Turbosposób na zimowe wyjazdy

TurboKARTA Santander Consumer Banku - banku od kredytów poleca się na ferie

Zima kojarzy się śniegiem, nartami, dłuuugimi wieczorami i wydatkami. Na szczęście da się to wszystko pogodzić!

Zimowe podróże to stosunkowo nowy zwyczaj. Owszem, wiele osób od dawna jeździ w tym czasie na narty, ale w ostatnich latach coraz popularniejsze są także wypady typu city break, podróże sylwestrowe lub wręcz eskapady na inne kontynenty. Jedni rozgrzewają się na stokach (i w schroniskach - pijąc różne grzane trunki), inni w tym czasie szukają wyższych temperatur na plażach. Każdy zimowy wyjazd, niezależnie od tego jak długi i daleki będzie, to jednak znaczący wydatek. Dlatego warto w tym czasie korzystać z karty kredytowej, która pozwala finansować bieżące wydatki, a do tego ma jeszcze szereg innych zalet.

Karta od wielu korzyści

TurboKARTA od Santander Consumer Banku - banku od kredytów to przydatne narzędzie do zarządzania naszymi finansami. Przede wszystkim można z niej korzystać za darmo. Ponadto zakup biletów lotniczych, noclegów i akcesoriów sportowych nie będzie żadnym problemem, bo wykorzystane środki można zwrócić po kolejnej wypłacie albo w kilku ratach. Karta pozwala również na otrzymanie zwrotu części wydatków – 3% za paliwo i 1% za inne zakupy w sumie  aż do 360  zł w każdym roku.  

Inną korzyścią jest bezpłatny pakiet car assitance. Niezawodna pomoc w trudnych zimowych warunkach jest bezcenna. Wszyscy wiemy, że pogoda ma olbrzymie doświadczenie w zaskakiwaniu drogowców, więc lepiej się zabezpieczyć i przygotować na niestandardowe sytuacje.

Hu hu ha, zima nie jest taka zła!

A jeśli pogoda jest dla nas  zbyt uciążliwa, to nawet nie musimy wychodzić z domu – kartę można zamówić online. A po dopełnieniu formalności, ruszyć taksówką na lotnisko i w dowolnym miejscu na świecie korzystać z szybkich i wygodnych płatności zbliżeniowych. Taka zima chyba nie byłaby najgorsza, prawda?

Polecane artykuły
Polaków portfel własny - kochamy okazje 2019 - raport Santander Consumer Banku - banku od kredytów wydawcy TurboKARTY

Co trzeci Polak spali świąteczne kalorie na wyprzedażach

27 grudnia 2019 Blisko Ciebie
35% Polaków ruszy dziś na poświąteczne wyprzedaże – wynika z raportu Santander Consumer Banku...
Czytaj więcej
Smart zakupy dzięki TurboKARCIE Santander Consumer Banku

Bądź smart na zakupach

08 czerwca 2019 Bank Możliwości
Jak kupować wygodniej i taniej? Z pomocą przychodzi smart shopping, czyli sprytne zakupy,...
Czytaj więcej
eRaty Santander Consumer Banku

eRaty: kupuj wygodnie - tam gdzie chcesz

03 stycznia 2019 Bank Możliwości
Dzięki szybkiemu rozwojowi nowych technologii zakupy stały się bardzo przyjemne. Dostęp do...
Czytaj więcej

Najnowsze w Social Media

YouTube