Jak przygotować idealne Święta?

Idealne Boże Narodzenie? Może pomóc kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku

Zaplanowanie i realizacja przedświątecznych przygotowań to wyzwanie godne wojskowego stratega lub menadżera z wieloletnim doświadczeniem. Generalne porządki, potężne zakupy i zaprojektowanie dekoracji to tylko część zadań. Nie obędzie się bez długiej listy rzeczy do zrobienia, a przede wszystkim bez zabezpieczenia środków w budżecie domowym.

Bez względu na to czy realizujemy kolejne etapy przygotowań przez kilka miesięcy, czy próbujemy załatwić wszystko w ostatniej chwili, musimy się liczyć ze sporymi wydatkami. Same prezenty to spore obciążenie dla budżetu, a przecież czekają nas także spore zakupy spożywcze, być może nowy telewizor, choinka i lampki do przystrojenia domu lub okien. A jeśli chcemy w tym czasie wyjechać i zaszyć się z rodziną na parę dni w domku w górach, powinniśmy się przygotować na jeszcze większy wydatek finansowy.

Potrzeba idealnych Świąt

Zdecydowanie zasłużyliśmy na Święta rodzinne, pełne relaksu, pyszności i przyjemności. To był trudny rok. Zwykle pod koniec grudnia czujemy się wyczerpani zimą i krótszymi dniami. A co mamy czuć teraz, gdy od miesięcy funkcjonujemy w czasie pandemii? Potrzeba idealnych Świąt jest z pewnością jeszcze większa. To powinien być czas, który w 100% poświęcimy sobie i swoim najbliższym.

Potrzeba totalnego odpoczynku

Tak to już jest, że idealny odpoczynek wymaga idealnych przygotowań. Na szczęście teraz wiele rzeczy można załatwić bez wychodzenia z domu. Zakupy online to już właściwie standard i także stacjonarne sklepy uruchomiły taką opcję. Jeśli będziemy działać z odpowiednim wyprzedzeniem, zdalnie zamówimy nawet artykuły spożywcze. Jednak wcześniej powinniśmy sprawdzić, ile wynosi czas oczekiwania. Przed Bożym Narodzeniem, w dobie pandemicznych obostrzeń może być dużo dłuższy niż zwykle.

Potrzeba bezpieczeństwa

Prezenty zamawiajmy do urządzeń lub punktów, z których można je odebrać bezdotykowo. Będzie bezpieczniej, a domownicy nawet nie zauważą, że podarunki dla nich znalazły się już w domu. Zakupy spożywcze, jeśli nie wybraliśmy opcji online, rozłóżmy na kilka dni, wybierając godziny, w których sklepy nie są oblężone przez klientów. Zaoszczędzimy czas i nerwy. Gdy wszystkie potrzebne towary dotrą do domu, przydzielmy członkom rodziny zadania i sprawdzajmy postępy. Jak na stratega lub menadżera przystało!

Potrzeba środków finansowych

Naturalnie nie zapominajmy o finansowej stronie przygotowań. Kredyt bez wychodzenia z domu w Santander Consumer Banku – banku od kredytów to wygodne narzędzie, które sprawdzi się w każdych warunkach. Można go wziąć całkowicie online lub ze wsparciem konsultanta na infolinii. W trakcie procesu zostanie oceniona nasza zdolność kredytowa – gdy będzie pozytywna - możemy liczyć na gotówkę od banku. Gdy pieniądze trafią na konto - a może się to stać nawet w 24 godziny - warto zacząć przygotowania do idealnych Świąt. I właśnie takich należy wszystkim w tym niezwykłym roku życzyć.

Polecane artykuły
Raty na Black Friday i Święta

Jak upolować przedświąteczną okazję?

04 listopada 2020 Bank Możliwości
Ostatni kwartał roku to tradycyjnie czas wielkich zakupów. Część z nich przeniosła się do sieci,...
Czytaj więcej
Bankowość internetowa w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Garść nowości w bankowości internetowej

06 października 2020 Bank Możliwości
Nasze życie powoli, lecz nieubłaganie, przenosi się do internetu. Pandemia przyspieszyła ten...
Czytaj więcej
Ubezpieczenie Onko Pomoc w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Onko Pomoc na wszelki wypadek

23 grudnia 2019 Bank Możliwości
Poważna choroba niesie ze sobą poważne problemy, także te finansowe, dlatego warto się ubezpieczyć...
Czytaj więcej