Ubezpieczenie na Onko Przypadek

OnkoPomoc - ubezpieczenie w Santander Consumer Banku - banku od kredytów

Tuż przed Europejskim Dniem Walki z Rakiem Piersi, który przypada na 15 października, warto pomyśleć o możliwościach przygotowania się na tego rodzaju zagrożenie. Najbardziej odpowiednie będzie kompleksowe ubezpieczenie, które zapewnia świadczenia pieniężne, medyczne oraz usługi typu assistance. Takie rozwiązanie jest dostępne w Santander Consumer Banku – banku od kredytów

Mamy tendencję do odsuwania od siebie czarnych myśli oraz pokładania nadziei w szczęściu lub pomyślnym zbiegu okoliczności. Tymczasem dużo lepszą taktyką życiową jest identyfikowanie możliwych zagrożeń oraz przygotowywanie się na ewentualne konsekwencje. Do tego służą między innymi ubezpieczenia: na życie, mieszkanie, samochód, podróż. Jednak taki pakiet zabezpieczeń może nie wystarczyć, we współczesnym świecie zagrożeń jest więcej.

Kompleksowe narzędzie do walki o zdrowie

Choroba nowotworowa to obciążenie fizyczne i psychiczne dla chorego, ale także dla jego bliskich. W czasie walki o zdrowie warto mieć jak najwięcej skutecznych narzędzi, by nie marnować sił i środków na doraźne, nieprzygotowane działania. Dostępne w Santander Consumer Banku – banku od kredytów ubezpieczenie Onko Pomoc to wielofunkcyjny pakiet, który sprawdzi się w takich sytuacjach.

Dostępne są trzy warianty, w których suma ubezpieczenia wynosi 30 000 zł, 60 000 zł i 120 000 zł. Jednak ubezpieczenie Onko Pomoc obejmuje dużo więcej poza wypłatą środków pieniężnych. To także specjalistyczne badania, diagnostyka i konsultacje. Te czynności są przeprowadzane przy wszystkich chorobach, nie tylko onkologicznych.

Ubezpiecz się na Onko Przypadek

Chorzy na nowotwór mogą uzyskać zagraniczną opinię medyczną oraz korzystać z szeregu usług assistance, wśród których można wymienić:

  • rehabilitację
  • konsultacje psychologiczne
  • pomoc domową
  • transport do/z placówki medycznej
  • oraz dostosowanie miejsca zamieszkania do potrzeb ubezpieczonego.

To często działania, o których się nie myśli lub nie docenia się ich wpływu. Ale gdy są dostępne w ramach wykupionego ubezpieczenia, szybko zauważa się ich wartość.

Z takimi zagrożeniami jak choroba nowotworowa należy walczyć kompleksowo. Onko Pomoc to tak naprawdę zbiór usług i świadczeń, które stanowią wsparcie w trudnej sytuacji. Ich zadaniem jest możliwie skuteczne łagodzenie skutków zdrowotnych i finansowych. Lepiej mieć coś takiego pod ręką, gdy przyjdzie potrzeba.

Polecane artykuły
Rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku

Lokata, konto oszczędnościowe czy rachunek oszczędnościowy. Co wybrać?

23 września 2020 Bank Możliwości
W niespokojnych czasach bezpieczny produkt oszczędnościowy jest na wagę złota. Naszym wyborem może...
Czytaj więcej
Raport Polaków portfel własny: czas zmian - w czym jesienią może pomóc kredyt?

Jesień czasem zmian wśród Polaków?

21 września 2020 Blisko Ciebie
Pandemia sprawiła, że co trzeci z nas uważniej kontroluje swoje wydatki. Niemal Połowa Polaków...
Czytaj więcej
Kredyt samochodowy pomoże z wyborem bezpiecznego samochodu

Samochodem bezpiecznie do celu

01 września 2020 Bank Możliwości
Po okresie przymusowej izolacji znowu zaczynamy być coraz bardziej mobilni. Wybieramy auto, bo...
Czytaj więcej