Garść nowości w bankowości internetowej

Bankowość internetowa w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Nasze życie powoli, lecz nieubłaganie, przenosi się do internetu. Pandemia przyspieszyła ten proces, ponieważ w sferze online jest po prostu bezpieczniej. W bankowości internetowej Santander Consumer Banku – banku od kredytów w ostatnim czasie także zaszły zmiany. Warto się im przyjrzeć.

Dystans i izolacja to słowa, których obecnie używamy częściej niż kiedykolwiek. Wszystkim obecnie zależy na minimalizowaniu kontaktu osobistego i takim przeorganizowaniu procesów w różnych dziedzinach, by spotkania twarzą w twarz można było zastąpić kontaktem zdalnym. Nie inaczej jest w finansach. To sfera życia, która już wcześniej była mocno zdigitalizowana, jednak niektóre rozwiązania lub usługi wciąż nie były dostępne online. Teraz to się szybko zmienia.

Nowe możliwości w bankowości internetowej

Bankowości internetowa Santander Consumer Banku – banku od kredytów to rozwiązanie, które wciąż ewoluuje, dopasowując się do potrzeb użytkowników. Wśród najnowszych opcji warto wyróżnić możliwość zdalnego złożenia wniosku o kredyt gotówkowy online. To duże ułatwienie, a jednocześnie bezpieczne rozwiązanie na niepewne czasy. Dobrze jest wiedzieć, że gotówka może być dostępna bez opuszczania bezpieczniej przestrzeni własnego domu a także z ograniczeniem formalności i bez konieczności uzupełniania wszystkich danych od początku. Dzięki bankowości internetowej sprawniej i wygodniej możesz już dzisiaj zawnioskować o kredyt gotówkowy, a cały proces przejść wygodnie online.

Innym nowym elementem jest rachunek oszczędnościowy, czyli komfortowe narzędzie do oszczędzania, bez limitów wpłat i wypłat. To rozwiązanie umożliwiające oszczędzanie bez ROR założymy wygodnie za pośrednictwem odpowiedniej sekcji. To naprawdę dobra - bo elastyczna i wygodna - alternatywa dla lokat lub innych form oszczędzania. A przecież chyba każdy się zgodzi, że warto teraz odkładać nadwyżki w budżecie domowym i budować swoją poduszkę bezpieczeństwa.

Nowe funkcjonalności w bankowości

Poza nowymi produktami w bankowości internetowej pojawiły się także opcje ułatwiające kontakt z bankiem oraz obsługę samego systemu. Uproszczono także w pełni online proces odblokowywania dostępu do Bankowości Internetowej – dzięki temu, jeśli będziesz mieć problem z przypomnieniem hasła – cały proces potrwa sprawniej i bez konieczności kontaktu z infolinią.  

Oszczędzaj czas i korzystaj z bankowości internetowej w Santander Consumer Banku. Bezpiecznie. Wygodnie. Bez wychodzenia z domu.

Polecane artykuły
Raport Polaków portfel własny: czas zmian - w czym jesienią może pomóc kredyt?

Jesień czasem zmian wśród Polaków?

21 września 2020 Blisko Ciebie
Pandemia sprawiła, że co trzeci z nas uważniej kontroluje swoje wydatki. Niemal Połowa Polaków...
Czytaj więcej
Aplikacja mobilna Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Aplikacja zawsze pod ręką

10 marca 2020 Bank Możliwości
Kredyty to pomocne narzędzia w finansowaniu naszych planów, ale także ważne zobowiązania. Dlatego...
Czytaj więcej
Aplikacja mobilna Santander Consumer Banku - banku od kredytów: rozłóż produkty na raty

Aplikacja do rozkładania produktów na raty

13 lutego 2020 Bank Możliwości
Tempo rozwoju aplikacji mobilnych jest tak duże, że nasze smartfony z miesiąca na miesiąc zyskują...
Czytaj więcej