Postaw na innowacje w e-commerce

III Open Day Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank, jako lider rynku consumer finance w Polsce, zaprasza start-upy z obszaru e-handlu do udziału w III Open Day. Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia we Wrocławiu. Na zgłoszenia firm, chcących zaprezentować swoje rozwiązania czekamy do 18 marca

Udział w III Open Day Santander Consumer Banku to świetna okazja do tego, aby nie tylko zaprezentować swój pomysł na biznes czy narzędzie, które zmieni rynek e-commerce, ale także dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy z nami w ramach realizowanych projektów biznesowych –– mówi Maciej Dąbrowski, dyrektor Departamentu Strategii i Innowacji Santander Consumer Banku. –– Sam Open Day to także możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z ekspertami naszej instytucji, którzy odpowiadają chociażby za współpracę z ponad 30 000 partnerami biznesowymi, działania marketingowe, projekty komunikacyjne, sprzedaż, czy rozwój systemów online, a także kwestie związane z transakcjami i finansowaniem zakupów online.

Tędy idą e-commerce trendy

Podczas III Open Day Santander Consumer Banku nie zabraknie także okazji do poznania trendów w obszarze e-handlu. Swoim doświadczeniem z uczestnikami podzieli się m.in. Konrad Zach. Ten ekspert e-commerce z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowaniu i realizacji strategii online w Polsce i regionie CEE oprócz swojej działalności biznesowej wspiera także twórców start-upów jako mentor współpracujący z akceleratorami biznesu, prowadzi także zajęcia z zakresu e-handlu w Akademii Leona Koźmińskiego. Dla gości wydarzenia organizowanego przez Santander Consumer Bank przygotuje wystąpienie pod tytułem „Dynamiczna transformacja rynku eCommerce. Jak efektywnie podążać za potrzebami konsumentów online?”.

Gospodarzami wydarzenia będą Piotr Żabski – Wiceprezes Zarządu Santander Consumer Banku odpowiedzialny za innowacje oraz Maciej Dąbrowski,  dyrektor Departamentu Strategii i Innowacji Santander Consumer Banku, który rozpocznie część ekspercką Open Day swoją prelekcją dotyczącą trendów i wyzwań stojących przed rynkiem e-commerce w Polsce. Wstęp na wydarzenie jest limitowany. Jego uczestnikami są przede wszystkim pracownicy Santander Consumer Banku oraz partnerzy biznesowi.

Zgłoś swój pomysł!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat priorytetów dla projektów innowacyjnych w Santander Consumer Banku? Zajrzyj do zakładki Innowacje w oficjalnym serwisie lidera rynku consumer finance w Polsce. Zgłoszenia start-upów zainteresowanych udziałem w III Open Day przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego tylko do 18 marca. O zakwalifikowaniu i możliwości wygłoszeniu prezentacji wybrani przedsiębiorcy zostaną poinformowani przez zespół Departamentu Strategii i Innowacji. 

Polecane artykuły
Top Employer 2019 dla Santander Consumer Banku

Top Employer 2019 dla Santander Consumer Banku

01 lutego 2019 Poznaj nas
Wieczór 31 stycznia to wyjątkowa chwila dla każdego z ponad 2 600 pracowników Santander...
Czytaj więcej
eRaty Santander Consumer Banku

eRaty: kupuj wygodnie - tam gdzie chcesz

03 stycznia 2019 Bank Możliwości
Dzięki szybkiemu rozwojowi nowych technologii zakupy stały się bardzo przyjemne. Dostęp do...
Czytaj więcej
Jak być bezpiecznym w Internecie?

Jak być bezpiecznym w Internecie?

02 października 2018 Blisko Ciebie
Internet – z jego dobrodziejstw korzystamy niemalże wszędzie. W domu, w pracy, w szkole, w podróży,...
Czytaj więcej