Blog Santander Consumer Banku

BLOG
BLOG
Znajdź swoje miejsce w Santander Consumer Banku
Poznaj nas 11 marca 2019

Znajdź swoje miejsce w Santander Consumer Banku

Już 12 marca zapraszamy na stoisko Santander Consumer Banku podczas Absolvent Talent Days we wrocławskiej Hali Stulecia – Wrocławskim Centrum Kongresowym. Czekamy tam z bezpłatnymi poradami zawodowymi, spotkaniami z ekspertami z różnych obszarów banku. Dla uczestników targów pracy przygotowaliśmy także specjalny warsztat, wyjaśniający tajniki Scruma dzięki klockom Lego®

Kreatywne warsztaty w ramach których zrozumiesz, czym są zasady postępowania dla zespołów, które w zmiennym otoczeniu wytwarzają złożone produkty, czyli Scrum, poprowadzi nasz ekspert Michał Słaby, Dyrektor ds. Metodyki Zarządzania Projektami wraz z pracownikami Departamentu Rozwoju Procesów i Projektów Santander Consumer Banku. Nasi fachowcy czekają w sali warsztatowej nr 3 - od godz. 13.20 do godz. 14.50. Już teraz możesz zapisać się na ich interaktywne zajęcia pt.: Wszyscy mówią o Scrumie, a Ty nie wiesz o co chodzi? Z klockami LEGO® to dziecinne proste.

Pracuj z pasją

Na stoisku Santander Consumer Banku przez cały dzień będzie można dowiedzieć się więcej na temat możliwości pracy i bezpłatnych praktyk studenckich. – Wspólnie z ekspertami z różnych obszarów banku podpowiemy nie tylko jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, czy opracować swoje dokumenty aplikacyjne, ale wskażemy, jak rozwijać się w obszarze, w którym chcą się specjalizować odwiedzający nas goście – wyjaśnia Monika Dubniewicz, ekspertka ds. rozwoju w Santander Consumer Banku. – Na miejscu będzie można dowiedzieć się więcej także o możliwości pracy w naszym contact center, w którym bez problemu da się pogodzić studia z pracą na cały bądź część etatu, a także porozmawiać z doświadczonymi specjalistami z różnych obszarów nowoczesnej bankowości.

 

Santander Consumer Bank to lider rynku finansów konsumenckich w Polsce. Każdego dnia ponad 2 600 jego pracowników pomaga w spełnianiu planów Polaków. Specjaliści i managerowie tej instytucji finansowej, należącej do globalnej Grupy Santander, pracują w centrali, znajdującej się we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 42 c oraz w pobliskich budynkach. Pracownicy contact center pomagają każdego klientom w dwóch lokalizacjach – TGG we Wrocławiu (w pobliżu dworca kolejowego Wrocław Mikołajów) oraz w Ostrowie Wielkopolskim. Codzienne wyzwania osób zatrudnionych w Santander Consumer Banku to także aktywności zawodowe w różnych częściach Polski, wspierające ponad 30 000 partnerów z sektora retail i samochodowego oraz pomagające klientom w ponad 320 oddziałach własnych i partnerskich.

Postaw na rozwój

Każdego dnia pracownicy Santander Consumer Banku pracują w oparciu o wartości Simple-Personal-Fair,. W podejmowaniu codziennych wyzwań pomaga im uśmiech, otwartość na innych, zrozumienie potrzeb klienta czy stałe podnoszenie kompetencji. Odbywa się ono m.in. poprzez udział w konferencjach i szkoleniach zewnętrznych, szkoleniowych wyjazdach integracyjnych, ale także w ramach wewnętrznych programów rozwojowych. Są to m.in. program Top Talent, projekt mentoringowy, czy wewnętrzny mini-MBA 0 Strefa Wymiany Wiedzy. W ramach SWW, czyli szkoleń prowadzonych wolontariacko przez ekspertów banku z niemal 40 tematów, skorzystało w 2018 roku ponad 900 osób. Santander Consumer Bank w 2019 roku już drugi raz z rzędu otrzymał certyfikat Top Employer, stanowiący zewnętrzne potwierdzenie dbałości m.in. o standardy pracy i rozwoju pracowników przyznawane w ramach niezależnej analizy dokonywanej przez Top Employer Insitute.

Znajdź swoje miejsce

Szukasz swojego miejsca i myślisz o rozwoju? Sprawdź już teraz, kogo aktualnie szukamy w Santander Consumer Banku w sekcji Kariera. O tym, jak wygląda proces rekrutacji do centrali we Wrocławiu piszemy na naszym blogu w materiale 8 kroków do pracy, zaś o codzienności pracy w naszym call center - w tekście Obalamy mity o pracy w Contact Center.

Absolvent Talent Days we Wrocławiu to jedne z największych targów pracy w  Polsce, które w tym roku odbywają się 12 marca we Wrocławskim Centrum Kongresowym – Hali Stulecia. Można tam dojechać wygodnie m.in. komunikacją miejską: tramwajami linii 1, 2, 4, 10 oraz autobusami 145 i 146. Stoisko Santander Consumer Banku odznaczające się czerwonym napisem na śnieżnobiałym tle, zaprasza od godz. 10:00 do godz. 16:00.

wróć do bloga
Przeczytaj również: