Darmowe treningi online w czasie epidemii koronawirusa

Akademia Zdrowia Santander Consumer Banku online

Akademia Zdrowia Santander Consumer Banku, jedna z praktyk CSR wyróżnionych w raporcie „Odpowiedzialny biznes 2019” Forum Odpowiedzialnego Biznesu – na czas epidemii koronawirusa przenosi się do sieci. Bezpłatne treningi online odbywają się we wtorki, czwartki i niedziele o godz. 18:00

Santander Consumer Bank – bank od kredytów, od kilku lat we współpracy z Polską Federacją Nordic Walking wspiera aktywność fizyczną Polaków w każdym wieku. Organizowane od kilku lat w sezonie wiosenno-letnim bezpłatne treningi Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku przyczyniły się już do poprawy jakości życia co najmniej 200 000 osób. W obecnej sytuacji, kiedy epidemia koronawirusa zmusza nas do pozostawania w domu, Santander Consumer Bank zaprasza na bezpłatne treningi online. Odbywają się one o godz. 18:00 w każdy wtorek, czwartek i niedzielę na profilu Polskiej Federacji Nordic Walking na Facebooku.

Jako bank od lat promujemy aktywny styl życia. W obecnych czasach to trudne, dlatego wspólnie z naszym partnerem zdecydowaliśmy się na organizację zajęć za pośrednictwem najpopularniejszego medium społecznościowego. W ten sposób każdy może zadbać o swoją kondycję bez wychodzenia z domu i pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów Polskiej Federacji Nordic Walking – mówi Dariusz Józefiak, dyrektor Departamentu Marketingu i Reklamy Santander Consumer Banku.

Zajęcia prowadzi Edyta Kędzierska, doświadczona trenerka nordic walking, z którą miłośnicy „chodzenia z kijami” mogli spotkać między innymi podczas Pucharów Polski i Pucharów Regionalnych Nordic Walking, czy podczas internetowego projektu „Chodź z nami”, realizowanego przez federację i bank od kredytów.

Poza kontynuowaniem dotychczasowych projektów, w czasie epidemii koronawirusa Santander Consumer Bank – bank od kredytów podejmuje też nowe wyzwania związane ze społeczną odpowiedzialną biznesu. – Bardzo ważne dla nas jest to, aby pamiętać o tych, którzy chronią nas w tej trudnej sytuacji. Dlatego przekazaliśmy środki na zakup 1 500 zestawów ochronnych dla personelu medycznego ze specjalistycznego szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu, który aktywnie bierze udział w walce z koronawirusem. Planujemy także kolejne inicjatywy w tym zakresie – mówi Dariusz Józefiak, dyrektor Departamentu Marketingu i Reklamy Santander Consumer Banku.

Akademia Zdrowia Santander Consumer Banku to tylko jeden z projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu realizowanych przez Santander Consumer Bank. Więcej o inicjatywach podejmowanych przez bank można przeczytać w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2019”.

Aktualizacja: W okresie wakacyjnym zapraszamy na bezpłatne treningi online w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku wspólnie z doświadczoną trenerką Edytą Kędzierską. Zajecia można odtworzyć i ćwiczyć z nami codziennie od wczesnego poranka do popołudnia na profilu EKG na Facebooku

Polecane artykuły
Polacy o epidemii koronawirusa - badanie Santander Consumer Banku

Nadchodzi czas zmian

15 kwietnia 2020 Blisko Ciebie
Przepytani przez Santander Consumer Bank Polacy zapowiadają, że w kolejnych miesiącach będą unikać...
Czytaj więcej
Bądź smart bez wychodzenia z domu - Santander Consumer Bank - bank od kredytów

Jak być smart bez wychodzenia z domu?

23 marca 2020 Blisko Ciebie
Rozwój technologii w ostatnich latach był tak dynamiczny, że obecnie wiele spraw możemy załatwić...
Czytaj więcej
W Santander Consumer Banku pomożemy bez wychodzenia z domu

Pomagamy także bez wychodzenia z domu

16 marca 2020 Blisko Ciebie
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kredytu gotówkowego, samochodowego, ratalnego, czy karty...
Czytaj więcej