Onko Pomoc na wszelki wypadek

Ubezpieczenie Onko Pomoc w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Poważna choroba niesie ze sobą poważne problemy, także te finansowe, dlatego warto się ubezpieczyć – na przykład na wypadek choroby nowotworowej. Podczas walki z chorobą liczy się każde wsparcie, ale zdecydowanie najlepszym wyborem będzie ubezpieczenie, które umożliwia wypłatę środków pieniężnych i może pokryć koszty badań, rehabilitacji oraz innych dodatkowych form pomocy.

Z chorobami nowotworowymi radzimy sobie coraz lepiej, choć oczywiście wciąż nie znamy leków, które byłyby skuteczne w każdym przypadku. Naszą bronią są badania profilaktyczne, coraz nowocześniejsze metody diagnostyczne oraz zaawansowane terapie. Informacja o nowotworze wciąż przeraża, ale przynajmniej wiemy, że nie jesteśmy bez szans. W mediach pojawiają się doniesienia o znanych osobach, które wygrały ze swoją chorobą. Wśród nas także pojawiają się takie przypadki. Lekcja, jaka z nich płynie, jest następująca: na walkę z nowotworem można się przygotować i należy to zrobić jak najlepiej.

Z rakiem można sobie poradzić

Jednym z rozwiązań jest ubezpieczenie na wypadek choroby nowotworowej. W Santander Consumer Banku – banku od kredytów można wykupić Onko Pomoc. To kompleksowe zabezpieczenie i wszechstronna pomoc. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób między 18 a 65 rokiem życia, które nie chorowały wcześniej na raka oraz nie są w trakcie diagnozy w kierunku choroby nowotworowej.  Wśród korzyści warto wyróżnić świadczenie pieniężne, które jest wypłacane w przypadku rozpoznania nowotworu złośliwego w stadium inwazyjnym lub przedinwazyjnym. Przy stadium inwazyjnym wypłacane jest 30 000 zł, 60 000 zł lub 120 000 zł – w zależności od wybranego wariantu Onko Pomocy. Stadium przedinwazyjne wiąże się z wypłatą 20% kwoty ubezpieczenia. Każda z tych sum będzie z pewnością pomocna. Środki można wydać na dowolny cel – prywatne leczenie, rehabilitację lub po prostu na wsparcie budżetu domowego w trudnym czasie.

Onko Pomoc obejmuje także zagraniczną opinię medyczną, wraz z jej tłumaczeniem na język polski. W ten sposób można zweryfikować lub uzupełnić pierwotną diagnozę. Wśród innych pomocnych udogodnień znajdują się: rehabilitacja, zakup lub wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego, konsultacja psychologa, pomoc pielęgniarki, pomoc domowa, transport do placówki medycznej, zwrot kosztów protez i peruki czy dostosowanie miejsca zamieszkania do potrzeb ubezpieczonego.

Pomoc na korzystnych warunkach

Wszystkie wymienione elementy Onko Pomocy przysługują ubezpieczonym, u których rozpoznano nowotwór złośliwy w stadium inwazyjnym lub przedinwazyjnym. Z kolei ubezpieczeni z każdym typem choroby mogą natomiast korzystać z takich świadczeń medycznych jak: specjalistyczne badania, rozszerzona diagnostyka oraz konsultacja lekarzy specjalistów. To realna pomoc i większa szansa na powrót do zdrowia – niezależnie od tego jak brzmi diagnoza.

Ubezpieczenie można wykupić na 24 lub 36 miesięcy, płacąc jednorazowo z góry lub w ratach. Ubezpieczenie Onko Pomoc to ten rodzaj kompleksowego wsparcia, które pojawia się w naszym życiu w momencie, gdy potrzebujemy go najbardziej.

Polecane artykuły
Bezpiecznie z Santander Consumer Bankiem - bankiem od kredytów

Bezpieczni na co dzień

21 października 2019 Blisko Ciebie
Współczesny świat pędzi tak szybko, że stabilność i bezpieczeństwo są szczególnie w cenie....
Czytaj więcej
Panele fotowoltaniczne na raty? Czemu nie! W Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Niech słońce obniży rachunki

02 sierpnia 2019 Bank Możliwości
Energia z odnawialnych źródeł jest coraz bardziej popularna i dużo tańsza niż jeszcze kilka lat...
Czytaj więcej
Bezpieczne hasło

Silne hasło to podstawa

21 czerwca 2018 Bank Możliwości
Santander Consumer Bank w celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa stosuje szereg...
Czytaj więcej