Bank Możliwości
Droga do zakupu auta może wydawać się długa, ale na szczęście jest Santander Consumer Bank, który...
Czytaj więcej