Wyprzedaże na raty… to nic niezwykłego

Raty Santander Consumer Banku podczas wyprzedaży

Jesteś w trakcie organizowania od dawna planowanego wyjazdu wakacyjnego, a z witryn sklepowych kuszą Cię niskie wyprzedażowe ceny? Być może zauważyłeś w sklepie internetowym promocje na produkty, które od dłuższego czasu chciałeś kupić, ale zawsze miałeś inne, ważniejsze wydatki? Tym razem nie musisz rezygnować z wakacyjnych planów i kupna promocyjnych towarów. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem stają się zakupy na raty w Santander Consumer Banku.

Zjedz ciastko i miej ciastko, czyli zakupy na raty

Zbliża się lato, a wraz z nim coraz cieplejsze dni. Okres ten sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu oraz organizacji długo wyczekiwanych urlopów. Słoneczna aura sprawia, że mamy więcej energii na realizację planów, które każdego roku pojawiają się na naszej liście. Są zatem chęci i całkiem konkretny projekt wakacyjny. Nagle jednak dowiadujesz się, że w jednym ze sklepów pojawiła się wyprzedaż sportowych butów, których zakup ciągle odkładałeś, przeznaczając pieniądze na ważniejsze cele. Na szczęście nie musisz rezygnować ani z urlopu, ani z zakupu obuwia. Wystarczy, że wybierzesz korzystną propozycję zakupów na raty Santander Consumer Banku, która dostępna jest w sklepach z wielu różnorodnych branż na terenie całej Polski, oraz w Internecie. Na czym ona polega?

W sklepie stacjonarnym…

Kupując na raty towary oraz usługi, możesz przebierać wśród ofert 30 różnych branż w ponad 28 000 sklepów na terenie całego kraju. Przy okazji możesz zapytać o dostępność w ofercie sklepu odroczenia terminu spłaty pierwszej raty, która pozwoli rozpocząć spłatę kredytu dopiero po wakacjach, co sprawi, że zaczniesz o nim myśleć dopiero po zakończeniu długo wyczekiwanego urlopu. Pamiętaj również, że w przypadku posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej, możesz zdecydować się na produkt droższy lub lepszej jakości, co jest istotne, zwłaszcza podczas wyboru sprzętu RTV lub AGD, a także szeroko pojętej elektroniki. Poza tym wszelkie formalności załatwisz bezpośrednio w sklepie – bez konieczności odwiedzania oddziału banku, a sam kredyt ratalny otrzymasz po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Taki rodzaj finansowania zakupu towarów i usług jest bardzo popularny wśród Polaków, bez względu na ich status zawodowy czy źródło dochodów.

Oprócz wymienionych wyżej korzyści, możesz skorzystać z dodatkowej oferty, która dotyczy ubezpieczenia na życie lub tzw. Pakietu Usług Bankowych. Wraz z nim otrzymasz bezpłatny dostęp do dokumentacji kredytowej, informacje SMS o dacie i wysokości najbliższej raty, a także o zaksięgowaniu wpłaty na poczet umowy i spłacie umowy.

…oraz online

A co jeżeli wszystkie interesujące promocje znajdują się jedynie w sklepach internetowych? W takim przypadku również możesz skorzystać z zakupów na raty – w ponad 3000 e-sklepów, które współpracują z Santander Consumer Bankiem. Wystarczy, że podczas zakupów wybierzesz formę płatności eRaty oraz wypełnisz i prześlesz do Banku e-wniosek o kredyt. Teraz wystarczy zaczekać na kontakt konsultanta, z którym sfinalizujesz transakcję, wybierając m.in. sposób dostarczenia dokumentacji – elektronicznie lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Po pozytywnej weryfikacji dokumentów kredytowych i uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej bank potwierdzi sklepowi, że może wydać towar. Jak widzisz, zakupy na raty w sklepie internetowym również są proste i wygodne.  

Polecane artykuły
Różnice między kredytem a pożyczką: Santander Consumer Bank

Co Polacy wiedzą o kredytach i pożyczkach?

27 maja 2019 Bank Możliwości
Z pieniędzmi mamy do czynienia na każdym kroku. Płacimy za zakupy, planujemy budżety domowe i na...
Czytaj więcej
eRaty Santander Consumer Banku

eRaty: kupuj wygodnie - tam gdzie chcesz

03 stycznia 2019 Bank Możliwości
Dzięki szybkiemu rozwojowi nowych technologii zakupy stały się bardzo przyjemne. Dostęp do...
Czytaj więcej
Lato tysiące pomysłów od zmiany

Lato - tysiące pomysłów na zmiany

19 lipca 2018 Bank Możliwości
Lato to doskonały czas. Nie tylko na odpoczynek, ale również na zmiany. Latem mamy więcej wolnego...
Czytaj więcej