Stwórz miejsce do idealnego relaksu

Raty na lato - odmień swoje otoczenie z Santander Consumer Bankiem - bankiem od kredytów

Ograniczenia w poruszaniu się przypomniały nam, że przecież mamy ogródki i działki. Teraz bardziej niż kiedykolwiek warto zadbać o to, by te miejsca były maksymalnie zielone i dobrze wyposażone. Oto poradnik dla tych, którzy planują urządzić idealną przestrzeń do relaksu dla całej rodziny.

Można powiedzieć, że obecnie na nowo odkrywamy zalety własnych kawałków zieleni. Przydomowy ogród lub tradycyjna działka stały się miejscami, w których odpoczywamy od długotrwałego przebywania w domu. To także zamienniki weekendowych wypadów i wakacji. A jeśli są tak ważne, to trzeba o nie odpowiednio zadbać. Na szczęście na rynku dostępne są akcesoria, gadżety i produkty, które sprawią, że w swoich prywatnych oazach będziemy się czuli tak komfortowo, jak na wakacjach all inclusive.

Ruszamy do ćwiczeń

Zanim pomyślimy o totalnym odpoczynku powinniśmy zadbać o aktywności sportowe. Są szczególnie ważne, gdy mniej się ruszamy. A tak właśnie jest teraz. Może trudno to zauważyć, patrząc na kondycję czy wagę, ale na pewno każdego dnia robimy mniej kroków i pokonujemy mniej stopni schodów. Braki w aktywności najłatwiej nadrobić z dzieciakami. Wystarczy kupić i zamontować trampolinę, stół do ping ponga, bramki piłkarskie lub kosz do koszykówki. Najmłodsi członkowie rodziny sami się nimi zainteresują i wciągną do zabawy tych odrobinę starszych. Ani się obejrzycie, a będziecie startować w rodzinnych turniejach sportowych.

Dobrym pomysłem na trochę mniejszą aktywność jest basen ogrodowy lub jacuzzi. Lato zbliża się nieubłaganie, a w tym roku korzystanie z publicznie dostępnych basenów i kąpielisk może być bardzo utrudnione lub wręcz niemożliwe. Lepiej się przygotować na taką ewentualność. Własny mini-akwen wodny to dobry sposób na ochłodę i idealny pretekst do niezliczonych zabaw oraz psikusów. W tych czasach wszyscy potrzebujemy takiej odskoczni. A dzieci potrzebują przygód, więc na pewno docenią basen, domek ogrodowy ze zjeżdżalnią, miniściankę wspinaczkową czy piaskownicę.

Pora na odpoczynek

Dla amatorów tradycyjnego relaksu przygotowano natomiast szeroki wybór mebli wypoczynkowych, altanek ogrodowych i profesjonalnych grilli. Dzięki nim w łatwy sposób można sobie zapewnić wygodę, cień i skwierczące przysmaki. Spoglądając na nie z hamaku lub leżaka. Czytając książkę lub oglądając nowy serial. Konkretna forma wypoczynku zależy tylko od nas.

Ważne jest tylko to, by wcześniej zadbać o ogrodową infrastrukturę. To równie łatwe jak obracanie kiełbasek na ruszcie. Santander Consumer Bank – bank od kredytów współpracuje z szeregiem sklepów, które mają w swojej ofercie akcesoria ogrodowe. Jeśli skorzystamy z opcji zakupów na raty (tradycyjnych lub online), będziemy mogli cieszyć się nowym sprzętem już teraz, a płatność zrealizujemy nawet w 50 miesięcznych ratach, oczywiście po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. W ten sposób nie obciążymy budżetu domowego jednym dużym wydatkiem w niepewnych czasach. Pewne będzie tylko jedno – nasz ogród lub działka staną się idealną przestrzenią do relaksu i zabawy.

Polecane artykuły
Odnawialne źródła energii finansowane w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Finansujemy odnawialne źródła energii w domach Polaków

10 czerwca 2020 Bank Możliwości
Jednym ze sposobów dbania o naszą planetę może być szersze wykorzystanie odnawialnych źródeł...
Czytaj więcej
Zniżki z TurboKARTĄ Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Zakupy pełne zniżek i promocji z kartą kredytową

01 czerwca 2020 Bank Możliwości
W niepewnych czasach należy wykorzystywać każdą szansę na zniżkę, bonus czy nagrodę. Skoro i tak...
Czytaj więcej
TurboKARTA Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Jak pójść na zakupy bez wychodzenia z domu z kartą kredytową?

17 kwietnia 2020 Bank Możliwości
Sklepy internetowe przeżywają prawdziwe oblężenie, a tradycyjne punkty sprzedaży wprowadzają...
Czytaj więcej