Po prostu: realizuj swoje plany

Realizuj swoje plany z Mistrzowskim Kredytem Gotówkowym Santander Consumer Banku

Z czym kojarzy Ci się końcówka każdego roku? Zapewne z refleksjami, hucznym Sylwestrem oraz postanowieniami na kolejnych dwanaście miesięcy. Oczywiście, jedni mają listę wypełnioną po brzegi, inni zarzekają się, że tym razem rozpoczną nowy rok bez jakichkolwiek obietnic. Tak się składa, że większość osób ma jednak potrzeby – mniejsze lub większe, nawet jeżeli nie są one z góry zaplanowane. A jeżeli są, tak jak wyjazd na ferie, warto mieć na nie pieniądze. Jedną z możliwości ich finansowania może być kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku. Po prostu: nie zapadaj w sen zimowy i zrealizuj swoje plany

Wyjątkowa osiemnastka

Monika niedługo wkracza w dorosłość. Pod koniec stycznia będzie obchodziła swoje osiemnaste urodziny. Jej rodzice wiedzą, jaki to dla niej ważny dzień i z tej okazji chcą przygotować niezwykłą imprezę dla rodziny i znajomych Moniki. Po podliczeniu wszystkich kosztów okazało się, że nie stać ich na takie zobowiązanie, ale nie poddali się. Mając wizję uszczęśliwienia Moniki, skontaktowali się z Santander Consumer Bankiem i po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej mogli udać się do oddziału po gotówkę, pozwalającą opłacić niesamowite przeżycie związane z osiemnastymi urodzinami Moniki. Przyczynił się do tego również Mistrzowski Kredyt Gotówkowy, który cechuje się atrakcyjnymi warunkami.

Niezapomniany wyjazd

Jan i Beata, rodzice trójki prawie już dorosłych dzieci, w zeszłym roku przed Świętami postanowili w końcu spełnić marzenie swoich pociech i zaplanowali zagraniczny wyjazd na narty podczas lutowych ferii. Padło na Dolomity we Włoszech, które są wspaniałą scenerią dla sportów zimowych. Przedsięwzięcie okazało się jednym z największych w ich życiu, ale nic tak nie zostaje w pamięci, jak rodzinne podróże. Pan Jan nie zastanawiał się długo i skorzystał z Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego. Po wypełnieniu krótkiego formularza na stronie internetowej Santander Consumer Banku, rozmowie telefonicznej z konsultantem i akceptacji umowy, pieniądze z kredytu pojawiły się na jego koncie bankowym już w 24 godziny. W dodatku, dzięki temu, że w styczniu zawarł umowę z karencją w spłacie pierwszej raty, mógł myśleć o spłacie kredytu dopiero po przyjeździe z ferii zimowych. A wyjazd? Dzieci twierdzą, że „będą wspominać do końca życia”.

Odmienione wnętrze

A co w sytuacji, kiedy dwójka dzieci po studiach – troszczy się już o własne rodziny i nie trzeba martwić się o rodzinne finanse? Warto wtedy zadbać o siebie i przestrzeń wokół. Tak postanowili Mirosław i Anna, którzy od lat mieszkali w domu jednorodzinnym po dziadkach. Wychowywanie dzieci przysłoniło im zadbanie o jego wnętrze, dlatego jednym z planów na nowy rok był remont domu i kupno bardziej nowoczesnych mebli. Pan Mirek skorzystał z Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego, który przy zawarciu umowy do końca stycznia 2019 roku pozwala na rozpoczęcie spłaty dopiero po trzech miesiącach. Z pomocą konsultanta telefonicznego, po weryfikacji zdolności kredytowej, przeszedł przez cały proces. W tym przypadku  już następnego dnia mógł cieszyć się z gotówki, która trafiła do niego tak jak chciał,  przekazem pocztowym.

Możesz wiele

Historii, takich jak powyższe, można przytaczać jeszcze bardzo dużo. Morał z nich płynie taki, że nie musisz odkładać swoich planów w nieskończoność. Dzięki pomocy Santander Consumer Banku i Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego można bardzo wiele. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej obecni klienci  banku mogą otrzymać nawet do 50 000 zł, a nowi do 35 000 zł. Jak? Przez Internet, telefonicznie lub w oddziale. Santander Consumer Bank gwarantuje niezmienną wysokość oprocentowania kredytu, możesz odpowiednio rozplanować domowy budżet oraz zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo finansowe.

Więcej szczegółów dotyczących Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego znajdziesz TUTAJ.

Polecane artykuły
Jak być bezpiecznym w Internecie?

Jak być bezpiecznym w Internecie?

02 października 2018 Blisko Ciebie
Internet – z jego dobrodziejstw korzystamy niemalże wszędzie. W domu, w pracy, w szkole, w podróży,...
Czytaj więcej
Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Banku

Spełniaj plany bez wychodzenia z domu

24 sierpnia 2018 Bank Możliwości
Zakup niezbędnego w domu laptopa, zasłużony odpoczynek czy może długo wyczekiwany remont? Nawet...
Czytaj więcej
Polecanie może się opłacać

Polecanie może się opłacać

09 kwietnia 2018 Bank Możliwości
Przyjaźń i pieniądze nie idą w parze? Nie w Santander Consumer Banku. Za polecenie kredytu...
Czytaj więcej