Znajdź swoje miejsce w Santander Consumer Banku

Znajdź swoje miejsce w Santander Consumer Banku

Już 12 marca zapraszamy na stoisko Santander Consumer Banku podczas Absolvent Talent Days we wrocławskiej Hali Stulecia – Wrocławskim Centrum Kongresowym. Czekamy tam z bezpłatnymi poradami zawodowymi, spotkaniami z ekspertami z różnych obszarów banku. Dla uczestników targów pracy przygotowaliśmy także specjalny warsztat, wyjaśniający tajniki Scruma dzięki klockom Lego®

Kreatywne warsztaty w ramach których zrozumiesz, czym są zasady postępowania dla zespołów, które w zmiennym otoczeniu wytwarzają złożone produkty, czyli Scrum, poprowadzi nasz ekspert Michał Słaby, Dyrektor ds. Metodyki Zarządzania Projektami wraz z pracownikami Departamentu Rozwoju Procesów i Projektów Santander Consumer Banku. Nasi fachowcy czekają w sali warsztatowej nr 3 - od godz. 13.20 do godz. 14.50. Już teraz możesz zapisać się na ich interaktywne zajęcia pt.: Wszyscy mówią o Scrumie, a Ty nie wiesz o co chodzi? Z klockami LEGO® to dziecinne proste.

Pracuj z pasją

Na stoisku Santander Consumer Banku przez cały dzień będzie można dowiedzieć się więcej na temat możliwości pracy i bezpłatnych praktyk studenckich. – Wspólnie z ekspertami z różnych obszarów banku podpowiemy nie tylko jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, czy opracować swoje dokumenty aplikacyjne, ale wskażemy, jak rozwijać się w obszarze, w którym chcą się specjalizować odwiedzający nas goście – wyjaśnia Monika Dubniewicz, ekspertka ds. rozwoju w Santander Consumer Banku. – Na miejscu będzie można dowiedzieć się więcej także o możliwości pracy w naszym contact center, w którym bez problemu da się pogodzić studia z pracą na cały bądź część etatu, a także porozmawiać z doświadczonymi specjalistami z różnych obszarów nowoczesnej bankowości.

 

Santander Consumer Bank to lider rynku finansów konsumenckich w Polsce. Każdego dnia ponad 2 600 jego pracowników pomaga w spełnianiu planów Polaków. Specjaliści i managerowie tej instytucji finansowej, należącej do globalnej Grupy Santander, pracują w centrali, znajdującej się we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 42 c oraz w pobliskich budynkach. Pracownicy contact center pomagają każdego klientom w dwóch lokalizacjach – TGG we Wrocławiu (w pobliżu dworca kolejowego Wrocław Mikołajów) oraz w Ostrowie Wielkopolskim. Codzienne wyzwania osób zatrudnionych w Santander Consumer Banku to także aktywności zawodowe w różnych częściach Polski, wspierające ponad 30 000 partnerów z sektora retail i samochodowego oraz pomagające klientom w ponad 320 oddziałach własnych i partnerskich.

Postaw na rozwój

Każdego dnia pracownicy Santander Consumer Banku pracują w oparciu o wartości Simple-Personal-Fair,. W podejmowaniu codziennych wyzwań pomaga im uśmiech, otwartość na innych, zrozumienie potrzeb klienta czy stałe podnoszenie kompetencji. Odbywa się ono m.in. poprzez udział w konferencjach i szkoleniach zewnętrznych, szkoleniowych wyjazdach integracyjnych, ale także w ramach wewnętrznych programów rozwojowych. Są to m.in. program Top Talent, projekt mentoringowy, czy wewnętrzny mini-MBA 0 Strefa Wymiany Wiedzy. W ramach SWW, czyli szkoleń prowadzonych wolontariacko przez ekspertów banku z niemal 40 tematów, skorzystało w 2018 roku ponad 900 osób. Santander Consumer Bank w 2019 roku już drugi raz z rzędu otrzymał certyfikat Top Employer, stanowiący zewnętrzne potwierdzenie dbałości m.in. o standardy pracy i rozwoju pracowników przyznawane w ramach niezależnej analizy dokonywanej przez Top Employer Insitute.

Znajdź swoje miejsce

Szukasz swojego miejsca i myślisz o rozwoju? Sprawdź już teraz, kogo aktualnie szukamy w Santander Consumer Banku w sekcji Kariera. O tym, jak wygląda proces rekrutacji do centrali we Wrocławiu piszemy na naszym blogu w materiale 8 kroków do pracy, zaś o codzienności pracy w naszym call center - w tekście Obalamy mity o pracy w Contact Center.

Absolvent Talent Days we Wrocławiu to jedne z największych targów pracy w  Polsce, które w tym roku odbywają się 12 marca we Wrocławskim Centrum Kongresowym – Hali Stulecia. Można tam dojechać wygodnie m.in. komunikacją miejską: tramwajami linii 1, 2, 4, 10 oraz autobusami 145 i 146. Stoisko Santander Consumer Banku odznaczające się czerwonym napisem na śnieżnobiałym tle, zaprasza od godz. 10:00 do godz. 16:00.

Polecane artykuły
8 kroków do pracy w Santander Consumer Banku

8 kroków do pracy w Santander Consumer Banku

15 maja 2019 Poznaj nas
Przyjaźni ludzie, wyjątkowa atmosfera, wyzwania, a także szansa na poszerzenie horyzontów  w...
Czytaj więcej
Obalamy mity o pracy w call center Santander Consumer Banku

Obalamy mity o pracy w Contact Center

11 marca 2019 Bank Możliwości
Słyszałeś o tym, że praca w call center bywa zajęciem tymczasowym i mało ambitnym? Bez żadnych...
Czytaj więcej
Top Employer 2019 dla Santander Consumer Banku

Top Employer 2019 dla Santander Consumer Banku

01 lutego 2019 Poznaj nas
Wieczór 31 stycznia to wyjątkowa chwila dla każdego z ponad 2 600 pracowników Santander...
Czytaj więcej