Ubezpieczenie dla każdego

Ubezpieczenie dla każdego

O przyszłości myślimy raczej optymistycznie. Czekamy na ważne uroczystości, mamy nadzieję na uśmiechy losu i z wyprzedzeniem planujemy wakacje. Jednak takie beztroskie podejście może doprowadzić do sytuacji, w której jedno wydarzenie zrujnuje nasz budżet, tydzień lub wręcz całe życie. Lepiej się przygotować na przeróżne nieprzewidziane wypadki. Dziś każdy może znaleźć odpowiednie ubezpieczenie assistance dla siebie.

Santander Consumer Bank – bank od kredytów zna potrzeby swoich klientów i stara się je na bieżąco zaspokajać. Dlatego oferuje różne warianty ubezpieczeń assistance, spośród których osoby w każdym wieku wybiorą coś dla siebie. Warto sprawdzić jakie produkty ubezpieczeniowe znajdują się obecnie w ofercie banku i co wchodzi w ich skład.

Na nieszczęśliwe wypadki

Pakiet Bezpieczny i Pakiet Senior to indywidualne ubezpieczenia z elementami assistance, dostępne w każdym oddziale banku. To pierwsze zapewnia wsparcie w trudnych sytuacjach losowych, a dodatkowo zapewnia assistance ortopedyczno- rehabilitacyjne, niezależną powtórną opinię medyczną w kraju oraz assistance sanatoryjne NM. Drugie jest dedykowane osobom, które ukończyły 50. rok życia, ale wciąż mają przed sobą 85. urodziny. Pakiet Senior gwarantuje hospitalizację w wyniku nieszczęśliwego wypadku (NW), odszkodowanie z tytułu złamania w wynikuNW oraz assistance pogrzebowy w przypadku śmierci w wyniku NW.

Na problemy zdrowotne

Innym rozwiązaniem jest MediPakiet Plus. To indywidualne ubezpieczenie assistance, które zapewnia organizację i pokrycie kosztów szeregu usług medycznych. Jest przydatne zarówno przy nagłym zachorowaniu, jak i po nieszczęśliwych wypadkach. MediPakiet Plus to przede wszystkim pomoc medyczna udzielana przez lekarzy różnych specjalizacji, ale także druga opinia medyczna, pomoc opiekuńcza i dodatkowe świadczenia, takie jak Telefoniczna Informacja Medyczna. Pakiet występuje w dwóch wariantach – MediStandard Plus i MediMax Plus. Różnią się zakresem gwarantowanych usług, a łączy je to, że są dostępne zarówno w wariancie indywidualnym, jak i rodzinnym.

Na wszelki wypadek

Kolejnym produktem, który warto omówić, jest Pomoc na Zawołanie - ubezpieczenie assistance do kredytów ratalnych, gotówkowych oraz kart kredytowych. To kompleksowy pakiet udogodnień i zabezpieczeń, który poza usługami natury medycznej zapewnia także organizację i pokrycie kosztów różnorakich napraw domowych. Od popsutej pralki czy zmywarki po reperację pękniętej rury. W skład pakietu wchodzi także pomoc prawna, co może mieć znaczenie w wielu życiowych sytuacjach. Inną wartą uwagi usługą jest pomoc telekardiologiczna, która polega na zapewnieniu zdalnego dostępu do kardiologa po zakończeniu hospitalizacji. Po co najmniej 14-dniowym pobycie w szpitalu można natomiast skorzystać z usługi Bezpieczne rachunki i zapewnić sobie spłatę bieżących rachunków. Pomoc na Zawołanie to kompleksowe ubezpieczenie, które poza omówionymi wyżej usługami pokrywa także między innymi koszt korepetycji i opieki nad zwierzętami.

Innym typem ubezpieczenia jest car assistance, z którego mogą korzystać posiadacze TurboKARTY. To ubezpieczenie obejmuje takie zdarzenia jak wypadek, awaria pojazdu, unieruchomienie pojazdu czy kradzież. Ubezpieczony w takich przypadkach korzysta z usługi usprawnienia pojazdu na miejscu zdarzenia, holowania lub dostarczenia paliwa. Jeśli pojazdu nie można uruchomić tego samego dnia, ubezpieczyciel pokrywa koszt zakwaterowania w hotelu, a nawet powrotu lub kontynuacji podróży. W razie potrzeby pomoc może obejmować także opiekę nad dziećmi.

Już to krótkie omówienie kilku ubezpieczeń assistance pokazuje jak wiele wariantów i usług mamy do wyboru. By wykupić odpowiednie, należy dokładnie przeanalizować własne potrzeby i zdecydować, który wariant da nam niezbędny komfort psychiczny. Jest on przecież niezbędny, by żyć pełnią życia, a o swojej przyszłości i przyszłości bliskich osób myśleć optymistycznie.

Polecane artykuły
Bezpiecznie z Santander Consumer Bankiem - bankiem od kredytów

Bezpieczni na co dzień

21 października 2019 Blisko Ciebie
Współczesny świat pędzi tak szybko, że stabilność i bezpieczeństwo są szczególnie w cenie....
Czytaj więcej

Najnowsze w Social Media

YouTube