17. Bieg po Nowe Życie – wspieramy polską transplantologię

Bieg po Nowe Życie wspiera Santander Consumer Bank - bank od kredytów

3 października Muzeum Pałacu Króla III w Wilanowie powita wszystkich uczestników 17. Biegu po Nowe Życie – jednego z najważniejszych polskich kampanii społecznych, której celem jest wsparcie polskiej transplantologii.

Bieg po Nowe Życie po roku wraca do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Osoby po przeszczepieniu, sławy polskiej medycyny transplantacyjnej oraz przyjaciele Biegu po Nowe Życie – osoby znane ekranów telewizyjnych, planów filmowych, desek teatralnych, scen muzycznych  i kabaretowych, aren sportowych i mediów spotkają się ponownie w miejscu, o którego wyjątkowości nie trzeba nikogo przekonywać. Arkadiusz Pilarz - dyrektor Biegu po Nowe Życie informuje, że jesienny Bieg po Nowe Życie ze względu na bezpieczeństwo uczestników będzie skromniejszy niż zwykle, jeśli chodzi o ilość sztafet:   Przewidujemy, że na trasie marszu nordic walking, czyli marszu wsparcia idei  świadomego dawstwa narządów, pojawi się około 50 trzyosobowych zespołów, których starty zostaną rozłożone na trzy godziny. To właściwie jedyna zmiana w programie, pozostałe „elementy” Biegu zostaną w pełni zachowane. Wydarzenie nie straci na jakości – dodaje Pilarz. Na starcie pojawią się między innymi: Przemysław Saleta, Wojciech Zieliński, Rafał Zawierucha, Kamila Kamińska, Izabela Trojanowska, Izabela Zwierzyńska, Szymon Piotr Warszawski, Rafał Cieszyński, Cezary Trybański, Jacek Kopczyński, Anita Jańcia, Łukasz Kadziewicz, Katarzyna Dąbrowska, Michał Olszański, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Rylik, czy Olga Kalicka.

– Jestem dumny z tego, że już od wielu lat we współpracy z Biegiem po Nowe Życie przyczyniamy się do popularyzacji transplantologii w Polsce – mówi Przemysław Kończal, Prezes Zarządu Santander Consumer Banku. – Właśnie dzięki takim działaniom, angażując się społecznie, chcemy rozwijać naszą działalność w zakresie odpowiedzialnego biznesu. Cieszy mnie, że pomimo oczywistych wyzwań organizacyjnych w tym roku, Bieg po Nowe Życie może się odbyć po raz kolejny, przypominając nam wszystkim, że jedna nasza decyzja może kiedyś zmienić, a nawet uratować czyjeś życie.

17. Bieg po Nowe Życie rozpocznie się 3 października o 12:00 w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Santander Consumer Bank – bank od kredytów jest Partnerem Generalnym tego wydarzenia.

Polecane artykuły
W czym może pomóc kredyt gotówkowy?

Przed nami jesienne zmiany: w czym może pomóc kredyt

10 września 2020 Bank Możliwości
Zwykle pod koniec wakacji - gdy jesteśmy już wypoczęci i pełni energii do działania - planujemy...
Czytaj więcej
Kredyt gotówkowy jedna z opcji pozyskania pieniędzy

Polacy ostrożni w ocenie swoich finansów

10 września 2020 Blisko Ciebie
Ponad 40 proc.  Polaków uważa swoją finansową sytuację przynajmniej za dobrą, a ponad 40 proc....
Czytaj więcej
Smart ze smatfonem razem z Santander Consumer Bankiem - bankiem od kredytów

Smart ze smartfonem

18 sierpnia 2020 Bank Możliwości
Telefony o potężnej mocy obliczeniowej to już nasza codzienność. Przyzwyczailiśmy się do ich...
Czytaj więcej