Dobro wraca!

Dobro wraca - kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Gdy przy rozliczaniu podatków przekazujemy 1% na cel charytatywny, wykonujemy dobry uczynek. Teraz w ten sposób możemy dodatkowo obniżyć oprocentowanie własnego kredytu. O tym, jak to zrobić i kto może wziąć udział w promocji, przeczytasz poniżej.

W życiu liczą się przede wszystkim bezinteresowne gesty. Jednym z nich jest przekazywanie części podatku na szlachetny cel. Co roku miliony podatników mają taką możliwość i chętnie z niej korzystają. Teraz taki gest może się wiązać z dodatkową korzyścią. W ramach promocji „Dobro wraca” klienci Santander Consumer Banku – banku od kredytów mogą obniżyć oprocentowanie swoich kredytów. A zaoszczędzone w ten sposób środki wykorzystać np. na inny cel charytatywny. Ponieważ dobro powinno wracać.

Jak namówić dobro do powrotu?

Akcja „Dobro wraca” trwa do końca kwietna i można do niej przystąpić we wszystkich oddziałach banku. Aby obniżyć oprocentowanie posiadanego kredytu o jeden punkt procentowy, należy okazać w placówce deklarację PIT 36, PIT 37 lub PIT 28 za 2019 rok oraz potwierdzenie złożenia deklaracji w Urzędzie Skarbowym. Oczywiście dotyczy to osób, które przekazały swój 1% na wybrany cel. Promocja nie obejmuje np. Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego i kredytu z prowizją 0%, kredytów gotówkowych zamykających, kredytu gotówkowego plus i kredytów konsolidacyjnych oraz umów sporządzanych poza oddziałami. Przyznanie kredytu gotówkowego jest możliwe po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

Po wizycie w placówce oprocentowanie nominalne kredytu ulegnie obniżeniu i na przykład zamiast 7,99% będzie wynosiło 6,99%. To możliwość, z której warto skorzystać, bo procedura nie jest skomplikowana, a korzyść łatwa do zauważenia w portfelu. Mniejsza rata to większe pole manewru przy planowaniu budżetu. Warto te dodatkowe, niespodziewane środki przeznaczyć na inny dobry cel. Trzeba pamiętać o tym, że w takich przypadkach liczy się każda kwota a kumulacja wielu gestów od serca może poskutkować jedną dużą realną zmianą.

Uruchamiamy lawinę dobrych uczynków

Niektórzy twierdzą, że w czynieniu dobra obowiązuje efekt domina. Wystarczy wykonać gest, który wywoła kolejny gest i tak dalej, bez końca. W akcji „Dobro wraca” tym pierwszym krokiem jest przekazanie swojego 1%. Kolejne kroki powinny prowadzić do najbliższego oddziału Santander Consumer Banku – banku od kredytów. O tym, gdzie dobro powędruje później - już po zmniejszeniu raty - możemy zdecydować sami.

Polecane artykuły
Polacy o epidemii koronawirusa - badanie Santander Consumer Banku

Nadchodzi czas zmian

15 kwietnia 2020 Blisko Ciebie
Przepytani przez Santander Consumer Bank Polacy zapowiadają, że w kolejnych miesiącach będą unikać...
Czytaj więcej
Bądź smart bez wychodzenia z domu - Santander Consumer Bank - bank od kredytów

Jak być smart bez wychodzenia z domu?

23 marca 2020 Blisko Ciebie
Rozwój technologii w ostatnich latach był tak dynamiczny, że obecnie wiele spraw możemy załatwić...
Czytaj więcej
Aplikacja mobilna Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Aplikacja zawsze pod ręką

10 marca 2020 Bank Możliwości
Kredyty to pomocne narzędzia w finansowaniu naszych planów, ale także ważne zobowiązania. Dlatego...
Czytaj więcej