Mój Pakiet pomoże w potrzebie

Ubezpieczenie Mój Pakiet w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Drobne zdarzenia potrafią być naprawdę kłopotliwe. Utrata portfela wiąże się np. z koniecznością wyrobienia nowych dokumentów. Nowe wydatki pojawiają się na każdym kroku. Równie kosztowne są sytuacje, gdy zgubimy klucze i należy wymienić zamki albo nagle zadbać o zdrowie pupila, gdy zdarzy mu się wypadek. Z tego rodzaju problemami dużo łatwiej się zmierzyć z ubezpieczeniem Mój Pakiet.

Jesteśmy coraz bardziej zabiegani. Każdy dzień składa się z serii zadań, a każdy miesiąc to długa lista wydatków. Zarządzanie własnym życiem jest równie wymagające, jak praca na etacie. Dopóki wszystkie elementy tej skomplikowanej maszynerii działają bez zarzutu, my również funkcjonujemy sprawnie. Ale są takie rodzaje zdarzeń, które mogą nam kompletnie zdezorganizować życie na kilka lub nawet kilkanaście dni. Warto się przed nimi skutecznie zabezpieczyć.

Dla Ciebie…

Mój Pakiet to nowe indywidualne ubezpieczenie, które jest dostępne w Santander Consumer Banku – banku od kredytów. Oferowane są cztery warianty: Klucze, Dokumenty, Pupil, Pupil+, poświęcone różnym zagadnieniom:

  • Klucze to przedmiot, któremu zwykle nie poświęcamy szczególnej uwagi. Dopóki nie zaginą. Wtedy odkrywamy, że nie możemy się dostać do samochodu lub mieszkania i w myślach przygotowujemy się na bolesne wydatki. Mój Pakiet w wariancie Klucze obejmuje interwencje ślusarza do 500 zł, zwrot kosztów (do 1000 zł) wyrobienia wtórników i wymiany zamków czy stacyjki samochodowej oraz dostarczenie utraconych kluczy. Z kryzysowej sytuacji możemy więc obronną ręką  i nie ponieść żadnych wydatków.
  • Dokumenty są jeszcze ważniejsze. Ich brak utrudnia codzienne funkcjonowanie i uniemożliwia wiele rzeczy. Dodatkowo w przypadku kradzieży utracone dokumenty mogą posłużyć do wyłudzania kredytów i pożyczek. Wariant Dokumenty to idealne zabezpieczenie przez takimi sytuacjami. Obejmuje zwrot kosztów (do 600 zł) wystawienia duplikatów lub nowych dokumentów, wraz z wykonaniem fotografii. Wykupując takie ubezpieczenie, otrzymujemy także pakiet alertów Biura Informacji Kredytowej oraz pomoc informacyjną i asystę prawną na wypadek prób wyłudzenia przy użyciu naszych dokumentów. Dodatkową korzyścią jest opcja dostarczania utraconych dokumentów.

… i pupila

Pupil oraz Pupil + to warianty koncentrujące się na naszych czworonożnych towarzyszach – kotach i psach. Obejmują wydatki na leczenie i wizyty weterynaryjne w wyniku nieszczęśliwych wypadków (w opcji Pupil+ także w wyniku nagłego zachorowania), koszty uśpienia z konieczności i pochówku oraz dostarczenie odnalezionego zwierzęcia.

W Santander Consumer Banku każdy może wybrać odpowiedni dla siebie wariant ubezpieczenia lub skomponować wielofunkcyjny pakiet. Lepiej być dobrze przygotowanym na takie kłopotliwe sytuacje, bo one zawsze nadchodzą bez zapowiedzi. Chcesz dowiedzieć się o tym, jak skorzystać z ubezpieczenia Mój Pakiet? Zajrzyj do części ubezpieczeniowej Santander Consumer Banku – albo kliknij TUTAJ.

Polecane artykuły
Bezpiecznie z Santander Consumer Bankiem - bankiem od kredytów

Bezpieczni na co dzień

21 października 2019 Blisko Ciebie
Współczesny świat pędzi tak szybko, że stabilność i bezpieczeństwo są szczególnie w cenie....
Czytaj więcej
Różnice między kredytem a pożyczką: Santander Consumer Bank

Co Polacy wiedzą o kredytach i pożyczkach?

27 maja 2019 Bank Możliwości
Z pieniędzmi mamy do czynienia na każdym kroku. Płacimy za zakupy, planujemy budżety domowe i na...
Czytaj więcej
Jak budować dobrą historię kredytową?

Jak zbudować dobrą historię kredytową?

25 marca 2019 Bank Możliwości
O czym pamiętać budując swoją historię kredytową? Jak zacząć i na co zwracać uwagę korzystając ze...
Czytaj więcej

Najnowsze w Social Media

YouTube