Bankier.pl wyróżnia mistrzowski kredyt gotówkowy

Mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku

Mistrzowski kredyt gotówkowy Santander Consumer Banku okazał się prawdziwym mistrzem. Według lutowej analizy portalu bankier.plnasz flagowy produkt jest obecnie najtańszym na polskim rynku kredytem gotówkowym na kwotę 35 000 złotych i okres 60 miesięcy spłaty bez ubezpieczenia

Redaktorzy portalu bankier.pl postanowili sprawdzić, ile w największych polskich bankach wynosi koszt kredytu gotówkowego zaciągniętego na okres 60 miesięcy na kwotę 35 000 złotych. Do wyliczeń wykorzystano modelową rodzinę, czyli młode małżeństwo (31 i 33 lata) posiadające jedno dziecko, zakładając jednocześnie brak dotychczasowych relacji kredytobiorców z daną instytucją, zatrudnienie jednego z małżonków na umowę o pracę na czas nieokreślony oraz zatrudnienie drugiego na umowę o pracę na czas określony wygasającą z końcem roku oraz dochody każdego z nich w wysokości 2 500 złotych netto. Dodatkowo łączne miesięczne wydatki zostały założone na poziomie 3 000 złotych.

Zwycięzcą zestawienia okazał się… Mistrzowski kredyt gotówkowy, którego całkowity koszt (jako jedynego w całej stawce) nie przekroczył 8 000 złotych i wyniósł dokładnie 7 866,13 zł.

Z takiego kredytu warto skorzystać

Wspomniane wyżej, atrakcyjne i stałe przez cały okres kredytowania możliwe do uzyskania oprocentowanie (od 3,99% dla nowych klientów i 4,99% dla obecnych klientów) przekłada się nie tylko na najniższy na rynku koszt całkowity, ale zapewnia również optymalne i przede wszystkim komfortowe rozłożenie spłaty.

Mistrzowski kredyt gotówkowy przeznaczony jest dla osób pragnących spełniać swoje plany w perspektywie krótko- i długoterminowej. Zarówno te wymagające małych, jak i nieco większych kosztów. Nowi klienci Santander Consumer Banku mogą liczyć na kredyt w wysokości do 35 000, a obecni klienci nawet 50 000 złotych.

Kredyt gotówkowy mistrzowsko dostępny!

W zależności od preferencji, umowę można zawrzeć na dwa sposoby – przychodząc do oddziału i otrzymując gotówkę do ręki, przelewem lub przekazem pocztowym albo bez wychodzenia z domu  np. wypełniając formularz on-line i wybierając jeden z dwóch sposobów otrzymania pożyczonej kwoty – przelewem bądź przekazem pocztowym. Oba rozwiązania mają swoje zalety.

Więcej informacji znaleźć można w zakładce MISTRZOWSKI KREDYT GOTÓWKOWY na stronie Santander Consumer Banku. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem aktualnej oceny klienta jest podejmowana każdorazowo przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Wspomniana propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.


1 Najtańszy kredyt gotówkowy na 35 000 złotych na 5 lat bez ubezpieczenia, https://www.bankier.pl/wiadomosc/Najtanszy-kredyt-gotowkowy-na-35-000-zl-na-5-lat-bez-ubezpieczenia-7573668.html, stan na 12.03.2018 r.

Polecane artykuły
TurboKARTA - karta kredytowa Visa w Santander Consumer Banku

Karta pełna możliwości

19 marca 2018 Bank Możliwości
Polacy wciąż nieufnie podchodzą do kart kredytowych. A przecież to niezwykle wygodna i – pod...
Czytaj więcej
Bankowość internetowa w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Przez Internet… masz to jak w banku!

19 marca 2018 Bank Możliwości
Bankowość internetowa to prosty, szybki i wygodny sposób zarządzania finansami. Nic więc dziwnego,...
Czytaj więcej
Mężczyźni częściej wybierają raty?

Mężczyźni częściej wybierają raty?

19 marca 2018 Bank Możliwości
Jest wiele dróg, które pozwalają nam na spełnianie naszych planów. Jedną z nich mogą być zakupy na...
Czytaj więcej