Jak zasilić konto bez wychodzenia z domu?

Kredyt bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Rozwój technologii sprawia, że już nie musimy wykonywać niektórych czynności, które kiedyś były oczywiste. Teraz żeby wziąć kredyt, nie trzeba nigdzie wychodzić, a procedury są wygodne i bezpieczne. Na czym polegają? Oto przewodnik dla tych, którzy nie chcą nigdzie wychodzić po pieniądze.

Na odległość można już robić naprawdę dużo rzeczy. Od pilnowania ważnych obiektów za pomocą systemów monitoringu po obserwowanie kosmosu i codzienne życie. Zakupy online stały się tak powszechne, że dla niektórych osób to wręcz podstawowy sposób zapełniania lodówki i szafy. Ale do zrobienia zakupów potrzebne jest pełne konto. Gdy my nie chcemy lub nie możemy wychodzić, z pomocą przyjdzie nam zdalny kredyt.

Od czego warto zacząć?

Wzięcie kredytu jest pewnym procesem, który składa się z analizy, decyzji i realizacji. Każdy etap można obecnie przeprowadzić z własnego fotela. Pierwszym krokiem będzie znalezienie odpowiedniego kredytu. W Santander Consumer Banku – banku od kredytów łatwo to zrobić, bo taki produkt nosi tłumaczącą wszystko nazwę: Kredyt bez wychodzenia z domu. Na stronie można zapoznać się z warunkami i samodzielnie przeprowadzić symulację dotyczącą wysokości rat i harmonogramu. Po krótkiej analizie następuje moment decyzji.

Jak wziąć kredyt z fotela?

Gdy wiemy, że określiliśmy nasze warunki finansowania, klikamy w przycisk „Weź kredyt online” i składamy wniosek internetowy na kredyt. Podajemy tam dane, określamy kwotę kredytu i liczbę rat. Warto wspomnieć, że na każdym etapie tego procesu dostępna jest asysta pracownika infolinii. Pomoże on w razie trudności, a po rozmowie można bez problemu wrócić do wnioskowania o środki na realizacje swoich planów.  

Jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, na wniosku kredytowym lub w skrzynce poczty elektronicznej pojawi się dokumentacja kredytowa. Warunki kredytu akceptuje się bezpośrednio we wniosku internetowym. Czynimy to składając oświadczenie woli w formie elektronicznej. Potem zostaje potwierdzenie tożsamości – można to zrobić przelewając 1 zł ze swojego konta osobistego. Po pozytywnej weryfikacji danych, kredyt zostaje przyznany, umowę otrzymujemy na naszego maila, a środki trafią właśnie na wskazane przez nas konto. W razie potrzeby, czy podczas spłacania rat, możemy skorzystać z bankowości internetowej czy aplikacji mobilnej.

Łatwe rozwiązanie na trudne czasy

Tak naprawdę wszystko jest jeszcze łatwiejsze niż się wydaje. Pieniądze mogą trafić na konto nawet w 24 godziny, a proces składania wniosku jest intuicyjny i nieskomplikowany. Co więcej, mamy czas, by w spokoju zapoznać się z dokumentacją kredytową i podjąć przemyślaną decyzję o wzięciu kredytu. W Santander Consumer Banku – banku od kredytów nie będzie o to trudno, bo Kredyt bez wychodzenia z domu cechuje się stałym oprocentowaniem. A przede wszystkim, by go wziąć, nie trzeba nawet wstawać z fotela. W dzisiejszych czasach takie rozwiązania są na wagę złota.

Polecane artykuły
Bądź smart bez wychodzenia z domu - Santander Consumer Bank - bank od kredytów

Jak być smart bez wychodzenia z domu?

23 marca 2020 Blisko Ciebie
Rozwój technologii w ostatnich latach był tak dynamiczny, że obecnie wiele spraw możemy załatwić...
Czytaj więcej
Aplikacja mobilna Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Aplikacja zawsze pod ręką

10 marca 2020 Bank Możliwości
Kredyty to pomocne narzędzia w finansowaniu naszych planów, ale także ważne zobowiązania. Dlatego...
Czytaj więcej
Ubezpieczenie Mój Pakiet w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Mój Pakiet pomoże w potrzebie

20 grudnia 2019 Bank Możliwości
Drobne zdarzenia potrafią być naprawdę kłopotliwe. Utrata portfela wiąże się np. z koniecznością...
Czytaj więcej