Stawiamy na ludzi, którzy się uśmiechają

Stawiamy na ludzi, którzy się uśmiechają

Jaka  jest dobra praca? Stabilna? Pełna wyzwań? Z godziwą płacą? To na pewno. Ale jest coś jeszcze. Coś co sprawia, że codziennie rano z uśmiechem witasz się z współpracownikami. Co to takiego? To wyjątkowa atmosfera. Atmosfera, którą tworzą ludzie. Największa wartość firmy. W Santander Consumer Banku doskonale to wiemy!  Tutaj stawiamy na człowieka!

To przecież z myślą o naszych klientach każdego dnia tworzymy różne usługi, które pomagały do tej pory już niemal 11 000 000 Polaków. Każdego dnia 2 600 naszych pracowników, w centrali, ponad 300 oddziałach na terenie całej Polski, a także mobilnej sieci sprzedaży i naszych u partnerów sprawiają, że jesteśmy instytucją, dzięki której na twarzach Polaków gości uśmiech. I co najważniejsze w naszej codziennej pracy też o nim pamiętamy;).

Zanim się uśmiechniesz…

Marketing, bezpieczeństwo, obsługa klienta, contact center, IT, windykacja, administracja, działania prawne, HR… To tylko niektóre z dziedzin, w których każdego dnia realizujemy setki, a czasem nawet tysiące projektów o różnej skali. To dzięki nim możemy pomagać naszym klientom w realizacji ich potrzeb i marzeń.

Jaka jest droga do pracy w naszej organizacji? Z całą pewnością wiedzie przez zakładkę Kariera. To tam znajdziesz informacje na temat aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Nie masz doświadczenia? Nic straconego. Pomagamy także wielu osobom bez doświadczenia, które po odpowiednim przeszkoleniu, pod opieką naszych ekspertów, stawiają pierwsze kroki na przykład w naszym contact center.

Czy to praca na chwilę? Zdecydowanie nie. Spora część naszych specjalistów i managerów pracuje u nas kilka, a nawet kilkanaście lat. Wśród nas są także Ci, którzy fetowali już 25 rocznicę pracy.   

Czuj się swobodnie

Praca w oddziałach to oczywiście wiele wyzwań i szkoleń, które sprawią, że w kontakcie z klientem będziesz się czuć jak ryba w wodzie. Zadbamy także o Twój rozwój. Bo ten, w formie wewnętrznych i zewnętrznych warsztatów, wpisany jest niemal w DNA każdego stanowiska w Santander Consumer Banku. Dla pracowników rozsianych w ponad 300 punktach na terenie całego kraju, co roku przygotowujemy specjalną platformę grywalizacyjną. Dzięki niej, codzienne wyzwania przeistaczają się w wiele dużych i małych dodatkowych okazji do uśmiechu Ponadto możesz skorzystać  z różnego rodzaju benefitów takich jak  dofinansowana prywatna opieka zdrowotna czy ubezpieczenie na życie z bardzo atrakcyjnymi warunkami. – To, co mnie zaskoczyło to ogromna otwartość i chęć pomocy – opowiada Adam Piwek, menedżer mediów społecznościowych, który pracę w Santander Consumer Banku rozpoczął w styczniu 2018. – Tutaj zawsze można liczyć na zaangażowanie ze strony kolegi czy koleżanki oraz autentyczne wsparcie przełożonego. Co ważne dla mnie, w centrali w zasadzie nie funkcjonuje dress code, a dzięki elastycznym formom pracy zaplanowane wyzwania można realizować w sposób komfortowy i wygodny. 

Znajdź swój powód do uśmiechu

Praca w Santander Consumer Banku to nie tylko wynagrodzenie, które raz na kwartał lub miesiąc uzupełnia premia uzależniona od wyników. To także okazja do udziału w wielu formach doskonalenia, czasami także w postaci zewnętrznych konferencji czy warsztatów. Nie brakuje także okazji do wspólnej zabawy podczas wyjazdowych szkoleń czy Tygodnia Santandera – globalnej inicjatywy dla wszystkich pracowników.  Praca u nas to także  okazja zaangażowania się w wiele inicjatyw czy projektów społecznych. Dzięki nim razem z kolegami czy koleżankami zrobisz coś dobrego także dla innych. Akademia Zdrowia Santandera, udział w eventach nordic walking, Strefa Wymiany Wiedzy, innowacyjne, a również międzynarodowe projekty. Mamy nadzieję, że także Ty w Santander Consumer Banku znajdziesz swój powód do uśmiechu.

Polecane artykuły
8 kroków do pracy w Santander Consumer Banku

8 kroków do pracy w Santander Consumer Banku

15 maja 2019 Poznaj nas
Przyjaźni ludzie, wyjątkowa atmosfera, wyzwania, a także szansa na poszerzenie horyzontów  w...
Czytaj więcej
Jak pracować, to u Top Employera!

Jak pracować, to u Top Employera!

19 marca 2018 Poznaj nas
Najlepszą inwestycją dla pracodawcy jest inwestycja w pracowników. Odpowiednio wyszkoleni,...
Czytaj więcej
Kibicuj uczestnikom Biegu po Nowe Życie

Kibicuj uczestnikom Biegu po Nowe Życie

19 marca 2018 Blisko Ciebie
Sport to zdrowie. Doskonale o tym wiemy i  w ramach wielu inicjatyw  staramy się wspierać...
Czytaj więcej