Zielona energia na raty

Zielona energia na raty w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Troska o środowisko naturalne może przybierać różne formy – od zmiany codziennych nawyków po ważne inwestycje w gospodarstwo domowe. Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej lub pomp ciepła wiąże się jednak ze sporymi wydatkami. Na szczęście można je rozłożyć na dogodne raty w Santander Consumer Banku – banku od kredytów.

Zmiany klimatu stają się coraz poważniejszym wyzwaniem dla rządów, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Każdy powinien pomyśleć o ekologicznych zmianach, które może wprowadzić do swojego życia i otoczenia. Energia z odnawialnych źródeł jest jednym z obszarów, którym warto się przyjrzeć z dużą uwagą. W obliczu rosnących cen prądu, dławiącego polskie miasta smogu oraz globalnych zmian klimatu, to rozwiązanie, które niesie za sobą duże korzyści.

Jak się przestawić na energię z odnawialnych źródeł

Santander Consumer Bank – bank od kredytów jest świadomy wyzwań cywilizacyjnych, przed jakimi stoi ludzkość oraz zna potrzeby swoich klientów. Dlatego przygotował wygodną możliwość finansowania zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej oraz pomp ciepła. Klienci partnerów handlowych banku, działających w branży odnawialnych źródeł energii, mogą korzystać z zakupów na raty i nawet nie muszą odwiedzać placówki bankowej. Środki na zakup i montaż wybranych instalacji, po zawarciu umowy o kredyt na zakup towarów i usług, trafiają na konto sprzedawcy i wykonawcy, a klient niedługo potem może korzystać z energii z odnawialnego źródła.

Okres kredytowania to nawet 84 miesiące, więc koszt zakupu i montażu może się rozłożyć na przyjazne dla budżetu domowego kwoty. Maksymalna wartość kredytu na zakup towarów i usług w Santander Consumer Banku wynosi 50 000 zł – jeśli jednak całkowity koszt inwestycji przekracza tę kwotę, klient może uregulować część zobowiązania gotówką, a mieszczącą się w limicie kwotę rozłożyć na dogodne raty.

Wszystkie zalety zielonej energii na raty

Na tym rozwiązaniu korzysta oczywiście środowisko oraz klient, który spłaca koszty inwestycji w ramach kredytu na zakup towarów i usług, czyli popularnych rat z atrakcyjnym oprocentowaniem. Bank, podejmując decyzję kredytową, akceptuje dochody również w walutach obcych. To wszystko składa się na konkurencyjny, odpowiadający na potrzeby świadomego klienta produkt finansowy. Warto go dokładnie przeanalizować i sprawdzić, jak wiele korzyści może nam dać. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę o tym, jak sfinansować swoje zakupy na raty.

Polecane artykuły
TurboKARTA Santander Consumer Banku - banku od kredytów poleca się na ferie

Turbosposób na zimowe wyjazdy

12 lutego 2020 Bank Możliwości
Zima kojarzy się śniegiem, nartami, dłuuugimi wieczorami i wydatkami. Na szczęście da się to...
Czytaj więcej
Top Employer 2020 dla Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Top Employer 2020 dla Santander Consumer Banku

30 stycznia 2020 Poznaj nas
W tegorocznej edycji programu Top Employers Institute wyróżnił ponad 1600 organizacji, w 119...
Czytaj więcej
Ubezpieczenie Onko Pomoc w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Onko Pomoc na wszelki wypadek

23 grudnia 2019 Bank Możliwości
Poważna choroba niesie ze sobą poważne problemy, także te finansowe, dlatego warto się ubezpieczyć...
Czytaj więcej