Przez Internet… masz to jak w banku!

Bankowość internetowa w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Bankowość internetowa to prosty, szybki i wygodny sposób zarządzania finansami. Nic więc dziwnego, że Polacy bardzo chętnie korzystają z tej popularnej usługi. Według raportu Związku Banków Polskich po III kwartale 2017 roku liczba umów umożliwiających korzystanie z bankowości internetowej przekroczyła 35 milionów, a liczba aktywnych użytkowników indywidualnych, czyli logujących się do systemu przynajmniej raz w miesiącu, wyniosła 15,71 milionów​​1

Klienci Santander Consumer Banku posiadający kartę kredytową, kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny lub kredyt ratalny, czyli popularne raty - w celu uzyskania pełnego dostępu do bankowości internetowej zawsze mogą udać się do oddziału i podpisać umowę o Świadczenie Usług Bankowości Elektronicznej, gdy nie została zawarta wraz z umową. To dla wielu użytkowników często rozpoczęcie nowego rozdziału w historii zarządzania środkami finansowymi. Więcej szczegółów dotyczących bankowości internetowej możesz znaleźć w zakładce Bankowość internetowa na stronie Santander Consumer Banku.

Zapraszamy do lektury naszego krótkiego przewodnika, który powie Ci więcej o możliwościach, jakie daje korzystanie z usług bankowych w sieci.

Swobodny dostęp

Bankowość internetowa umożliwia korzystanie z usług bankowych nie tylko w domu, ale wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do Internetu. Wystarczy komputer stacjonarny, laptop, tablet czy telefon w zasięgu ręki.

Z pełną kontrolą

Dostęp do informacji jest kluczowym aspektem kontrolowania domowego budżetu – bankowość internetowa pozwala nam na sprawdzenie między innymi wysokości salda, dostępnych środków, historii transakcji i aktualnego oprocentowania karty kredytowej, harmonogramu spłat, oraz kwoty pozostałej do spłaty zakupów ratalnych czy kredytów gotówkowych i szczegółów dotyczących posiadanych lokat bankowych.

Zarządzanie kontem

Dzięki bankowości, większość formalności załatwimy bez konieczności odwiedzania placówki bankowej. Zmiana numer PIN czy dziennego limitu na karcie, aktualizacja danych czy nawet aktywowanie i zastrzeganie kart kredytowych to kwestia kilku kliknięć.


1 Netb@ank. Raport bankowość internetowa i płatności bezgotówkowe, https://zbp.pl/public/repozytorium/wydarzenia/images/styczen_2018/Netbank_Q3_20180129_final.pdf, dostęp 12.03.2018 r.

Polecane artykuły
TurboKARTA - karta kredytowa Visa w Santander Consumer Banku

Karta pełna możliwości

19 marca 2018 Bank Możliwości
Polacy wciąż nieufnie podchodzą do kart kredytowych. A przecież to niezwykle wygodna i – pod...
Czytaj więcej
Mężczyźni częściej wybierają raty?

Mężczyźni częściej wybierają raty?

19 marca 2018 Bank Możliwości
Jest wiele dróg, które pozwalają nam na spełnianie naszych planów. Jedną z nich mogą być zakupy na...
Czytaj więcej